מדוע אתה לא יכול ליהנות מהתועלות של ייעוץ עסקי מקצועי ואפקטיבי במחיר שפוי והגיוני? האם בגלל שאתה מנהל חברה קטנה או עסק משפחתי אין זה אומר כי עליך להישאר מחוץ לתמונה. כיועצים עסקיים אנו יכולים לקבוע בוודאות כי לפעמים יש יתרונות משמעותיים להיותך קטן, יצירתי, ממזר ומגיב מהר לשינויים בשווקים. בכדי להתקדם ולהכריע את המתחרים בשווקים תחרותיים, אנו כיועצים עסקיים ממליצים לאמץ תרבות של חדשנות יצירתיות ופרו אקטיביות. ייעוץ עסקי וייעוץ אסטרטגי - שיווקי לחברות בינוניות ולעסקים המבקשים לקחת הובלה ולהיות רווחיים תמיד מומלץ. תהליכי ייעוץ עסקי מניעים תהליכי הבראה שינוי וצמיחה ועשויים להתאים גם לך.

מה תרומתו של יועץ עסקי מקצועי לעסק שלך:

  • כיועץ עסקי נעדכן היה וצריך תוכנית עסקית ותוכנית אסטרטגית לאור השינויים בשווקים.
  • לייצר לחברה או לעסק המשפחתי תזרים לקוחות חיובי המביא להגדלת פלח השוק ולהגדלת המכירות והרווחיות.
  • עליו להחזיר את החברה או העסק לפסי צמיחה ולהגדלת מרווחי הרווח.
  • כיועץ עסקי אנו עוזרים לך לאתר ולפנות לקהלי יעד חדשים שמביאים להרחבת הפעילות העסקית.
  • אנו כיועצים עסקיים מתמקדים בהרחבת ההכנסה מלקוחות קיימים באמצעות מתודולוגיה ייחודית שפיתחנו.

בתהליכי הייעוץ העסקי אנו עוסקים בשיפור המיתוג והגדלת הצעות הערך

  • בתהליכי הייעוץ העסקי אנו כיועצים עסקיים, פועלים לעדכן את האסטרטגיה השיווקית ולחזק את ערוצי החשיפה והפרסום במדיה החברתית ובערוצי מכירה ישירים.
  • אנו כמומחים לייעוץ עסקי חושבים כי נכון לבדוק אחת לכמה שנים את המיתוג, הנראות והשפה הגרפית בכדי לבצע התאמה לשינויים בתמהיל הצרכנים והלקוחות. שפה שהייתה נכונה לתחילת שנות ה- 2000 פחות רלוונטית בעשור השלישי של המאה ה- 21.
  • ככלל, כיועצים עסקיים אנו מחויבים לשפר יחד איתך את הצעת הערך ללקוחות ולחזק את הבידול שלך מול המתחרים.

התרומה שלנו כיועצים עסקיים לתהליכים

צוות השותפים לדרך ואני, מביאים לתהליכים ניסיון רב הן בתחומי הניהול השיווק, הייעוץ העסקי וייעוץ אסטרטגי. אנו כמנהלים בתפקידים בכירים וגם בניסיון מוכח בעבודה ייעוצית וליווי ארגונים עסקים הנהלות ומנהלים. עשינו זאת במגוון רחב של תחומים מהתחרותיים שיש במדינת ישראל. כיועצים עסקיים אין אנו מסתפקים בלתת עצות. אנו מוביל יחד איתך תהליכים שאמורים להיות מיושמים ברמת השטח ומול המנהלים והעובדים שלך. בתהליכים, אנו הופכים לשותפים לחשיבה ושותפים בהנעת תהליכי הבראה שינוי וצמיחה. חשוב כי תדע שבכדי שאצליח כיועץ עסקי להביא בעבורך הכי הרבה ערך – אני מחויב להתחיל במיפוי מצב קיים וניתוח שוק ומתחרים. בתהליך נחקור את  מאפייני השוק, נבצע מיפוי למתחרים, נתמקד בניתוח קהלי המטרה הקיימים והחדשים ובעיקר נאפיין את התנהגות הצרכנים.

נכון כי תבחר לעבוד איתנו!

זאת ועוד, כיועץ עסקי אכנס להכיר לעומק את דפוסי העבודה ואת התהליכים בארגון ורק לאחר מכן אציג בפניך תוכנית עבודה תהליכית שביחד נבצע בה תיקונים ותוספות, נקבע יעדים ומטרות להשגה ונתחיל בתהליך. אין זה סוד כי עבודה איתנו עשויה להביא לך ערך רב. תהליך ייעוץ עסקי מקצועי מעניק לך ולחברה שלך סט כלים ומתודולוגיות ניהוליות ושיווקיות הכוללים כלים ישימים ויעילים שישמשו אותך שנים לאחר סיום תהליך הייעוץ העסקי. אנו מעניקים תמיכה וליווי בסיום התהליך לעוד 3 חודשים ללא עלות. זאת ועוד, ניתן לרכוש את תהליכי הייעוץ העסקי במסגרת הסכם של מיקור חוץ לליווי ארוך טווח ובעלות המתאימה כמעט לכל חברה.

קבל מתנה - פגישת סיעור מוחות

היה ואתה נופל בקטגוריה של חברה או עסק משפחתי קטן המעסיק בין 5-20 עובדים ועד עכשיו נמנעת להיעזר ביועץ עסקי בגלל המחיר? בגלל שחשבת שאתה קטן מידי? בגלל שאולי שמעת ו/או חווית ניסיון  לא מספיק חיובי- אנו מבקשים בפעם הראשונה להציעה לך חוויה מתקנת. להציע לך "טעימה" – מפגש היכרות - מפגש סיעור מוחות במתנה. התרומה השולית שלי עשויה להיות חשובה מאד להמשך הפעילות העסקית שלך. פעמים "אורח לרגע רואה כל פגע" פעמים יועץ עסקי מסוגל להציג בפניך כשלים וחוליות חלשות שניתנות לשיפור. אנו כיועצים עסקיים נקיים "מדעות קדומות" נקיים מהרגלים מעכבים ופרדיגמות לא מספיק יעילות לתחרות של המאה ה- 21. כיועץ עסקי, אשמח להיות לצידך. תרגיש חופשי לקבוע איתי פגישת חשיבה ראשונית ללא עלות.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים