ייעוץ אסטרטגי מקצועי ואיכותי בא לסייע לחברות ולעסקים לעצב את עצמם אל מול האתגרים של השוק התחרותי במאה ה- 21. יועץ אסטרטגי מקצועי בא לעזור לחברות משפחתיות ולעסקים בגדלים השונים לעדכן את האסטרטגיה העסקית והשיווקית כך שיתאימו להתמודד עם שווקים תחרותיים שלא פעם מייצרים משברים. ייעוץ אסטרטגי – ייעוץ ארגוני לחברות – שיפור מבני ותהליכים מתאים לחברות ולעסקים. מתאים להנהלות ומנכ"לים המבקשים לצאת מאזורי הנוחות ולאתגר הנחות עבודה ישנות. ייעוץ אסטרטגי עדכני מייצר תכנית פעולה מובנית, פרקטית ובעלת מטרות ברורות שנועדו לשרת את מטרות העדכניות של כל ארגון עסקי.

יעוץ אסטרטגי לחברות – קווים לתהליך

היה ואתם כהנהלות ומנכ"לים מרגישים שהעסק שלכם "דורך במקום" המתחרים מתחילים לנגוס בפלחי השוק ונכנסים לשווקים חדשים עם מגוון מוצרים ושירותים חדשים? ואתם עדיין עוסקים בהישרדות במקום בצמיחה? זה הזמן הנכון לבחון שימוש בייעוץ אסטרטגי שעשוי לייצר גם בעבורך שינוי. היה ואתם מבקשים להוביל שוק? להיות מספר צעדים לפני המתחרים – אתם נדרשים לייעוץ אסטרטגי הבא לעדכן את האסטרטגיה העסקית והשיווקית. אנו כעוסקים בייעוץ אסטרטגי מבקשים לציין כי חלק מרכזי בתהליכים מתחיל מאיסוף מידע ומודיעין עסקי על השוק, הלקוחות והמתחרים. לכן חלק מרכזי בתחום הייעוץ האסטרטגי הוא מחקר אסטרטגי ממוקד, שמטרתו לתמוך בידע ובמידע של החברה על המצב הקיים. ניתוח מידע זה ובניית תוכנית פעולה תבטיח לחברה להגיע אל היעדים החדשים שהוצבו בכדי לחזור לצמיחה.

ייעוץ אסטרטגי – ייעוץ ארגוני לחברות – שיפור מבני ותהליכים.

כחברה לייעוץ אסטרטגי – ייעוץ ארגוני, יש לנו הידע והניסיון להביא גם בעבורך תוכנית של שינוי, הברה וצמיחה. אנו פועלים בהצלחה לא מעטה מאז 2006 . כחברה לייעוץ אסטרטגי המניעה הבראה שינוי וצמיחה אנו מעניקים פתרונות מקצועיים לכל אתגר או משבר בעולם העסקי. בתהליכי העבודה שלנו כיועצים אסטרטגיים – יועצים ארגוניים מול הנהלות ומנכ"לים אנו מקפידים על תהליכים המייצרים סינרגיה ודואגים לשקיפות מלאה ובשיתוף פעולה מלא עם ההנהלה והמנהלים החשובים כל כך להצלחת התהליכים. אין אנו מסתפקים במתן עצות ואו כתיבת דוחות. אנו לוקחים חלק מרכזי ביישום והטמעת התוכנית האסטרטגית החדשה ברמת הארגון. בשלב הראשון אנו מציגים אחרי ניתוח מצב קיים ואפיון שוק ומתחרים תמונת מציאות אובייקטיבית המציגה זווית ראיה חדשה שמהווה את הבסיס לבניית תוכנית השינוי האסטרטגית.

ייעוץ אסטרטגי – ההגדרה הכללית

בואו ונפשט את צמד המילים האלה: ייעוץ אסטרטגי בצורה הכי בסיסית הוא תהליך ושירות מקצועי הניתן לחברות ולעסקים בגדלים השונים שמיועד לסייע להם בעדכון האסטרטגיה העסקית והשיווקית. הוא בא לעזור לחברות הנהלות ומנכ"לים לאמץ אסטרטגיה עדכנית יעילה ואפקטיבית לשווקים מתחדשים ותחרותיים. אסטרטגיה יעילה ונכונה יותר לתנאי שוק במשבר ולתחרות עסקית הולכת וגוברת במאה ה- 21. ייעוץ אסטרטגי מקצועי דורש ידע והתמקצעות של היועצים האסטרטגיים בתחומי ניהול רבים. חובה שיהיה ליועצים האסטרטגיים ניסיון ניהולי בכיר וידע תיאורטי בתהליכים קריטיים להצלחת הייעוץ האסטרטגי. ייעוץ אסטרטגי לא בא להציג "פתרון ביה"ס" – הוא תהליך המשותף להנהלה ולמנכ"ל שבו חוקרים כולם את השוק המתחרים ואת החוליות החלשות הנדרשות לשיפור בכדי לבנות תוכנית אסטרטגית המניעה הבראה שינוי וצמיחה.

השווקים והתחרות מחייבים עדכון לאסטרטגיה העסקית

המציאות העסקית בעשור השלישי של המאה ה- 21 המאופיינת במציאות הכלכלית מורכבת ובשווקים תחרותיים מחייבת ארגונים והנהלות המבקשות לחזור לצמיחה והובלת השווקים לבחון מחדש את כל הנחות היסוד. התוכנית האסטרטגית והעסקית חייבת להיות מותאמת לשינויים בשווקים. יש לאמץ אסטרטגיה חדשה ויעילה שתאפשר להם להתמודד עם השינויים בשוק ולהשיג את היעדים הרצויים. אנו כחברה לייעוץ אסטרטגי – ייעוץ ארגוני מלווים ארגונים בתהליכי צמיחה.  מלווים את ההנהלה והמנכ"ל בתהליך. החל משלב ניתוח ומיפוי מצב קיים ועד לתכנון וקביעת אסטרטגיה חדשה לחברה. אסטרטגיה המבטיחה חזרה לפסי צמיחה.

ייעוץ אסטרטגי מניע צמיחה באמצעות מיזוגים ורכישות

ככלל אנו כיועצים אסטרטגיים, מסיעים ללקוחות שלנו לעדכן ולבנות אסטרטגיה חדשה עדכנית ומובילה תוך הצבת יעדים אפקטיביים להשגה. פעמים לא מעטות אנו ממליצים לשקול בחיוב אפשרות של צמיחה באמצעות "מיזוגים ורכישות" של חברות מתחרות ואו חברות המשיקות לפעילות הראשית של החברה. בתהליכים של הייעוץ האסטרטגי – הייעוץ הארגוני אנו מתמקדים גם בשיפור הרווחיות באמצעות אימוץ מבנה ארגוני יעיל ורזה יותר. תהליכי הייעוץ האסטרטגי מחייבים מעורבות ישירה של ההנהלה המנהלים והעובדים שמהווים נדבך חשוב בהצלחת השינוי וחזרה לצמיחה.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


חשוב לבחור חברה טובה ומקצועית לייעוץ אסטרטגי?

בחירת חברה לייעוץ אסטרטגי – חברה לייעוץ ארגוני  אינה משימה קלה כלל. לבחור חברת לייעוץ אסטרטגי טובה ומקצועית ובעיקר עם ידע ונסיון מוכח בשווקים וחברות התואמות לפרופיל שלכם חשובה להצלחתו של תהליך הייעוץ האסטרטגי. ההמלצה שלנו היא חד משמעית. תבחרו אל ורק חברה בעלת ניסיון מוכח וידע רב בתחום. חשוב כי תבינו כי ככל שחברת הייעוץ האסטרטגי נחשפה בעבר לתחום הפעילות העסקית של הארגון, כך אתם כהנהלה או כבעלים תקבלו  שירות טוב מקצועי ואפקטיבי יותר. מומלץ לבקש רשימת ממליצים ולשוחח לפחות עם 2-3 מנכ"לים שיכולים לתת לכם המלצות על תהליכים דומים שעברו יחד עם אותה חברה לייעוץ אסטרטגי – ייעוץ ארגוני.

השירותים המרכזיים שלנו בתחום הייעוץ האסטרטגי

אנו ממליצים כי תפנימו שהחשיבה האסטרטגית ואו ייעוץ אסטרטגי חשובים ונכונים לאימוץ בכל ארגון או חברה עסקית. ייעוץ אסטרטגי עשוי להביא לעדכון החזון, הערכים, ועקרונות הפעילות העסקית והניהולית. ייעוץ אסטרטגי אפקטיבי עשוי לגרום לשינוי דפוסי הניהול בארגון. מניהול על בסיס "כיבוי שריפות", לפעילות וניהול על פי תיעדוף משימות והשגת יעדים ומטרות ראויות ומדידות שישמרו על היתרון התחרותי של הארגון בשווקים התחרותיים.

הייעוץ האסטרטגי עשויים לכלול את הדברים החשובים הבאים:

  • ייעוץ אסטרטגי בשיפור מערכי ניהול השיווק, המכירות והשירות בארגון.
  • ייעוץ אסטרטגי לשיפור מערכי הניהול – שיטות העבודה והבקרה ברמת הנהלה מנהלים ומחלקות.
  • ייעוץ ארגוני בנושא איתור מנועי צמיחה חדשים
  • ייעוץ אסטרטגי בנושא "מיזוגים ורכישות".
  • ייעוץ אסטרטגי בשיפור מערכי הניהול הפיננסי והבקרה.
  • ייעוץ אסטרטגי בהיבטים של ניהול ההון האנושי וגיוס מנכ"לים וחילופים ברמת ההנהלה של התפקידים המרכזיים.
  • ייעוץ אסטרטגי לשיפור השיווק והפיתוח עסקי.

האם האסטרטגית שלך זקוקה לעדכון?

התחרות נושפת גם בעורף של הארגון אותו אתה מנהל? בעשור הנוכחי לאור משברים ושינויים בשווקים, לאור הגברת התחרותיות ואיבוד חלק המובילות שהייתה לכם לאורך השנים? האם לא הגיע הזמן גם אצלך בארגון לעדכן את התוכנית האסטרטגית? לעשות משהו שונה מדפוסי הפעילות הרגילים שגרמו לכם להיות במקום הפחות טוב מהמקום שהייתם רגילים אליו בעבר הלא רחוק? אנו מניח כי אחרי קריאת המאמר, רמת ההתלבטות והחרדה ירדה במקצת גם אצלך. אולי הגיע הזמן לחשוב ברצינות על עדכון האסטרטגיה שלך, לאתר את מנועי צמיחה חדשים, לעצור את השחיקה. בעיקר לחזור ולקחת הובלה בשוק המטרה המרכזי שבו אתה פועל, תוך חיזוק את המותג ונאמנות הלקוחות.

עדכון האסטרטגיות חייבות להיות גם אצלך בעדיפות גבוהה.

היה והגעתם עד כאן, אני מניח שהנושא של עדכון האסטרטגיה העסקית והשיווקית חשובים גם לכם. קחו יוזמה – קבעו פגישה ראשונה ללא עלות לבדיקת המוכנות שלך לקחת צעד קדימה ולהשקיע בעדכון התוכנית האסטרטגית. מציע גם לך לקבל מפגש סיעור מוחות במתנה שיעסוק בנושאים החשובים לך? או במסגרתו ננסה להבין יחד מה באמת הערך האמיתי, של ייעוץ אסטרטגי מקצועי? של ייעוץ אסטרטגי אפקטיבי?

אשמח כי נכיר

זהו המקום להציע לכם להתקשר ישירות למשה גרימברג 054-4814332 או תתקשרו ל- 03-9032222 נקבע פגישת היכרות ראשונית. להזמנת מפגש היכרות לבחינת היתכנות להתחיל בתהליך של ייעוץ אסטרטגי ועסקי אצלך בארגון במסגרת ריטיינר של 4-8 חודשים או בפורמט של מיקור חוץ. פנו ישירות למייל של משה גרימברג- abc@nihul4u.ci.il כתבו בכמה מילים מה אתם מצפים מתהליך משותף הבא לעדכן את התוכנית האסטרטגית אצלך. בוא ונקבע פגישה ראשונית להיכרות וללא כל עלות.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים