ייעוץ ארגוני – תהליכים – תועלות - לאתגרי המחר. יועץ ארגוני בא לעשות סדר בנושא הייעוץ הארגוני החשוב לכל חברה או עסק המבקשים להמשיך ולצמוח גם בשנים 2022-2027. תוכנית חומש לבניית צמיחה ארוכת טווח כמעט נעלמה ממפת העסקים הישראלית. כולם עסוקים "בכיבוי שרפות". לכן נושא המטפל בייעוץ ארגוני – בתהליכים ובתועלות חשובים ביותר לעסקים ולחברות המבקשות להעירך נכון יותר לאתגרי המחר. אנו כחברה לייעוץ ארגוני מתמקדים בכך!

ייעוץ ארגוני אפקטיבי בתקופות משבר

העולם העסקי עובר שינויים ותהפוכות. התחרות הולכת וגוברת. משברים גלובליים מכים ללא רחם. מגפות גם כן. שוק העבודה מתחלף. מקצועות מסורתיים הולכים ונעלמים. מנהלים מהדור הישן נדחקים החוצה על ידי דור מנהלים צעיר וחסר סבלנות. פעמים הם רואים בתפקיד הניהולי הנוכחי מקפצה לתפקיד הבא. מנכ"לים מרגישים מסופקים אחרי קדנציה של שנתיים או שלוש ומחפשים את האתגר והבונוס הבא.

ייעוץ ארגוני – יוצר צמיחה

אין ספק כי רבים העוסקים בניהול מבינים עד כמה חשוב תהליך נכון של ייעוץ ארגוני? מיפוי שוק ומתחרים כחלק מבניית תוכנית שינוי וצמיחה. ייעוץ ארגוני המלווה בתהליכים של פיתוח ארגוני והטעמת המבנה הארגוני לצרכים משתנים מביא הרבה מאד תועלות וערך מדיד לארגונים ועסקים מכל הסוגים והגדלים. ייעוץ ארגוני – תהליכים מקצועיים וממוקדים מייצרים תועלות בין אם מדובר בחברות ענק עם מאות רבות של עובדים, או בחברות קטנות או חברות משפחתיות שלהן עשרות בודדות של עובדים ומנהלים. ייעוץ ארגוני ממוקד תוצאות ואפקטיבי עשוי לשנות בצורה מהותית את מסלול הצמיחה העסקי של כל חברה או ארגון. ייעוץ ארגוני מקצועי עשוי להפיך "רוח חיים" בארגונים שמרניים שדורכים במקום.

ייעוץ ארגוני – מניע חדשנות ויצירתיות

ייעוץ ארגוני חייב לייצר שינויים בתרבות הניהולית והעסקית אותם ניתן לראות ולכמת כבר אחרי מספר חודשים לא רב. הייעוץ הארגוני המקצועי המבוצע על ידי יועץ ארגוני שלו ניסיון הן בעולמות הייעוץ והן בעולמות הניהול והשיווק תמיד יעניק להנהלה למנכ"ל ולארגון נקודת מבט רעננה. יעניק להם מידע חיוני ותובנות מקצועיות ומנומקות, על מצבם ועל מצב השוק והמתחרים. כיום ארגונים המבקשים לצמוח נדרשים לגמישות ויצירתיות מקסימאלית, החוצה את אזורי הנוחות הקיימים. ארגונים והנהלות מבינים יותר ויותר כיום כי נכון וחשוב להיעזר ולהסתייע בייעוץ ארגוני חיצוני כדרך להוביל שינוי וצמיחה.

ללמוד יותר על תהליכי הייעוץ הארגוני- פיתוח עסקי שלנו?

רוצים לשמוע עוד על שירותי הייעוץ הארגוני שלנו? קוצים לקבל מפגש סיעור מוחות במתנה? מפגש חשיבה שבו נכיר לעומק את התועלות שייעוץ ארגוני עשוי להעניק גם לך. חשוב כי נדע כי, מנכ"לים והנהלות בעשור השלישי של המאה ה- 21 עסוקים באתגרים השוטפים. הם עסוקים בניהול מיקרו או ננו במצב הטוב. מעטים מספיקים "להרים" את הראש מהבעיות בשוטף ולהקדיש זמן איכות ניהולי לבניית תוכניות ארוכות טווח. לבנות תוכנית שינוי המניע צמיחה. פעמים רבות המצטיינים שבמנכ"לים מבינים כי עליהם להיעזר באנשי מקצוע חיצוניים. להיעזר בחברות ייעוץ ארגוני בכדי שהן ייקחו בעלות על התנעת תהליכי השינוי באמצעות ייעוץ ארגוני ממוקד. פעמים רבות הנהלות ומנכ"לים לא מודעים ואו חשופים לאותן חוליות חלשות בארגון? נקודות חולשה הנדרשות לתיקון בכדי להחזיר את הארגון לצמיחה.

תקשורת אפקטיבית ומבנה ארגוני קריטיים להצלחת השינוי הארגוני

נושאים חשובים כמו שיפור התקשורת הארגונית, עבודה מול יעדים או שיפור תהליכי עבודה ניהוליים פחות זוכים לתשומת לב כתוצאה מהעומס הניהולי שנופל על המנכ"ל. מושגים חשובים כמו יצירתיות וחדשנות, שיפור מערכי השרות ללקוחות ואו תרבות ארגונית וחזון נדחקים לפינה. כחברה המתמקדת בייעוץ ארגוני אפקטיבי אנו קובעים כי: תחומים אלה חייבים לחזור לקדמת הבא אצל ארגונים המבקשים לקחת הובלה ולחזור למסלול הצמיחה. אנו מגלים לא פעם כי ברבים מהארגונים לא תמצאו אחראי לתחום הפיתוח הארגוני? לתחום ההדרכה ושיפור מיומנויות של עובדים ומנהלים? המחסור בתפקיד חשוב זה עשוי לגרום לארגונים ולעסקים להיות שבויים בפרדיגמות הישנות, ולא להיערך נכון לאתגרים החדשים של השוק והמתחרים. אנו שמחים להציע לכם להיעזר בנו בכל אתגר הקשור לייעוץ ארגוני - פיתוח ארגוני, המניע  שינוי ארגוני או מבני. כחברה לייעוץ ארגוני אנו ערוכים לספק מגוון פתרונות מקיפים ומקצועיים.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


מערך הייעוץ הארגוני שלנו עשוי לעזור גם לכם במגוון תחומים עיקריים.

  • ייעוץ ארגוני – תהליכים – תועלות להתנעת שינוי הבראה וצמיחה
  • מיפוי מצב קיים ואבחון ארגוני – לשדרת הניהול כולל איתור נקודות לשיפור.
  • שיפור מערכת התרבות הארגונית כחלק משינוי בהיבטים כמו חזון וערכים, דפוסי תקשורת, מנהיגות ניהולית, שיפור עבודת הצוות ועוד.
  • העצמה ופיתוח המשאב האנושי בדרגי הניהול השונים. בתחום המכירות, השרות ללקוחות ובחלקים נוספים בארגון.
  • הדרכה העצמה ופיתוח מנהלים בהיבטים של מיומנויות ניהול ומנהיגות מקדמת.
  • מנטורינג עסקי ואישי לדרגי הניהול הבכירים.

ייעוץ ארגוני מביא לניהול על פי תיעדוף משימות

אנו כעוסקים בייעוץ ארגוני מתאימים את החומרים לצרכי הארגון ולרמת המשתתפים בתהליכים. ארגונים, עסקים וחברות כמו גם מנהלים אשר נהנים מתהליכי הייעוץ הארגוני ומתהליכי ההדרכה והפיתוח המקצועי מצליחים לשדרג מהותית את הידע והיכולות הניהוליות והמקצועיות שלהם. מנהלים בדרגות השונות אשר לקחו חלק בתהליכי ייעוץ ארגוני וליווי אישי איתנו מצליחים לאמץ דפוסי חשיבה וניהול מתקדמים הרבה יותר. הם לומדים להתעסק בעיקר ולהפסיק להתעסק אך ורק "בכיבוי שרפות". השינוי מורגש הן ברמה האישית והן ברמת הארגון. אנו דואגים להגדלת ארסנל הכלים הניהוליים של המשתתפים כך שהם הופכים  למנהלים בעלי יותר כלים מקצועיים, גמישות מחשבתית ומעשית - שהם ללא ספק קריטיות למנהלים המבקשים להצטיין עוד יותר בעולמות הניהול התחרותי.

מהו ייעוץ ארגוני אפקטיבי?

המשימה המרכזית של ייעוץ ארגוני מקצועי ואפקטיבי חייבת להתמקד ביצירת סביבה של למידה ושינוי בעבור הארגון מנהליו ועובדיו. ייעוץ ארגוני משלב מספר מתודות שמאפשרות ליועצים המובילים את התהליכים בארגון להכיר וללמוד את ה ארגון ממספר כיווני הסתכלות. הראשון מהמבט העסקי והתפעולי. השני מהמבט הניהולי והמנהיגותי השלישי מתמקד בלמידה והיכרות של הווקטורים של המנהלים והעובדים בארגון. הייעוץ הארגוני שלנו מתמקד בחברה, בהנהלה ובמנהלים הנמצאים בתוך סביבה תחרותית, פעמים משברית ולא יציבה. המטרה שלנו לזהות תהליכים הזקוקים לשיפור בכדי להחזיר את הארגון מנהליו ועובדיו לשינוי ולצמיחה.

אתגרי הניהול במאה ה- 21

במציאות התחרותית של העשור השלישי במאה ה- 21 ארגונים וחברות נמצאים תדיר בסביבה המחייבת גמישות ויכולת השתנות מהירה. חברות ועסקים חייבים לאמץ דפוסי הסתגלות מהירים למצבי משבר, אחרת הם עשויים להיפגע. אנו שמנו לעצמנו כמטרה להוביל תהליכי ייעוץ ארגוני שבא לסייע לך כמנכ"ל ולהנהלה להחזיר את הארגון אל מסלול של צמיחה. להביא לכך שהארגון העסקי יפעל בצורה אופטימלית לאורך זמן ביעילות תפעולית וגמישות ניהולית שתאפשר לו לנהל את המשאב האנושי ואת ניהול המנהלים במצבים רגילים ובמצבי משבר הדורשים גמישות ויצירתיות בכדי לא להישאר מאחור. אנו יכולים להיות השותפים שלכם לתהליכי השינוי והצמיחה.

חשיבותו ותפקידיו של היועץ הארגוני בתהליך?

יועץ ארגוני מקצועי ומיומן, הופך לסוכן השינוי בתהליכים הארגוניים. הוא הופך לחבר צוות הנהלה האחראי על הצלחת תהליכי הייעוץ הארגוני המביאים לשינוי וחזרה לפסי צמיחה. לכן היועץ הארגוני בכל תהליך משמש כראש צוות השינוי. עליו להיות מקצועי, כריזמטי ובעל יכולות תקשורת בינאישית מאד מפותחות. תפקידו להיות נושא הדגל בכל מה שקשור להפיכת החברה לגמישה יותר, לחברה שיוצאת מאזורי הנוחות השמרניים והופכת לסתגלנית יותר ובעלת כושר התאוששות מהיר ממשברים. זאת ועוד, תפקידו של יועץ ארגוני לגרום לחברה ולהנהלה להגיב לשינויים בשווקים באופן מהיר וממוקד. היועץ הארגוני פעמים מסייע להנהלה ולמנכ"ל להוביל תהליכים של עדכון האסטרטגיה העסקית והשיווקית. לעדכן את מטרות העל ולהציג תוכנית המציגה דרך להשגת יעדים ומטרות בדרך חזרה לצמיחה והצלחה עסקית עתידית.

ייעוץ ארגוני – תהליכים – תועלות -  יוצרים צמיחה

בואו ונגיע לשלב הסיכומים. הכיצד כמתמחים בתהליכי ייעוץ ארגוני – פיתוח עסקי אנו יכולים להביא גם אצלך בארגון ערך רב? הכיצד אתה כמנכ"ל יחד עם שדרת הניהול הבכירה העוסקת בניהול, מקצים זמן ומשאבים בכדי לחזור לצמיחה באמצעות ייעוץ ארגוני ממוקד? לאמץ תרבות של שינוי יצירתיות וחדשנות המאפשרת התמודדות טובה וראויה יותר עם האתגרים של השווקים התחרותיים והלא יציבים. אני מבקש לציין כי: תהליך נכון ומקצועי של ייעוץ ארגוני המניע צמיחה – מחייב בניית תוכנית מפורטת ומקיפה. אנו מבקשים לקבוע כי כיום יותר ויותר חברות בינוניות, קטנות וחברות משפחתיות מבינות שחובה להשקיע בשיפור הביצועים והמיומנויות של עובדים ומנהלים כחלק מבניית תוכנית חזרה לצמיחה וגידול על חשבון המתחרים. אנו שותפים לראויים להוביל יחד תהליכי שינוי ארגוני המניע צמיחה.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


ללמוד יותר על ייעוץ ארגוני?

אנו שמחים להציג לכם את הבלוג הניהולי המקצועי שלנו. היה וגם אתם תרצו לקרוא וללמוד יותר על החשיבות של שיפור מערכי הניהול גם אצלכם בארגון. לקרוא מאמרים בנושאים הבאים: ייעוץ ארגוני - פיתוח עסקי – הובלת תהליכי הבראה שינוי וצמיחה לקבלת מידע ומאמרים בנושאים חשובים אלה מציעים גם לך להיכנס לבלוג שלנו. שם באמצעות מנוע החיפוש שבבלוג תוכלו לאתר מאמרים ופוסטים שיוכלו לתת לכם עוד לא מעט מידע על חשיבות הייעוץ הארגוני כתהליך המחזיר חברות ועסקים למסלול הצמיחה. מידע ומאמרים מקצועיים העשויים להיות חשובים גם לך כמנכ"ל ואו כבעלים. יש באפשרותכם לבדוק היתכנות לקבל מגוון רחב של שירותים מקצועיים נוספים בתחומי הניהול, הייעוץ הארגוני, הדרכת מנהלים ואנשי מכירות, מערכות שרות לקוחות באמצעות "מיקור חוץ". תרגישו חופשי לצלצל: 03-9032222 או פנו ישירות אלי 0544814332 או שלחו מייל: abc@nihul4u.co.il