מהן היתרונות המרכזיים של העסקים המחליטים להשתמש בשירותי מיקור חוץ - Outsourcing בתחום ניהול מכירות, פיתוח עסקי ושיווק ואפילו ברכישת שירותי ניהול בכירים לתפקידי מנכ"ל ואו מנהל יחידה עסקית עצמאית? עד כמה ניהול מכירות במסגרת שירות מיקור חוץ עשוי דווקא להתאים לך? האם היית רוצה לדעת למה ומדוע כדאי גם לך להשתמש בשיטת ניהול במיקור חוץ? צור קשר ונרחיב בנושא.

יוצרים בעבורכם צמיחה.

ניהול מכירות במיקור חוץ מהווה שיטה עדכנית למקסום יכולות ניהול בקרב חברות וארגונים ועסקים משפחתיים המחפשים מקצוענות בניהול ובניהול מכירות למגוון עסקים ושירותים שמתקשים להתמודד עם העלויות והניהול השוטף של צוותי מכירה ומנהלי מכירות. פעמים היכולת הכלכלית אינה מאפשרת לשכור ולגייס מקצוענים. משלמים פחות מהמקובל בשוק אבל מקבלים בדרך כלל תוצאות הרבה יותר נמוכות. העלות תועלת בעייתית ובדרך כלל אין יציבות בקרב אנשי ומנהלי המכירות. כל פעם מחודש יש לגייס חדשים, להדריך, לתת להם זמן לימוד והבשלה ופעמים כל העבודה הייתה לחינם. התברר כי הם לא גילו נאמנות, או לא היו מתאימים כלל.  מיקור חוץ שירותי אאוטסורסינג לניהול מערכי מכירות, פיתוח עסקי שיווק ואפילו ניהול בכיר מקנים לבוחרים להשתמש בסוג כזה של שירות מגוון רחב מאד של יתרונות. הם מצטרפים יחד להגדלת התשומות לרווח כלכלי ותפעולי גם יחד כבר מהחודשים הראשונים ליישום.

תתמקדו בליבה- אנו לוקחים אחריות

במרוצת שנים מניסיוננו בעולם העסקי בתחומי הייעוץ הארגוני, פיתוח עסקי הדרכה ופיתוח מנהלים ובעיקר הובלת תהליכי שינוי וצמיחה, הבנו כי חברות ועסקים רבים לא תמיד מסוגלים לנהל את מערכי המכירות והשירות בצורה מיטבית מסיבות רבות. הראשונה, חוסר במשאבים הגורם להתפשרות בגיוס וניהול כוח האדם הניהולי והמקצועי. השנייה עוסקת במחסור בידע וזמן בכדי לנהל נכון את התחומים החשובים כמו מכירות פיתוח עסקי ושירות. השלישית ואולי החשובה שבכולן מתמקדת בחוסר זמן ניהולי להצליח לבצע את כל המשימות. פעמים מנכ"ל שהוא גם הבעלים בארגון עסקי בינוני וקטן חייב לקבל החלטה להתמקד אך ורק באותם תחומי הליבה שיש לו בהן יתרונות מוכחים. את שאר התחומים הוא צריך לשחרר לאנשי מקצוע חיצוניים שאותם יגייס מחברות המתמחות בשירותי ניהול ומכירות במיקור חוץ.

מנהלים מכירות- משפרים תוצאות

לא כולם מומחים בניהול מכירות. לא לכולם הידע והיכולת הפיננסית לגייס ולשלם מספיק שכר לניהול מערכי מכירות מורכבים. מתברר כי עבור רוב העסקים המשפחתיים ולכאלה מעולמות ה- SMB - מכירות וניהול מכירות ומערכי שירות הוא הצד החלש והמעיק על בחברתם. מנכ"לים ובעלי עסקים בחלקם טוענים שבמידה והיו יכולים לתפקד ללא לקיחת אחריות על המכירות ולהתמקד אך ורק כספקי שירות היו יכולים להיות הרבה יותר מרוצים מעבודתם ואף היה סיכוי הרבה יותר גדול כי הרווחיות שלהם הייתה משתפרת זאת בגלל התמקדותם בתחומים שבהם הם באמת מתמחים.

אנו מתמחים בניהול מכירות במיקור חוץ לעסקים וחברות. בניהול ושיפור מערכי מכירות קיימים. אחרי התנעת התהליכים במיקור חוץ יישאר באחריותכם לטפל בכל אותם הדברים החשובים שמחזקים את רמת שביעות רצון הלקוחות ובפיתוח וחדשנות של מגוון מוצרים ושירותים עדכניים. אנא, צרו איתנו קשר לצורך בחינת אפשרות שאנו ננהל את מערכת המכירות בחברתכם.

מתמחים בניהול מכירות במיקור חוץ.

מתמחים במתן שירותי "מיקור חוץ" בתחום ניהול ומכירות ופיתוח עסקי לחברות בינוניות ועסקים משפחתיים. מבצעים בהצלחה רבה הדרכות קורסים וסדנאות לפיתוח מיומנויות ניהול ומכירות, מנטורינג ואימון עסקי בפורמט "אחד על אחד" ועוד. האם לא הגיע הזמן להתרווח לשעה או יותר במשרדך ולשמוע חשיבה אחרת? להקשיב לרעיונות וכיווני חשיבה חדשים ועדכניים לעסק שלך שעשויים לגרום לפעילות העסקית שלך לבצע קפיצת מדרגה קדימה? כיועצים עסקיים מזה שנים, וכדרך חיים עסקית אנחנו מעניקים לך מפגש "סיעור מוחות" וחשיבה משותפת ללא תשלום וללא התחייבות!

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


היה ונושא ניהול מכירות במיקור חוץ נמצא על סדר היום הניהולי אצלך ומבקש לשמוע עוד…

בואו נשוחח על כוס קפה. כעת, זהו המקום להציע לך להתקשר ישירות למשה גרימברג 054-4814332 ולקבוע פגישת היכרות ראשונית – פנו ישירות למייל של משה גרימברג- abc@nihul4u.co.il כתבו בכמה מילים מה את/ה מצפה לקבל מהפגישה הראשונית בתחום הייעוץ העסקי והייעוץ האסטרטגי שבה יבוצע הליך מהיר וממוקד של "סיעור מוחות" ניהולי משותף  לגבי היתרונות בשימוש במיקור חוץ לניהול מכירות, פיתוח עסקי ואפילו ניהול בכיר אצלך.