ייעוץ ארגוני, הדרכה, פיתוח וליווי מנהלים.

 

בואו וננסה לתמצת בעבורכם ב- 120 שניות את המהות של עבודת הייעוץ הארגוני כתהליך המביא ערך רב בתחומי ההדרכה, פיתוח וליווי מנהלים ושיפור מערכי שרות ומכירות. ככלל  תחום ה- "ייעוץ ארגוני", "הדרכה", פיתוח וליווי מנהלים מתמקד תמיד בשלושה תחומים מרכזיים להתנהלות הרבה יותר יעילה, נכונה ואפקטיבית בכל ארגון ועסק: אנו מקפידים לציין את חשיבותו המשאב האנושי, את חשיבות יכולות הניהול, הנעת צוותים והמנהיגות מחד. מנגד יש חשיבות עליונה להתאמת המבנה הארגוני ותרשימי התפעול הארגוניים ליעדים ולמשימות בארגון.

ייעוץ ארגוני משפר ביצועים עסקיים

הדבר האחרון ואולי החשוב מכל בעולם העסקי מתמקד בצורך לעמוד ביעדים העסקיים ובהגדלת פלחי שוק ורווחיות. המשימה והאתגר המרכזי בתהליכים שלנו העוסקים ב- ייעוץ ארגוני, הדרכה, פיתוח וליווי מנהלים ליצור סינרגיה בין שלושת התחומים כך שיביאו להתנהלות עסקית וניהולית במינימום חיכוך ובזבוז אנרגיה. להביא לשיפור מערכתי ולהגדלת היעילות התפעולית. להניע צמיחה והתחדשות בעולמות עסקיים תחרותיים ומשתנים. לבנות תרבות ארגונית המאפשרת צמיחה ברמת המנהלים והעובדים. כאן גם אתם מבינים שתרומתו של ייעוץ ארגוני, הדרכה ופיתוח מנהלים עשוי להביא גם לכם ערך. אנו מעניקים ייעוץ ארגוני, מקצועי ואובייקטיבי לחברות ועסקים ומעניקים להם כלים מקצועיים ומתודולוגיות עדכניות המספקות מענה לצורך.

ייעוץ ארגוני – יוצר צמיחה

כלל, תמיד ייעוץ ארגוני מסייע להביא תוצאות הרבה יותר טובות ולאורך זמן זאת על ידי ניהול העצמה והפעלה נכון יותר של עובדים ומנהלים. תהליכים בתחום של  ייעוץ ארגוני, הדרכה, פיתוח וליווי מנהלים יסייע גם לכם להפוך לחברה עסקית גמישה יותר, ממוקדת ובעלת יכולת הסתגלות לשינויים ומשברים. זאת ועוד, חברות גדולות בינוניות וחברות משפחתיות עשויות לגלות כי משבר הופך בניהול נכון להזדמנות לשינוי וצמיחה. אנו מסייעים לשפר את יכולת התאוששות המהירה ואת יכולת התמודדות ומתן תגובה מהירה למשברים ולשינויים שמכתיבה הסביבה התחרותית בעשור השלישי של המאה ה- 21.

ייעוץ ארגוני, הדרכה, פיתוח וליווי מנהלים – מעניקים מגוון פתרונות

ייעוץ ארגוני לא תמיד חייב להיות מסובך וארוך טווח. פעמים חברות ויועצים ארגוניים כושלים בהבנת הצרכים המידיים של הלקוחות. שינוי ארגוני, או תהליכי הבראה וצמיחה כמו גם תהליכי הדרכה, פיתוח וליווי מנהלים יכול להיות ממוקד פשוט ובעיקר ישים. לכן אנו ב- Advanced Business Consulting, בחרנו לשלב מספר מתודולוגיות, קלות ליישום ולהטמעה ברמה הארגונית וזאת בכדי לתת מענה מספיק ממוקד ומיטבי ללקוחות העסקיים שלנו. אנו באים לעולמות הייעוץ הארגוני, הדרכת עובדים ומנהלים מעולמות העשייה ולא רק מעולמות הייעוץ. יש לכך יתרונות לא מעטים. לכן, המתודולוגיות שאנו מביאים לתהליכים צמחו מתוך ניסיון ניהולי ומקצועי כמנהלים וכמנכ"לים עוד לפני ההתמחות שלנו בייעוץ ארגוני, פיתוח וליווי מנהלים והנהלות.

ייעוץ ארגוני – לשיפור מערכי שירות לקוחות

אנו מכירים היטב את הסביבה העסקית. מבינים את האתגרים בשוק תחרותי. מכירים את עולמות הניהול השיווק והאסטרטגיות ולכן אנו ממליצים כי נכון לבצע התאמות במערכות הארגוניות והניהולית בכדי להתאים טוב יותר בסביבה תחרותית ומשתנה. כיום , הצורך בשיפור והעצמה של עובדים ומנהלים קריטי להמשך יכולת הארגון לצמוח. תחום חשוב נוסף הזקוק לשיפור הדרכה והעצמה הוא תחום שירות הלקוחות. לכן אנו מבקשים לקבוע כי נכון לשים דגש על העצמה ושיפור המשאב האנושי. המנהלים והעובדים מהווים את אחד ממנועי הצמיחה היותר חשובים בעולם העסקים כיום. עובדים ומנהלים מועצמים הם מנועי המשנה המניעים חברות ועסקים למצוינות ולעמידה ביעדים.

ייעוץ ארגוני, הדרכה, פיתוח וליווי מנהלים - בתאמה לצרכיך המיוחדים.  

עולם העסקים הישראלי מאגד ספקטרום רחב של חברות מעולמות תוכן שונים. חלקם נמצאים בעולמות השירות? חלקם יצרנים ומשווקים וכל אחד מהם עוסקים במגוון רחב של פעילויות. לכן תהליכי ייעוץ ארגוני, הדרכה ופיתוח מנהלים ועובדים מחייבים  התאמה של כלי הייעוץ הארגוני השונים לצרכיו הייחודיים והספציפיים של כל לקוח. הניסיון רב השנים שלנו  בחברת Advanced Business Consulting במגוון תחומי ייעוץ, ובפיתוח כלים מקצועיים בעולמות פיתוח והדרכת ההון האנושי. הדרכת מנהלים, שיפור מערכי מכירות ושירות לקוחות באופן מיטבי תוך התאמה לכל צורך וסוגיה בתחומי הניהול השונים. השירותים שחלנו כחברה לייעוץ ארגוני, פיתוח עסקי והעצמת מנהלים ועובדים מותאמים לצרכי הלקוחות. אנו מקפידים להעניק אפשרויות חדשות להתמודדות מיטבית של הארגון מנהליו ועובדיו עם כלל האתגרים.

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים


ייעוץ ארגוני לשיפור והתאמה אופטימלית של המבנה ארגוני

תהליכי ייעוץ ארגוני מקצועי מתחיל תמיד במיפוי מצב קיים וניתוח חוזקות ומתחרים. השלב השני מתמקד בבניה ויצירה של אסטרטגיית המשאב האנושי והניהולי בארגון. אנו מבצעים התאמות נדרשות ופעמים נאלצים להוביל תהליכים בעדכון האסטרטגיה העסקית והשיווקית כחלק מתכנון ארוך טווח. בתכנון ארגוני הכולל שינוי מבני והתאמתו לצרכים המשתנים אנו תמיד מביאים ללקוחותינו את המתודולוגיות הכי עדכניות ויעילות. עושים זאת בהתאמה לצרכים של עדכון המבנה הארגוני, להגדיר טוב יותר תפקידים ותחומי אחריות עבור כל תפקיד, לתכנון מסלולי קריירה ואופק תעסוקתי ארוך טווח לדור המנהלים הבא בארגון.

הדרכה של ההון האנושי, פיתוח וליווי מנהלים

שיפור מערכי ההון האנושי וצוותי הניהול בדרגות הביניים הפכו לנדרשים יותר ויותר בעולם העסקי. כחברה לייעוץ ארגוני, אנו מודעים לתהליך החשוב שבו ההון האנושי הופך להיות מנוע צמיחה מרכזי עבור ארגונים ועסקים רבים. אנחנו ב Advanced Business - Consulting מסייעים בפיתוח ושיפור יכולות של מנהלים ועובדים בכדי להעניק להם יתרון תחרותי משמעותי. בתהליכי הייעוץ ארגוני אנו מתמקדים בשיפור מיומנויות ניהול ומנהיגות. שיפור ביכולות הנעה וניהול צוותים. משפרים את יכולת קבלת החלטות, טיפוח יצירתיות, ומצוינות. תחום החדשנות ויצירת תרבות ארגונית המקדשת למידה הופכים לנושא מרכזי בכל התהליכים שאנו מעבירים. אנו עושים זאת בכדי להעצים ולמקסם את יכולות המנהלים והעובדים בארגונים.

ארגונים ועסקים המבקשים לצמוח חייבים להתמקד בפיתוח מנהלים ועובדים

אתרי העולם העסקי התחרותי מחייבים כיום, יותר ויותר ארגונים וחברות חייבות ללמוד ולהתפתח בתחום של שיפור יכולות ניהול ומנהיגות בקרב מנהלים בדרגי הביניים ועובדים בעלי פוטנציאל התפתחות מקצועי ארוך טווח. הם חייבים להיות תמיד "צעד וחצי" לפני החברות המתחרות גם בתחום הדרכה ופיתוח מנהלים. כעוסקים בייעוץ ארגוני, הדרכת מערכי ניהול ושירות לקוחות שמחים להיות חלק באתגר העסקי שלך. אני, משה גרימברג כיועץ עסקי, מעניק לחברות ולעסקים הדרכה ויעוץ בתחום שיפור מערכי ההדרכה ופיתוח מנהלים ועובדים. עושים זאת במגוון רחב של סדנאות קורסים ותוכניות הדרכה לשיפור מיומנויות ניהול ומנהיגות. עושים זאת בהתאמה כמעט כירורגית, לאופי הארגון וצרכיו ובעיקר בהתאמה ליעדים שיקבעו להשגה.

מנהלים ועובדים "מאושרים"– מניעים צמיחה.

יש לנו מתנה גדולה גם בעבורך. מאמרים מקצועיים ופוסטים במגוון תחומים העוסקים בשירות לקוחות, מכירות, ניהול, שיווק ואסטרטגיה עסקית. אנו שמחים להציג לכם את הבלוג הניהולי המקצועי שלנו. היה וגם אתם תרצו לקרוא וללמוד יותר על החשיבות של טיפוח והדרכה והעצמה של מנהלים ועובדים. ללמוד הכיצד משפרים ביצועים בתחומי השירות והמוקדים? לקבל מידע ומאמרים מקצועיים על דילמות ניהוליות בתחום ניהול עובדים, הנעת צוותים מנצחים. שמחים להציע גם לכם להיכנס לבלוג שלנו. שם באמצעות מנוע החיפוש שבבלוג תוכלו לאתר מאמרים ופוסטים שיוכלו לתת לכם עוד לא מעט מידע על חשיבות ההדרכה והעצמה למנהלים ולעובדים העוסקים.

מאמרים מקצועיים בתחום שיפור מיומנויות הניהול

דעו לכם כי שפור מערכי הניהול והמנהיגות עשויים להיות חשובים גם לך כמנכ"ל ואו כבעלים. יש באפשרותכם לבדוק היתכנות לקבל מגוון רחב של שירותים מקצועיים נוספים בתחומי הניהול, הייעוץ הארגוני, הדרכת מנהלים ואנשי מכירות, מערכות שרות לקוחות באמצעות "מיקור חוץ". תרגישו חופשי לצלצל: 03-9032222 או פנו ישירות אלי 0544814332 או שלחו מייל: abc@nihul4u.co.il

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים