בסיום תהליך של סיעור המוחות וראיונות העומק שנעשה עם ההנהלה העובדים והמנהלים ואישור תקציר המנהלים שמרכז את התובנות הראשוניות וההמלצות מהתהליך הממוקד נשמח להגיש לכם תוכנית מפורטת להתנעת התהליך אצלכם בארגון. נבנה תכנית מודולרית, שיש לה נקודות התחלה אמצע וסוף והכוללת מדדי בקרה ומדידה. תוגש הצעה מפורטת שאנו מקווים שאחרי התאמות ופיין טיונינג תאושר. רק אז מתחילה העבודה התהליכית לאימוץ הטרנספורמציה הדיגיטלית אצלכם.

מאמינים בהעצמה לימוד ועבודת צוות

אנו ניקח פיקוד על התהליכים. נהיה חלק מרכזי יחד איתך כמנכ"ל וכבעלים ועם הצוותים המקצועיים, בהובלת תהליכי השינוי והצמיחה באמצעות טרנספורמציה דיגיטלית. כל זאת בעזרתך כמנכ"ל ובעיקר בעבודה צמודה ותוך כדי העצמה של העובדים המקצועיים שלכם בתחומי המחשוב השרות והמכירות. נאשרר את המתווה של ההצעה והליווי ואז  תחילה נכיר את המטרות והיעדים הארגוניים, נבחן את החזון ואף נתמקד באיתור החוזקות והחולשות של הארגון מול השוק והמתחרים.

חדשנות - טרנספורמציה דיגיטלית יוצרת צמיחה

חדשנות כמנוע צמיחה ב- 2020

סיגמנטציה ופרסונליזציה

נבנה מפת -waze   אישית של סוגי הלקוחות, הספקים- לב ליבו של הארגון הם הלקוחות, נבחן יחד מיהם הלקוחות הקיימים ומי הפוטנציאליים. נגדיר את נקודות הנפגש בין הלקוח לארגון וכיצד זה מתבצע. נבחן כיצד לאתר את הלקוח הפוטנציאלי על ידי בניית פרופיל מדויק של הלקוח.  נגדיר כיצד ליצור חוויה חיובית שתגרום ללקוח פוטנציאלי לבחור לקנות מוצרים או שירות. נתמקד הכיצד נשפר ונשמר עבור לקוחות קיימים את אפקט ה WOW זאת באמצעות מדיניות הממקמת את הלקוח במקום הראשון.

אז למה מחכים?

מפגש ההיכרות הראשוני הינו חינם. במשך כ- 60 + דקות נכיר ונחשוב באם יהיה נכון לעבור לתכנון מפגש מנהלים רחב יותר שיהווה ירית הפתיחה להנעת תהליך סדור והוליסטי לביצוע טרנספורמציה דיגיטלית אצלכם בארגון. לתיאום פגישת ההיכרות המקדימה – מלא את הפרטים ושלח לקבוע מועד.

באו ונכיר

תצטרפו לעשרות רבות של עסקים קטנים בינוניים וגדולים שזכו ליהנות מהניסיון שלנו. זה הזמן לקבוע פגישה לא מחייבת. בשאלות אודות ייעוץ ארגוני בנושא אימוץ והתנעת תהלכי טרנספורמציה דיגיטלית. לשיחה איתנו, ולקביעת פגישה. פנייה ישירה למשה גרימברג במייל : abc@nihul4u.co.il או ישירות לנייד: 0544814332