ניהול חברה או עסק? ניהול משימות ועמידה ביעדים, ניהול צוותים תמיד מעמידים אתגר לכל מנכ"ל בעלים והנהלה. ניהול מקצועי ונכון מביא לכך שחברות וארגונים ממשיכים לשגשג ולצמוח. הכיצד נכון לשפר ביצועים בתחומים חשובים אלה? משפרים את ביצועי הניהול באמצעות חברה לייעוץ ארגוני מקצועית ואיכותית.

חברה לייעוץ ארגוני מניעה צמיחה

כיצד עושים את זה נכון כבר מהיום הראשון? עולמות העסקים במאה ה- 21 הופכים ליותר ויותר מאתגרים. כל חברה או עסק  צריך ללמוד להתמודד במרחבים מאד תחרותיים, מאד חסרי סבלנות לכאלה שבוחרים להיצמד למוכר ולידוע ונמנעים ליצור לחדש ולפרוץ גבולות.

ייעוץ ארגונילמי זה עשוי להואיל?  

 • חברות ועסקים בתחילת הדרך המעוניינים לגדול ולצמוח ולנהל כמו מקצוענים כבר מההתחלה.
 • עסקים קיימים המעוניינים להתייעל ולבצע "קפיצת מדרגה" בתחומים שונים, כגון: תהליכים, קבלת החלטות, זמני תגובה, שירות, שביעות רצון הלקוחות ועוד.
 • עסקים וחברות קיימים המעוניינים לעלות מדרגה בהתפתחות, יצירתיות וחדשנות אל עבר השנים הבאות.
 • מנכ"לים ומנהלים המעוניינים לשפר את סביבת העבודה ולהעלות את המוטיבציה והיעילות של הכפופים להם.

היתרונות משימוש בחברה לייעוץ ארגוני

עולמות העסקים והניהול הפכו יותר ויותר קשים ותחרותיים. הפכו לעולם ניהולי מורכב מאתגר ומלא בשינויים ואתגרים. מעבר לתחומי הניהול בצד ניהול השרות והמכירות, ניהול מערכי השיווק והפרסום, ניהול מערך הכספים, התפעול, והייצור על כל בעל חברה או מנכ"ל לדעת לנהל עובדים מנהלים כך שהמערכת תפעל בתיאום מלא עם מינימום חיכוך ומאבקי אגו מיותרים. זאת בכדי שכולם ינוע בתיאום מלא אל עבר המטרות והיעדים העסקיים. המשימה של כל מנכ"ל ובעלים להגדיל את שורת הרווח ולצמוח על חשבון המתחרים.

תכולות העבודה של תהליכי הייעוץ הארגוני אצלנו?

 • עדכון לחזון העסקי היה ונדרש תוך בניית תוכנית עבודת רב שנתית.
 • שיפור תהליכי העבודה באמצעות איתור "החוליות החלשות". בניית נהלי עבודה יעילים תוך הגדרת תחומי אחריות וסמכות למנהלים ולעובדים.
 • התאמת מבנה החברה וההון האנושי לשינויים שהשווקים והמתחרים מכתיבים. אימוץ יצירתיות וחדשנות כדרך חיים.
 • שיפור מערכי המכירות והשרות ללקוחות באמצעות הדרכה אימון ושיפור מיומנויות.
 • במסגרת תהליכי הייעוץ הארגוני נקדיש פרק חשוב לשיפור התקשורת הארגונית, פנימה והחוצה.
 • הדרכת מנהלים באמצעות קורסים ייעודיים, סדנאות מנהלים לשם שיפור יכולות וביצועיים. נקדיש תשומת לב ליכולתם להניע טוב יותר עובדים, ולאמץ תרבות של עמידה ביעדים וניהול טוב יותר של צוותים.
 • בתהליכי הייעוץ הארגוני אנו כחברה נתמקד בהתנעת תהליכים בתחום הטרנספורמציה הדיגיטלית. נשים את הלקוחות במקום הראשון כי כיום הם מהווים את מנוע הצמיחה החשוב ביותר.

ייעוץ ארגוני – פיתוח עסקי

כאן לתמונה נכנס תחום הייעוץ הארגוני ופיתוח ההון האנושי. חברות רבות ומנכ"לים בעלי ניסיון מגלים לאחרונה כי דווקא תחום ניהול ההון האנושי הוא האתגר האמיתי ולא תמיד פשוט בעשור השלישי של המאה ה- 21. אנו כחברה לייעוץ ארגוני, פיתוח עסקי והעצמה והדרכת עובדים ומנהלים אנו כאן גם בשבילך. נשמח לשתף גם אותך כמנכ"ל בניסיון ובידע הרב שרכשנו בתחום זה – אנחנו כאן בשביל להוביל יחד שינוי וצמיחה במערכי המכירות, השרות ושיפור והעצמה של מנהלים ועובדים.

ייעוץ ארגוני לשינוי מבני והתאמת אסטרטגיות

חשוב כי תדעו שאנו מעניקים לכם מעטפת 360 מעלות, לכלל הצרכים שעשויים להידרש בהיבטים של התנעת תהליכי ייעוץ ארגוני, פיתוח עסקי והדרכת מנהלים ועובדים במערכי המכירות והשרות ללקוחות. כיועצים ארגוניים, נסייע גם לכם להתאים את הארגון לאתגרים של השנים הבאות. נטפל היה וצריך בכל אחד מהתחומים בחברה שלכם שאולי זקוקים לריענון ואו לשינוי. בתחומים הקשורים למבנה יעיל יותר של המחלקות בארגון? בשינוי ועיצוב תהליכי עבודה אפקטיביים יותר. נעסוק בשיפור הגדרות תפקיד וניתוח עיסוקים ועוד. נעניק "ארגז כלים" ניהולי ומקצועי למנהלים, לך כמנכ"ל ולשאר העובדים. כלים עדכניים החיוניים לכל חברה או עסק השואפים להיות רווחי, צומח ויעיל.

מדוע נכון לבחור בנו ב-   Advance Business Consulting

 • כחברה לייעוץ ארגוני, יש לנו ניסיון מקצועי רב במגוון רחב של תחומים ומול הנהלות ומנכ"לים.
 • כיועצים ארגוניים, אנו מספיק נחושים להניע תהליכים ולבצע יישום ולא להסתפק במתן עצות בלבד.
 • לשותפי לדרך ולי יש לנו ניסיון ניהולי מוכח במגוון סגמנטים ובתחומי השיווק, המכירות השרות והניהול.
 • כחברה לייעוץ ארגוני, אנו מעניקים "מפגש סיעור מוחות וחשיבה" במתנה. מפגש היכרות ובדיקת היתכנות.
 • כעוסקים בייעוץ ארגוני אנו בתהליכים מעצימים ומפתחים את יכולות המנהלים בדרגי הביניים.
 • עובדים על פי תוכנית ויעדים ומובילים בקרה משוב ותיקון תוך כדי תנועה לאורך תהליכי הייעוץ הארגוני.
 • ליווי אישי ומפגשי העשרה בפורמט "אחד על אחד" למנכ"ל ולצוות ההנהלה הבכיר כחלק מתהליכי הייעוץ הארגוני והובלת תהליכי השינוי והצמיחה.

מהי מטרת העל של חברה לייעוץ ארגוני איכותית?  

המטרה המרכזית שלנו כחברה לייעוץ ארגוני מתמקדת בך כלקוח. אנו שמים לעצמנו כמטרה לעזור לחברה או לעסק שלך להצליח ולחזור לצמיחה באמצעות תהליכים ממוקדים מתחום הייעוץ הארגוני. נתמקד בהכשרה, עצמה והדרכה של מנהלים ועובדים. כפי שציינו קודם, כחברה לייעוץ ארגוני אנו מסייעים להנהלה ולמנכ"ל לעדכן את התוכנית העסקית היה ונדרש.

יוצרים שינוי. משפרים ביצועיים.

מציעים  לשפר מיתוג ואת מערכי השיווק והמכירות. במקביל, נדאג לשפר ולהשביח את מערכי השרות ללקוחות המהווים כיום את אחד ממנועי הצמיחה היותר חשובים בעולם העסקי. כיום יותר ויותר חברות בינוניות, קטנות וחברות משפחתיות מבינות עד כמה חשוב להיעזר בחברות ייעוץ ארגוני כחלק מתוכנית רב שנתית המניעה שינוי וצמיחה.

מאמרים ופוסטים מקצועיים בתחומי הייעוץ הארגוני – פיתוח עסקי וצמיחה

ריכזנו לכם מקבץ חלקי של פוסטים ומאמרים מהבלוג שיוכלו לתת לכם עוד לא מעט מידע על חשיבות השימוש בחברה לייעוץ ארגוני בעבור תהליכים שעשויים להיות חשובים גם לך כמנכ"ל ואו כבעלים. להניע הבראה שינוי וצמיחה באמצעותנו כחברה לייעוץ ארגוני. יש באפשרותכם לבדוק היתכנות לקבל מגוון רחב של שירותים מקצועיים מתחומי הייעוץ הארגוני, הדרכת מנהלים ואנשי מכירות, מערכות שרות לקוחות באמצעות "מיקור חוץ". תרגישו חופשי לצלצל: 03-9032222 או פנוי ישירות אלי 0544814332 או שלחו מייל: abc@nihul4u.co.il