מדוע אתם עשויים להזדקק לייעוץ עסקי? בואו וננסה להבין במה תחום הייעוץ העסקי מתמקד? מהם מדדי ההצלחה המרכזיים? אנסה כאן להציג מספר כיווני חשיבה המציגים ללא כל ספק את החשיבות של שימוש בייעוץ עסקי כחלק מתהליכים המניעים הבראה שינוי וצמיחה. ההגדרה הפשוטה אומרת כי - ייעוץ עסקי – פיתוח עסקי מתמקד בשיפור הביצועים הפיננסים בחברות ועסקים. שיפור וייעול תהליכים בכדי להגיע להגדלה ולמקסום הרווח. השלב הראשון בכל תהליך נכון של ייעוץ עסקי מתחיל בניתוח שוק מתחרים ואפיון מצב קיים של העסק או החברה. הדרך היותר נכונה להתחיל בתהליך היא לבצע MRI מעמיק וניתוח מקיף של התהליכים בחברה. ניתוח מדדים פיננסים ותזרים המזומנים.

נהלו טוב יותר את המערך הפיננסי

לאורך השנים נחשפנו ללא מעט חברות ועסקים שהיה להם מוצרים ושירותים ייחודיים וטובים. הם ידעו לייצר אותם אפילו לשווק אותם אבל פעמים הם מתקשים בניהול מערך הכספים והפיננסים. ניהול פיננסי זה הרבה מעבר לניהול חשבונות, ניהול הוצאות וגביה. רבים מהחברות זקוקות לשיפור מערכי הניהול הפיננסי בכדי למצות עד תום את הפוטנציאל האמיתי שלהם. כתוצאה מקשיים בניהול הפיננסי רבים מהם עשויים להפסיד כסף ולהיכנס למערבולת שבסופה הם עשויים להיפגע אנושות.

ייעוץ עסקי ממוקד ומקצועי

כאן אנו נכנסים לתמונה. כיועצים עסקיים אנו בטוחים שבמסגרת של ייעוץ עסקי אפקטיבי, איכותי, ממוקד ומקצועי ניתן לבצע שינוי. להחזיר את החברה לפסי רווחיות להקטין גרעון ולהניע צמיחה. היה ואתם מרגישים שהחברה שלכם לא ממצה את מלוא הפוטנציאל שלה, נכון כי תתקשרו אלינו. פנו ישירות למשה גרימברג או צלצלו ל- 0544814332 לתיאום "מפגש סיעור מוחות וחשיבה" במתנה.

למה נכון להיעזר בייעוץ עסקי?

היה ואתם מבקשים לשפר את הביצועיים העסקיים ואת המדדים הפיננסים נכון להיעזר באנשי מקצוע מתחום הייעוץ העסקי. יועצים עסקיים מיומנים ובעלי ניסיון עשויים להחזיר את החברה או העסק בחזרה לפסי צמיחה והגדלת רווחיות. השקעה בייעוץ ופיתוח עסקי הינה השקעה מאד כדאית הן לטווח הקצר והן לטווח ארוך. טעות נפוצה לחשוב כי רק חברות ועסקים הנמצאים במשבר או לפני סגירה עשויים להזדקק לייעוץ עסקי אפקטיבי. ייעוץ עסקי אפקטיבי עשוי להציל את העסק מקריסה. המציאות מראה בשנים האחרונות כי דווקא חברות ועסקים מצליחים מבקשים להיעזר בייעוץ עסקי בכדי להעצים ולהגדיל את יכולתם לפרוץ לשווקים חדשים. לגדול על חשבון המתחרים ולהגדיל את שורת הרווח. נכון כי ייעוץ עסקי הוא צעד הכרחי גם בשביל עסקים במצבי קיצון ומשבר. אנו נשמח להיות פרטנרים שלך לתהליכי ההבראה השינוי והצמיחה.

ייעוץ עסקי אפקטיבי בתקופת משבר. 

משברים עסקיים פעמים מניעים צמיחה. הנתונים העסקיים מראים כי חלק גדול מהחברות והעסקים דווקא צומחים בתקופות של אי יציבות ומשבר. על חשבון חברות ועסקים שלא נערכו נכון להתמודדות עם שינויים ותחרות הולכת וגוברת. ברוב המקרים עסקים וחברות במשבר, פעמים במרחק צעד אחד לפני סגירה ופשיטת רגל, לרוב ינסו להימנע מעזרה מקצועית חיצונית של יועצים עסקיים מקצועיים. הנהלות ומנכ"לים משוכנעים שניסיון העבר יעזור להם גם הפעם לצלוח את המשבר. רבים מהם טועים. בכדי לשנות מצב יש לפעול בכלים ובדפוסי חשיבה אחרים.

ייעוץ עסקי – משנה פרדיגמות ניהוליות

הנהלות ומנכ"לים שבויים בפרדיגמות העסקיות והניהוליות הישנות שגרמו למצב הרע של פעילותם העסקית. ברוב המקרים מתברר כי ניהול פיננסי וניהול שיווק ומכירות אגרסיבי ואיכותי מהווים את הסיבות המרכזיות לקריסה. לכן ייעוץ עסקי אפקטיבי עשוי להיות הבטוחה להצלחת הבראה ושינוי גם אצלך בחברה. אנו כיועצים עסקיים וכיועצים ארגוניים, משאירים את הפעילויות והדברים המנוהלים היטב. מטפלים בכשלים ובחוליות החלשות ומניעים בתקופה קצרה תהליכי התייעלות המניעים חזרה לצמיחה.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


ייעוץ עסקי אפקטיבי לחברות מצליחות המבקשות לצמוח יותר

טעות נפוצה בקרב הנהלות, מנכ"לים ובעלי עסקים קטנים אומרת כי היה והחברה או העסק מרוויח אין כל הגיון לבצע שינוי? ואו להיעזר בייעוץ עסקי אפקטיבי חיצוני? התמונה קצת יותר מורכבת: הם עסקים וחברות בריאות ומרוויחות, אבל ברוב המקרים יש מקום לשיפור מערכי הניהול הפיננסי ומערכות הניהול בהיבטים של תחום המכירות, השיווק ובעיקר תחום השרות ללקוחות. רבים מהם מסוגלים להרוויח הרבה יותר. הם מסוגלים להגדיל את שורת הרווח לפעמים בעשרות אחוזים במאמץ ניהולי קטן. גם הם חייבים להיות מסוגלים להתייעל לקצץ בהוצאות המיותרות, להשקיע בהדרכה ופיתוח עסקי לשפר את תזרים המזומנים ואת הניהול הפיננסי. לשפר את הדברים הטובים ולתקן את אותם התחומים הדורשים שיפור ושינוי.

ייעוץ עסקי אפקטיבי השקעה ראויה המניעה – רווחיות גדולה בעתיד

מדוע נכון להבין כי השקעה כספית והשקעת מאמצי ניהול מצד ההנהלה והמנכ"ל היא ראויה? אין זה סוד כי יועץ עסקי – יועץ ארגוני מיומן יודע למפות ולאתר את החוזקות והחולשות של הארגון. לזהות את החוליות החלשות בניהול הפיננסי ובו בזמן לאתר כשלים בתהליכים התפעוליים והניהוליים. אנו לאחר השלב הראשוני של מיפוי מצב קיים, יחד אתכם נבנה תכנית פעולה מקיפה שתציג מנועי צמיחה ושיפור הכל המדדים. בשלב הראשון התוכנית תתמקד בהפסקת "הדימום" עצירתו ובשלב השני תכלול תוכנית חזרה לרווחיות ולצמיחה. תהליכי הליווי והייעוץ העסקי והארגוני גם אצלך בארגון תדע לבצע תוכנית הבראה, תניע שינוי ויחד נחזור לצמיחה

ייעוץ עסקי אפקטיבי כיצד מתבצע התהליך?

השיטה שלנו ב- Advanced Business Consulting בתחום של ייעוץ עסקי אפקטיבי, מאפשרת לכל בעל עסק או חברה קטנה או בינונית או חברה משפחתית המבקשת לצמוח לקחת את האחריות להתנעת תהליכי השינוי והצמיחה. להיעזר ביועצים עסקיים מיומנים. לבצע שינוי ארגוני היה ונדרש באמצעות יועצים ארגוניים שלנו בכדי להצליח לנווט את החברה את עבר צמיחה והתחדשות. אנו מאפשרים להנהלות מנכ"לים ובעלי עסקים לשפר מיומנויות בכל מה שקשור לניהול שיווק ועדכון אסטרטגיות עסקיות.

ייעוץ עסקי המשולב עם ייעוץ ארגוני

התהליכים שלנו בתחום הייעוץ העסקי משפרים את יכולות הניהול והבקרה הפיננסיים. משפרים את מערכי המכירות והשירות ללקוחות. אחרי מספר חודשי ליווי ומנטורינג אנו כיועצים עסקיים וכיועצים ארגוניים מבטיחים כי את המשך הדרך תוכלו לעשות לבד. זאת ועוד, ללקוחות שלנו אנו מעניקים ליווי ותמיכה של עוד 3-6 חודשים במייל ובטלפון ללא כל עלות נוספת. רוצים לקבל עוד פרטים בנושא ליווי וייעוץ עסקי? צרו קשר ישיר במייל עם משה גרימברג. או צלצלו 03-9032222.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים