מאד שמח כי הגעתם לכאן. לבלוג הניהול שאותו אני כותב כבר מ- 2006. היה ואתם כאן, סימן שאתם מתאפיינים כאנשים וכמנהלים המבקשים תמיד ללמוד לצמוח ולהתפתח. מקצועית ואישית כאחד. יתכן כי אתם סטודנטים בתחילת הדרך? יתכן כי אתם בעלי עסקים ויזמים צעירים או מנוסים המחפשים רעיונות ונושאים לשיפור מיומנויות ניהול, מנהיגות, מכירות, שיווק ואסטרטגיה?

למידה והתפתחות מקצועית מאפיינת מנהלים מצטיינים

יכול מאד להיות כי אתם מנהלים בתחילת הדרך? או כאלה העוסקים במכירות ובניהול אנשי מכירות המבקשים לשפר את יכולתם המקצועית ולהביא לשיפור גדול באחוזי הסגירה? אבל קיימת האפשרות שאתם כמנכ"לים וכמנהלי חברות וותיקים, המחפשים תמיד דרך לשמור על עדכנות ויצירתיות. כל אלה בחרו בדרך חיים של צמיחה והתחדשות, החליטו לא "לדרוך" במקום. החליטו כדרך חיים לאתגר תמיד את "אזורי הנוחות" שלהם. כל המגיעים לכאן מחפשים רעיונות ומידע מקצועי עדכני בכל התחומים הקשורים לניהול, מנהיגות עסקית, שיווק ומכירות, ואסטרטגיה עסקית. הם באו לרכוש מיומנויות חדשות ולהיפטר מפרדיגמות והרגלים מעכבים.

משפרים ביצועים – משתפים ידע

בעולם העסקים, כולנו מחפשים דרכים לשפר ולהגדיל את הביצועים העסקיים והאישיים שלנו. אנו תמיד  מחפשים רעיונות, תובנות וכלים יישומיים שיאפשרו לכל אחד מאיתנו להיות צעד אחד קטן לפני כולם. לפני המתחרים והשוק. כאחד העוסק בתחומי הניהול המכירות השיווק ואסטרטגיות עסקיות עדכניות שמתי לעצמי כמטרה לשתף ידע להעצים ללמד ולהדריך. התכנים כאן הם כאלה שעברו "מסננים" של יישום בקרב ארגונים חברות ותאגידים מהארץ ומהעולם.

התחומים היותר חשובים להצלחה ניהולית

הנושאים, הרעיונות והתכנים הם כאלה שהתחברתי אליהם ומאמין כי יישום ואו ההבנה שלהם עשויים להביא גם לך לערך רב. לאורך השנים, השתדלתי לכתוב בשפה ברורה ופשוטה להבנה. ככלל, נהנה כל פעם מחדש לחלוק ידע ומידע שאותו רכשתי בעבודה מול מנכ"לים חברות וארגונים לאורך השנים ומקריאה ולמידה מניסיונם של אחרים בעולם. אין אני מפרסם ואו כותב על תחומים שלא אימצתי ברמה האישית. את רובם יישמתי במסגרת עבודתי כיועץ אירגוני ומוביל תהליכי שינוי וצמיחה ועבודה מול הנהלות מנכ"לים ומערכי מכירות מתקדמים.  

להלן התחומים המרכזיים שתוכלו למצוא בתוך הבלוג הניהולי

מהו יעוץ ארגוני?

כל השאלות והנושאים הקשורים לתחומי הייעוץ הארגוני ופיתוח עסקי. הדרך לבחור חברת ייעוץ ארגוני איכותית?   מהו ייעוץ ופיתוח ארגוני אפקטיבי? הכיצד  אבחון ארגוני  חשוב להצלחת כל תהליך של ייעוץ ארגוני ושינוי? הכיצד  חזון ארגוני  מניע צמיחה? מי הן חברות ייעוץ ארגוני מומלצות, וכיצד ניתן לזהות את הטובות והמתאימות לכם? מיהו יועץ ארגוני ראוי? מה תחולת התפקיד שלו? מה זה  ייעוץ ארגוני מקצועי? כיצד בוחרים יועץ ארגוני? ייעוץ ארגוני בחיפה? היכן תמצאו מאמרים מקצועיים בתחומי הייעוץ הארגוני?

ניהול שינויים וצמיחה

כל השאלות והנושאים הקשורים לתחומי ניהול שינוי ארגוני תוכלו למצוא בבלוג הניהולי שלנו. תוכלו למצוא מידע רב על ניהול שינוי ארגוני – גישות, שיטות ותהליכים. מאמרים ופוסטים על  שינוי מבנה ארגוני? על רה ארגון ניהול שינויים ברמת הניהול ומערכות התפעול והמכירות. תוכלו לקרוא על יתרונות מבנה מטריציוני בארגון בהשוואה למבנה היררכי קשיח. תמצאו מידע רב על  ניהול שינויים,  הובלת שינוי בארגון, ניהול משברים בארגונים, וניהול מצבי משבר עסקיים כתוצאה משינויי שוק

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


יעוץ אסטרטגי

תוכלו למצוא מאמרים ופוסטים המציגים מידע ניהולי ועסקי רב כמו למשל לנסות ולזהות את היועץ אסטרטגי הכי מומלץ ונכון לחברות ולעסקים משפחתיים? כולל, ייעוץ אסטרטגי, או יועצים אסטרטגיים שתפקידם לבנות ואו לעצב את האסטרטגיה בעסקית והשיווקית לשווקים דינמיים או לשווקים במשבר. בבלוג בניהולי שלנו ובאתר תוכלו למצוא מידע רב על מגוון רחב של נושאים הקשורים לתחום: חשיבה אסטרטגית. מהו ניהול אסטרטגי?  הכיצד מניעים תכנון אסטרטגי?  כיצד תזהו חברת ייעוץ אסטרטגי  איכותית? ייעוץ אסטרטגי מהו? תכנון אסטרטגי קצר מועד? ייעוץ שיווקי אסטרטגי?  חברות ייעוץ אסטרטגי בחיפה? ייעוץ אסטרטגי פוליטי לעסקים ולמנהלים? ייעוץ אסטרטגי שיווקי? מה תפקידיו של סמנכ"ל שיווק ואסטרטגיה? מתי מומלץ להיעזר ביועץ אסטרטגי?

ייעוץ עסקי - פיתוח עסקי

בואו וננסה לבחון את התחומים המרכזיים של ייעוץ עסקי? פיתוח עסקי לחברות ולעסקים? מה תפקידיו המרכזיים של מנהל פיתוח עסקי מיומן וסופר מקצועי בבלוג בניהולי שלנו ובאתר תוכלו למצוא מידע רב על מגוון רחב של נושאים הקשורים לתחום: ייעוץ עסקי – פיתוח עסקי? יועץ עסקי לחברות ולעסקים משפחתיים, יועצים עסקיים מומלצים? ניהול שינוי ארגוני – גישות שיטות ותהליכים. ייעוץ עסקי לעסקים קטנים. נציג את תפקידיו של מנהל פיתוח עסקי? ייעוץ עסקי לעסקים קטנים. חשיבותו של מנהל פיתוח עסקי? ייעוץ עסקי שיווקי, יועץ עסקי מומלץ חברות באזור חיפה. חברת ייעוץ עסקי בצפון. ייעוץ עסקי לחברות. ייעוץ וליווי עסקים קטנים וחברות משפחתיות. ייעוץ עסקי לחברות הזנק והייטק. ייעוץ עסקי לעצמאים ולנותני שירותים.

הדרכה וליווי מנהלים

ההון האנושי במאה ה- 21 מהווה את המשאב הכי יקר להצלחות עסקיות ארוכות טווח. לכן כשמדובר על ליווי מנהלים או פיתוח מנהלים, קורסים למנהלים ואו סדנאות מנהלים, אנו מבקשים לקבוע כי הם נחוצים גם למנהלים וותיקים? בבלוג בניהולי שלנו ובאתר תוכלו למצוא מידע רב על מגוון רחב של נושאים הקשורים לתחום הדרכה העצמה ופיתוח מנהלים ועובדים תוכלו למצוא מידע רב על: אימון עסקי למנכ"לים ומנהלים? מהו ניהול אפקטיבי?  תכירו סדנאות למנהלים. היתרונות של קורס מנהלים? קורסים מומלצים למנהלים. הרצאות למנהלים. ליווי  ופיתוח מנהלים, הדרכות מנהלים. תוכלו לקרוא על תכונות אופי של מנהיג? להכיר את החשיבות של החזון ארגוני. העצמת עובדים?  ניהול ומנהיגות? שינוי וחדשנות ברמת הניהול הבכיר? ייעוץ אסטרטגי למנהלים? ועוד

טרנספורמציה דיגיטלית

נושא זה בשנים האחרונות הינו הנושא היותר חשוב והיותר מתוקשר בעולמות העסקים והניהול. העולם העסקי הבין כי נחוץ לשנות את המשוואה ולשים את הלקוח במקום הראשון. לכן בהבנתנו טרנספורמציה דיגיטלית אמורה לממש החזון האסטרטגי של הארגון באמצעות טכנולוגיות חדשניות, שרובן דיגיטליות. היא מתאימה לארגונים הנמצאים בשלבי מעבר בין הישן לחדש ומתכננים לבצע טרנספורמציה דיגיטלית המותאמת לארגון ואף להוביל תהליכי הבראה שינוי וצמיחה. בבלוג בניהולי שלנו ובאתר תוכלו למצוא מידע רב על מגוון רחב של נושאים הקשורים לתחום הטרנספורמציה דיגיטלית, לשינוי חדשנות וצמיחה וכן מידע רב ונוסף על התחומים הבאים: הדרך ליישום טרנספורמציה הדיגיטלית? מהי הדרך הנכונה להתחיל בתהליך הטרנספורמציה הדיגיטלית? טרנספורמציה דיגיטלית כמנוע צמיחה? חדשנות? עובדים ומנהלים כסוכני שינוי ועוד.

הדרכת מכירות ושרות

אין זה סוד כי הדרכת מכירות והדרכת מערכי השירות ללקוחות הינם תחומים קריטיים לשימור הצלחות. הצוות השיווקי, צוות המכירות והשירות ללקוחות שלכם, הוא זה שמטפל בפניות מלקוחות פוטנציאליים או מלקוחות בפועל, הוא מן המשאבים היותר חשובים שיש לארגון. בבלוג הניהולי שלנו ובאתר תוכלו למצוא מידע רב על מגוון רחב של נושאים הקשורים לתחום המכירות הפרונטלית ומכירות השטח יחד עם החשיבות של שיפור מערכי שירות לקוחות, וכן מידע רב ונוסף על התחומים הבאים: הדרכת אנשי מכירות. הדרכה וליווי אנשי מכירות שטח. הדרכות וסדנאות מכירה. קורס מכירות אפקטיבי. ניהול מכירות שטח במיקור חוץ. שיטות מכירה אפקטיביות, טכניקות מכירה. מהן מכירות אפקטיביות? הדרכת מנהלי מכירות? מאמרים  בתחום ניהול המכירות ושיטות מכירה עדכניות. התגברות על התנגדויות. שיטות מכירה. פיתוח מערכי שירות מתקדמים ועוד

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


הבראה וניהול משברים

העולמות העסקיים מתאפיינים בלא מעט משברים ושינויים. הכלים על לוח השח-מט מתחלפים. מלכים ומלכות מאבדות את השליטה ונעלמים. לכן חשוב שתדעו כי בעולם העסקי או התאגידי משברים יכולים למוטט חברות. אנו מבקשים לקבוע כי בדרך כלל  משבר עסקי או ניהולי – מגיע בהפתעה כאשר אף אחד לא ציפה לו ובדרך כלל בשלב הראשון כולם "יוצאים מאיפוס ומאבדים כיוון". בבלוג הניהולי שלנו ובאתר תוכלו למצוא מידע רב על מגוון רחב של נושאים הקשורים לתחום המשברים העסקיים, הבראה שינוי וצמיחה, וכן מידע רב ונוסף על התחומים הבאים: ניהול משברים בארגונים.  ניהול  יעיל של מצבי משבר. רה ארגון ושינוי מבני. ניהול משברים בחברות משפחתיות. הבראה, שינוי וצמיחה. ניהול שינויים. הובלת שינוי בארגון.   ניהול ומנהיגות בתקופות משבר. שינוי וחדשנות. ניהול משברים תקשורתיים. ניהול שינוי ארגוני. ניהול מצבי משבר עסקיים וניהוליים ועוד.

אסטרטגיה מיתוג ובידול

המיתוג, הנראות והנכסים הדיגיטליים עושים אותנו מיוחדים. היה ותרצו לקרוא מאמרים ופוסטים בתחום חשוב זה נכון כי תמצאו זמן להתעמק בבלוג הניהולי והעסקי הנרחב שלנו. היה ואתם מבקשים לזהות את הבידול האמיתי שלכם? לזהות מה מיוחד את החברה או העסק המשפחתי שלכם? מהם השירותים, המוצרים שאתם מציעים בניגוד לאחרים? או היה ויש לכם מתחרים באותם התחומים היה נכון כי תתעמקו בנושא חשוב זה. היה ואחרי עבודת חקר מעמיקה לא ימצא שוני? אזי נצטרך לבצע תהליכי מיתוג ובידול בכדי ליצור את השונות. אין זה סוד כי בידול הוא עקרון המרכזי להצלחה עסקית. המיתוג והבידול העסקי חשוב ביותר גם בנושא קידום אורגני בגוגל ואו קידום ושיווק במערכות ממומנות ברחבי המדיה הדיגיטלית. מתברר כי שינויים בשווקים יכולים לנבוע מכמה וכמה סיבות שינויים טכנולוגיים, שינויים תרבותיים, רגשיים ואחרים. נושאים אלה מאד חשובים לביצוע הליך מקצועי וראוי  לבצע עדכון לתוכנית השיווקית ולמיתוג בתקופות משבר?

מיזוגים ורכישות 

מיזוג ורכישה כמנוע צמיחה. כיועץ ארגוני ומוביל תהליכי שינוי וצמיחה בקרב חברות ועסקים בחמש עשרה השנים האחרונות אני יכול לקבוע בוודאות כי בתקופות אי וודאות ומשבר הרבה יותר חברות ועסקים שוקלים לאמץ אסטרטגיה של רכישה ואו מיזוג ככלי ניהולי ואסטרטגי המניע צמיחה. בתקופות משבר עסקים וחברות שמבינות את ההזדמנות משקיעות משאבים ברכישה של חברות שאינן מסוגלות לשרוד את המשבר ומבקשות להתמזג עם חברות חזקות מהן. בבלוג הניהולי שלנו ובאתר תוכלו למצוא מידע רב על מגוון רחב של נושאים הקשורים לתחום המיזוגים והרכישות ניהול משברים עסקיים, הבראה שינוי וצמיחה, וכן מידע רב נוסף.

מיקור חוץ לעסקים

בבלוג הניהולי שלנו ובאתר תוכלו למצוא מידע רב על מגוון רחב של נושאים הקשורים לתחום של השימוש ההולך וגובר בשירותי מיקור חוץ לעסקים במגוון רחב של תחומים. אנו מנסים להסביר מדוע עסקים קטנים ובינוניים, חברות משפחתיות ואפילו תאגידי ענק הולכים וממאמצים את השימוש בשירותים מקצועיים במסגרת הפעלת מערכי מיקור חוץ במגוון הולך וגובר של תחומים. מתברר כי רבים שוקלים בשנים האחרונות להרחיב את מעגלי היישום בשירותי ה- Outsourcing – מיקור החוץ, כחלק משינוי ארגוני הבא לשפר את שורת הרווח התפעולי והרווח. מיקור חוץ - אאוטסורסינג של שרותי ניהול במסגרת הפעלת מערכי מכירות ושירות, הפעלה של מערכות הדרכה ופיתוח מקצועי למנהלים ועובדים, הפעלה של שירות מיקור חוץ בתחום באסטרטגיה העסקית, השיווק ופיתוח עסקי ואפילו בתחומי רכש ויצור. ככלל ניתן לציין את הנושאים הבאים שארגונים המחליטים להשתמש במיקור חוץ זוכים ליהנות מלא מעט יתרונות.

גיוס והשמת מנהלים 

בבלוג הניהולי הגדול והמקיף שלנו ובאתר תוכלו למצוא מידע רב על מגוון רחב של נושאים הקשורים לתחום של חיפוש האתגר הניהולי הבא שלך? אנו מספקים מגוון רחב של פוסטים מאמרים והדרכה לשיפור היכולות שלך לקבל את ההחלטה הנכונה לגבי האתגר הניהולי והמקצועי הבא שלך? תוכלו לקרוא ולהבין מה נדרש ממנהלים לשפר בכדי להיות בעמדה לקבל את התפקיד הבכיר הבא? תוכלו לקרוא פוסטים ומאמרים בבלוג הניהולי שעשויים להרחיב ולעדכן את "ארגז הכלים" המקצועי והניהולי שלכם. תוכלו למצוא מידע רב וטיפים שעשויים לעזור לכם בחיפוש האתגר הניהולי הבכיר הבא. בואו ללמוד הכיצד נכון כי תהיו צעד אחד לפני.. כולם? כידוע, קשרים והכרויות הם מילות המפתח באיתור האתגר התעסוקתי הבא שלך כמנהל/ת.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


הבלוג לניהול ומנהיגות מחכה גם לך?

הנושאים, הרעיונות והתכנים הם כאלה שהתחברתי אליהם ומאמין כי יישום ואו ההבנה שלהם עשויים להביא לערך רב. לאורך השנים השתדלתי לכתוב את הבלוג למנהלים, בשפה ברורה ופשוטה להבנה. ככלל, נהנה כל פעם מחדש לחלוק ידע ומידע שאותו רכשתי בעבודה מול מנכ"לים חברות וארגונים לאורך השנים ומקריאה ולמידה מניסיונם של אחרים בעולם. אין אני מפרסם ואו כותב על תחומים שלא אימצתי ברמה האישית. את רובם יישמתי במסגרת עבודתי כיועץ אירגוני ומוביל תהליכי שינוי וצמיחה ועבודה מול הנהלות מנכ"לים ומערכי מכירות מתקדמים.

גלוש חקור קרא ולמד

אני מזמין אתכם להירשם לקבלה של הפוסטים והמאמרים הייחודיים ישירות למייל אחת לחודש. אשמח לו תמצאו לנכון לכתוב לי ברמה האישית ולהציג בפני שאלות התחבטויות שאולי יש באפשרותי לתת לכם כיווני חשיבה ופתרונות. תרגישו חופשי לפנות- זה לא עולה כסף!! פניה אישית למשה גרימברג  abc@nihul4u.co.il הגעתם לאתר, נכנסתם לבלוג, שימו לב כי יש לכם קטגוריות ניווט. אתם מוזמנים לעיין בקטגוריות השונות המופיעות בסרגל הניווט מטה, לקרוא את המאמרים הכי עדכניים השונים, לחפש מענה לשאלה בוערת? לאתר רעיונות ואו הצעות קלות ליישום שיזרו לכם כמנהלים וכבעלי עסקים פרטיים להשיג את המטרה והיעד הבא שלכם.

יש לכם שאלה? תרגישו חופשי לאתגר אותי!

אם לא תמצאו את מה שאתם מחפשים תחת הפוסטים והמאמרים בקטגוריות השונות של עולמות הניהול המנהיגות והמכירות, אתם מוזמנים לפנות אלי ישירות ואני מבטיח לעזור! שמח על ההזדמנות להעניק ולחלוק בידע. משה גרימברג – 0544814332. תרגישו חופשי לאסוף ידע מתוך הבלוג שלי - הבלוג ומרכז הידע המקיף והגדול ביותר למנהלים

 

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים