הרצאות מעוררות חשיבה בתחומי המנהיגות והניהול במאה ה- 21. אנו מאמינים כי בכדי לשרוד כמנהלים בעולם משתנה ומאד לא יציב ותחרותי חובה עלינו לאמץ תרבות של מנהלים החרדים כמעט 24/7. המחיר אינו כלל קל. אנו מעניקים הרצאות ימי עיון וסדנאות קצרות בתחומים הבאים להציג את כלל האתגרים שלנו כמנהלים בעולם של המחר. עולם שנמצא מיד אחרי הפינה. האמת שאנו כמנהלים נהיה חייבים להבין כי הדבר הקבוע בתקופה המאתגרת שאנו חיים – הוא השינוי. שינוי כדרך חיים.

גמישות ויצירתיות כמנוע צמיחה

כמנהלים וכבעלי עסקים אנו מחויבים לגלות גמישות מחשבתית ויצירתיות. בכדי להצליח בעולם משתנה ומאד תחרותי מומלץ שנדע לצאת פעם אחר פעם מאזורי הנוחות המוכרים והמוגנים שלנו. התחרות העסקית המאבקים והשחיקה מחייבים ארגונים ומנהלים אחת לכמה שנים להמציא את עצמם מחדש. הדבר נכון שבעתיים לנו כמנהלים וכבני אדם בחברה התזזיתית של המאה ה- 21.

לא החזקים שורדים

בהרצאות ננסה לגרום למשתתפים להבין מה יידרש לשפר בכדי להמשיך ולהיות מנהלים עסקיים מצטיינים וטובים. נציג את הצורך להבין כי לא "החזקים שורדים" בעולמות של תחרות. פעמים דווקא אלה המציגים גמישות ויכולת שינוי מצליחים הרבה יותר. נבחן את הדרכים להפוך משבר להזדמנויות צמיחה. נבין עד כמה אופטימיות ויכולת תקשורתית מפותחת עשויה לאפשר לנו ליצור חיבורים ובריתות שיעצימו את סיכויי ההישרדות והצמיחה.

הרצאות לשיפור ביצועי מכירה ושרות לקוחות

אנו מתמחים בהדרכת מכירות ושיפור ביצועים בקרב מערכי מכירות וותיקים. גדלו וצמחנו מתוך עולם המכירות יש לנו היכרות מעמיקה ואינטימית עם התחושות הרגשות והקשיים לבצע מכירות איכותיות ולשרוד שנים בתחומי המכירות והשירות ללקוחות. תוכניות ההדרכה לשיפור מערכי המכירות מעניקה כלים ומיומנויות בשיפור ההבנה הפסיכולוגיות של מניעי הקניה ואו הדחייה בקרב הלקוחות. אנו משפרים את מיומנויות משא ומתן בתהליכי המכירה, מעניקים כלים עדכניים לשימור לקוחות ומכירות המשך.          

 

מנהיגות משתפת - מנהיגות מעצימה

כשאנחנו מדברים על שיפור יכולות ניהול מנהיגות והתאמתם לאתגרים של השנים הבאות אנו קודם כל מדברים על עולם ללא גבולות. על עולם שבו הלקוחות הפכו לדבר היחידי החשוב. הכיצד מנהלים וחברות אמורים לנהל עסקים וחברות בעולם חסר יציבות. פעמים חוסר היציבות מייצר קניבליזציה והיעלמותם של דינוזאורים עסקיים כמו נוקיה, מוטורולה ואחרים פתחו דלתות לחברות צעירות יזמיות המותאמות הרבה יותר לשינויים בשווקים. חברות ומנהלים שלא ידעו להשביח ולהעצים את המשאב האנושי ימצאו את עצמם בסכנת היכחדות.

מידע זה כוח. שפרו ועדכנו מיומנויות ניהול

ההרצאות והסדנאות הקצרות שלנו עוסקות בהיערכות הנכונה שעל חברות ועסקים כמו גם על בעלי חברות ומנכ"לים להבין שהגיע הזמן לעדכן את הדיסקט. הגיע הזמן לעדכן את ארגז הכלים המקצועי והניהולי לקראת האתגרים של המאה ה- 21. כדי לצמוח ולהתקדם פעמים הרצאות השראה מהוות את המפתח להתנעת תהליכים גדולים יותר. אנו כמנהלים גם זקוקים לסיפורי השראה. בהרצאות ובימי העיון נגע בנושאים הכי מעניינים אותכם. נציף דילמות מתחום הניהול המנהיגות והיזמות והחדשנות.

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים


הרצאות השראה ניהוליות

הרצאות מעוררות חשיבה בתחומי המנהיגות והניהול במאה ה- 21 מתמקדות בעולמות התוכן של חברות עסקים עובדים ומנהלים. הן לא פעם משמשות כ- "אייס ברייקרים" היכולים להיות מאד חשובים מאד בתוך המרוץ המטורף של כולנו. כמנכ"ל ואו כהנהלה חשוב שתדעו לבצע אחת לרבעון "פסק זמן ניהולי" ברמת החברה  שיוקדש ללמידה ולימוד נושאים שקצת יכולים לגרום לכולנו לחרוג משבילי החשיבה והפעילות המוכרים. בעיקר יכין את הארגון ואותך לחשיבה במוד אחר.

אמצו תרבות למידה והעשרה

תפקידן של הרצאות למנהלים ליצור לא אחת תרבות המקדשת למידה והתפתחות ברמת הארגון. הארגון ההנהלה ואתה כמנכ"ל מודעים לצורך לעצור מפעם לפעם ולו לשעתיים שלוש בכדי להעניק ולהטעין את עובדיך ומנהליך בידע חדש. היה והנושא נמצא על סדר היום הניהולי אצלכם בחברה ומבקשים לשמוע עוד, בואו נשוחח על כוס קפה.

דברו איתנו

כעת, זהו המקום להציע לכם להתקשר ישירות למשה גרימברג 054-4814332 ולקבוע פגישת היכרות ראשונית - להזמנת הרצאות וסדנאות קצרות וממוקדות בנושא של "השראה ניהוליות לעובדים ולמנהלים". פנו ישירות למייל של משה גרימברג- abc@nihul4u.co.il כתבו בכמה מילים מה אתם מצפים מתהליך משותף ונקבע פגישה ראשונית להיכרות וללא כל עלות.