העולם העסקי התחרותי מחייב כיום לשמור על עדכנות ניהולית. לכן יותר ויותר חברות ועסקים בכל הגדלים הבינו כיום כי שימוש בייעוץ עסקי מקצועי דווקא בימים אלה, עשוי להביא ערך רב. עשוי להעניק זריקת מרץ והתחדשות של ממש להצלחת העסק בשלבים שונים של חייו. התרומות והערך של יועץ עסקי מקצועי יכול לבוא לידי ביטוי בתקופת ההקמה, בתהליכי גידול וצמיחה מואצים. פעמים ראוי ונכון להיעזר ביועץ עסקי בתקופות של משבר ואי יציבות.

איך לבחור יועץ עסקי מתאים?

יתרונותיו של יועץ עסקי מתבטאים לראשונה ביכולתו לאבחן נכונה את המצב האמיתי שהעסק או החברה שלכם נמצא בו. ביכולותיו לנתח מצב קיים לאפיין סכנות והזדמנויות, לבחון את החוליות החלשות הזקוקות לשיפור. בעיקר לעדכן או לבנות תוכנית עסקית המחזירה את החברה או הארגון לצמיחה. ארגונים מצטיינים לא מפסיקים ללמוד להתפתח ובעיקר לצמוח על חשבון המתחרים. ארגונים. עסקים ומנכ"לים מבינים כי "דריכה במקום" בעולם תחרותי מביאה לנסיגה ולמשבר.

חפשו יועץ עסקי עם ידע ונסיון רב תחומי

אחת מהטעויות המרכזיות בבחירת יועץ עסקי להובלת תהליכים מתמקדת בתחושה כי לא נכון לבחור יועץ שאינו מכיר את תחום העיסוק של החברה? ברוב הפעמים, ההחלטה הזאת עשויה להתברר כפחות נכונה. מתברר כי יועץ עסקי מקצועי ועתיר ניסיון אינו חייב להיות אך ורק מומחה בתחום צר וספציפי? נכון כי יהיה לו ידע ונסיון ובעיקר בר-סמכא בתחומים המשיקים לעולמות הניהול. בתחומי השיווק, המכירות ותחומי האסטרטגיה והפיתוח העסקי. נכון כי יביא לתהליכים ניסיון מוכח ויכולות מולטי - דיסציפלינרית. רצוי שיהי לו ניסיון במגוון חברות בגדלים השונים שנמצאות בשווקים משיקים או בשווקים הרבה יותר תחרותיים.

תרומותיו של יועץ עסקי מקצועי

כל חברה או עסק על פי המודל של פרופסור אדיג'ס עובר במהלך חייו מספר תחנות. בכל אחת מהם יש חשיבות להיעזר ייעוץ עסקי לכל שלב בחייו של העסק או החברה. כיום עולמות הניהול, המכירות השיווק וכלל עולם העסקים מתאפיין  בתחרותית הולכת וגוברת. בשינויים מהותיים בדפוסי ההתנהגות של הלקוחות. במעבר לרכישות שרות ומוצרים דרך "האון ליין" ובעיקר בהקטנת הנאמנות של הלקוחות. כאן נכנס לתמונה יועץ עסקי איכותי המכיר את התחומים הרלוונטיים. יועץ עסקי היודע לעזור להנהלה ולמנכ"ל להתמודד טוב יותר עם שלל מצבים אתגריים העומדים בפניהם בתקופה זו.

עדכון התוכנית האסטרטגית והתוכנית העסקית

בנקודת ההקמה של כל חברה או עסק, או בעת הובלת תהליכי הבראה שינוי וצמיחה על היועץ העסקי המקצועי לעזור לסייע ולהוביל תהליכים. עושים זאת יחד עם ההנהלה, הבעלים ואו המנכ"ל. פעמים שוקלים יחד להוביל בנייה או עדכון של תוכנית עסקית ראויה. תוכנית עסקית עדכנית, ריאלית ומותאמת לשינויים בשווקים. כזאת שתתאים לעולם עסקי תחרותי ורב תהפוכות. אנו כעוסקים בייעוץ עסקי מביאים לתהליך ידע וניסיון מוכח ומביאים ערך מדיד. אנו תורמים בכל אותם התחומים שהמייסדים ואו המנכ"ל מתקשים ואולי לא מספיק מכירים את המתודות לעומק. הכוונה בתחומי שיפור מערכי מכירות וישרות ללקוחות. עדכון התוכנית השיווקית. וגם בתחם בניית אסטרטגיה עדכנית ואיתור מנועי צמיחה חדשים.

מהם היתרונות לעסקים וחברות משפחתיות משימוש ביועץ עסקי מיומן?

חברות ועסקים שהוקמו לפני שנים על ידי הבעלים, פעמים נכנסים לפעול תחת "הטייס האוטומטי" הם פועלים על פי הפרדיגמות הישנות. יש לכך יתרונות אבל פעמים, חברות ועסקים וותיקים זקוקים לנקודת חשיבה חדשה? הם זקוקים לבחון באם הסולם העסקי שלהם שהיה נכון בהתחלה נשען עדיין על הקיר הנכון? לכן אנו כיועצים עסקיים - יועצים ארגוניים, קובעים בנחרצות כי חברות ועסקים ותיקים, חברות משפחתיות תמיד עשויות להפיק תועלות מדידות משימוש והסתייעות  בייעוץ עסקי מקצועי בצמתים המאתגרים את העולם העסקי במאה ה- 21. תרומתם של יועצים עסקיים עשויה לבוא לידי ביטוי נקודות החלטה חשובות כמו: צמצום או הרחבת כוח אדם? כניסה לשווקים חדשים? צמיחה באמצעות "מיזוגים ורכישות"? בחינה של האסטרטגיה העסקית והשיווקית ועוד.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


ייעוץ עסקי – יעוץ ארגוני השילוב הנכון

הניסיון שלנו הוכיח כי חברות ועסקים בתהליכי ייעוץ עסקי נכון כי ישלבו בתהליך גורמים מעולמות הייעוץ הארגוני. אנו כחברה העוסקת בכל תחומי הייעוץ הניהולי והעסקי מאפשרים ללקוחותינו מעטפת ייעוצית הוליסטית. מעטפת של ייעוץ עסקי – ייעוץ ארגוני והובלת תהליכי הבראה שינוי וצמיחה שיאפשרו ללקוחות שלנו להתאים את עצמם במהירות וביעילות למציאות עסקית משתנה ואתגרית. דעו לכם, כי כאשר עסק או חברה נמצאים בקשיים ניהוליים או עסקיים יש דרך ויש מוצא. נכון להיעזר בנו כיועצים עסקיים הנקיים מדעות קדומות להסתכל על תמונת המציאות בצורה אובייקטיבית ולהציע פתרונות ישימים לביצוע. פעמים תמונת המציאות שלנו שונה מהותית מתמונת המציאות של הבעלים ואו המנכ"ל. נקיה מדעות קדומות, אמוציות ותחושות כי אין כל צורך בעזרה מבחוץ.

הגיע הזמן לבחור יועץ עסקי ראוי

ניסיון ומקצועיות מוכחת בתחומי הניהול, הייעוץ והפיתוח העסקי רצוי מעמדות ניהול ולא רק מעמדת היועץ, יאפשר סיכוי רב להצלחה משותפת. יועץ עסקי מקצועי וראוי. כזה שמסוגל מקצועית לעמוד מול המנכ"ל והבעלים ולהציג תמונת מציאות שונה. יועץ עסקי מקצועי חייב להיות ממוקד בהצלחת התהליך. עליו להיות מסוגל להתחבר להנהלה למנהלים ולעובדים בכדי להצליח להעביר החלטות חשובות ביתר קלות במנגנוני הניהול והבירוקרטיה השונים בארגון.

יועץ עסקי אחראי להצלחות

עליו להוכיח יכולות והצלחות מהעבר כחלק מתהליך של התנעת שינוי וחזרה למסלול הצמיחה. חשוב לדעת כי מעבר לנתונים היבשים קיימת חשיבות רבה היותר ליכולת ליצור תקשורת בינאישית פתוחה ואמינה בין היועץ העסקי למקבלי ההחלטות ואו לבעלים. ייעוץ עסקי פעמים מדמה תהליך בו כל אחד מאיתנו שם מבטחו ברופא מומחה? או בפסיכולוג שהופך לדמות הכי קרובה וחשובה בתהליכים. קליק ראשוני מוצלח בין היועץ הנהלת החברה, המנכ"ל והעובדים קריטי להצלחה.

"יועץ עסקי" אפקטיבי משאיר חותם?

ייעוץ עסקי - פיתוח עסקי המלווה בתהליכים מעולמות הייעוץ הארגוני, מעולמות השיווק, המכירות ותחומי השירות ללקוחות בא לעזור לחברות ולעסקים משפחתיים להמשיך ולהיות רלוונטיים. בעיקר עוזר להם להמשיך לגדול ולצמוח ולהימנע ממלחמות ומאבקי כוח בין הדור המייסד לדור השני ואו השלישי. כאשר משבר תוקף את שווקי המטרה שלכם או לחילופין השוק נמצא בתקופות שפע וצמיחה אבל אתם, בשני המצבים מרגישים שבאפשרותכם לעשות דברים אחרת? לעשות דברים בצורה יותר מקצועית שעשויים להשפיע על השיפור בתוצאות – זה הזמן לפנות ולחשוב להיעזר ביועץ עסקי - ביועץ ארגוני. זאת ועוד, מעורבותו של יועץ עסקי קריטית במסגרת הערכות נכונה להעברת המקל הניהולי בחברות ועסקים משפחתיים מהדור המייסד לדור השני ואו השלישי.

מפגש היכרות וחשיבה במתנה!

להלן רשימה ראשונית ולא מסודרת על פי סדר חשיבות של הנושאים המרכזיים שייעוץ עסקי עשוי להביא להמון תועלת בקרב חברות ועסקים משפחתיים. כאשר חברות ועסקים משפחתיים מבקשים לצמוח באמצעות מיזוגים ורכישות? או כאשר הם מבכים להימנע ממאבקי שליטה בין המשפחות המייסדות לדור השני? כאשר נכון לבדוק אפשרויות ליצירת שיתופי פעולה אסטרטגיים שאמורים לייצר סינרגיה וערך לשני הצדדים כדרך לצמיחה. ייעוץ ופיתוח עסקי מאד נחוץ במצבים שנדרש לחפש את מנועי הצמיחה החדשים גם בקרב חברות ועסקים משפחתיים וותיקים?

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


שווה שנכיר נשוחח וניפגש?

ייעוץ עסקי - פיתוח עסקי וייעוץ אסטרטגי עשוי להידרש במצבים בו החברה או ההנהלה והמנכ"ל מבקשים לבדוק כניסה לשווקים בינלאומיים. אנו כיועצים עסקיים - וכדרך חיים מקצועית החלטנו להעניק מפגש "סיעור מוחות" במתנה,  ללא עלות ומחויבות שבו נבחן יחד האם גם אצלך בשלו התנאים לביצוע שיפורים ועדכונים בתוכנית העסקית ובתוכנית השיווקית? שווה כי נשוחח- צלצל 0544814332 ישירות למשה גרימברג