ייעוץ עסקי מתמקד בניהול טוב יותר של התשתיות הארגוניות. בא לשפר את הביצועים העסקיים בקרב חברות ועסקים. ייעוץ עסקי מתמקד בשיפור תפוקות והרווח. דעו כי ייעוץ עסקי מביא לשיפור הביצועים העסקיים בקרב חברות ועסקים. ייעוץ עסקי מתמקד בייעול ושיפור תפוקות, מתמקד בשיפור הלכידות הארגונית. זאת ועוד הוא מטפל בשיפור מערכי המכירות והשרות ללקוחות. מכאן שתהליכי ייעוץ עסקי מתמודדים גם עם הצורך של הנהלות ומנכ"לים בחברות ועסקים משפחתיים לשפר ולהעצים את כל נושא המיומנויות של ההון האנושי, של העובדים והמנהלים בארגון.

ייעוץ עסקי מביא לשיפור בתוצאות

כיועצים עסקיים אנו מעניקים מענה גם לצורך בשיפור וחיזוק התרבות הארגונית, החזון והערכים. אין זה סוד כי חיבור טוב יותר בין החזון, התרבות וערכים למטרות וליעדים מביא לשיפור בביצועים. מביא לכך שכולם בארגון נרתמים למשימה ברורה ממוקדת וראויה. כולם מדברים באותה שפה, מכירים את המשימות ומתחברים לרוח הארגונית. כל הנושאים החשובים האלה זוכים להתייחסות במסגרת תהליכי ייעוץ עסקי – ייעוץ ארגוני שאנו מובילים. בהמשכו של המאמר אנו מציג את הגורמים שנהנים מתהליכי ייעוץ עסקי מקצועי:

ייעוץ עסקי למנהלים ולהנהלות.

מאז 2006 אנו כחברה לייעוץ עסקי וארגוני יכולים לציין בגאווה כי חברות רבות עברו איתנו תהליכי ייעוץ עסקי וליווי ארגוני מוצלחים. היה לנו הזכות לעבוד עם מנהלים, מנכ"לים וחברות טובות שביקשו להיות עוד יותר טובים ותחרותיים. יחד איתם בעבודת הייעוץ העסקי, הצלחנו להפוך אותן לחברות צומחות יותר. רווחיות יותר, ובעיקר חוברות שעברו תהליכי התייעלות בהיבטים השונים של התפעול, המכירות ובשרות לקוחות. אחרי שלב האבחון הארגוני המקדים לכל תהליך של ייעוץ ובעיקר ייעוץ עסקי, איתרנו את נקודות התורפה והצגנו פתרונות ליישום והובלת תהליכי הצמיחה. כיועצים עסקיים, אנו לא מסתפקים לתת אך ורק המלצות למנכ"ל או להנהלה. אנו מתמקדים בהטמעה, יישום ובניהול השינוי בשטח עד להשגת המטרות שנקבעו.

ייעוץ עסקי ל- SMB'S.

רוב הכלכלה בעולם ובארץ בפרט מתבססת על עסקים קטנים בינוניים. בשפה המקצועית הם נקראים SMB'S למה האם גם הם נזקקים לייעוץ עסקי מקצועי? התשובה היא פשוטה: ברור שכן, ואפילו זקוקים לכך הרבה יותר מחברות ותאגידי ענק. כיועצים עסקיים, אנו מבקשים לקבוע כי אותם האתגרים הניהוליים דומים וזהים כמעט גם אצלם. גם חברות קטנות ובינוניות מתמודדות עם הצורך לשרוד. להצליח להימנע משחיקה ברווחיות? להימנע מאיבוד פלחי שוק למתחרים? ובעיקר כיום להיות מסוגלים טוב יותר להעניק ללקוחות שלהם שרות יוצא מהכלל. בתהליכים שאנו מעניקים ללקוחות נתמקד גם בשיפור אסטרטגיה שיווקית, אסטרטגיה עסקית. נשפר מערכי מכירות ושרות לקוחות ונתמקד גם בתחום פיתוח מנהלים ועובדים.

ייעוץ עסקי לחברות משפחתיות.

דעו כי ייעוץ עסקי לחברות משפחתיות הוא תחום מאוד מאתגר. פעמים נתקלנו בחברות משפחתיות שנמצאות בתוך מאבקי שליטה בין המייסדים לבין הדור השני ואף הדור השלישי. משפחות נהרסות. עסקים קורסים בגלל ניהול לא מספיק ראוי ומקצועי של החברה המשפחתית. ייעוץ עסקי וליווי תהליכי שינוי הבראה וצמיחה בקרב חברות ועסקים משפחתיים מורכב במיוחד. חברה משפחתית בדרך כלל מייצגת חלום של המייסדים. שם בדרך כלל מתערבבים התחומים של מערכות הניהול, עם מעורבות משפחתית שפעמים יוצרים משברים. בתהליכי הייעוץ העסקי אנו נדרשים לבנות תהליכי ניהול ושליטה מקצועיים נטולי מאבקי כוח משפחתיים מיותרים. תפקידנו למנוע קריסה ולדאוג להמשך הצמיחה של החברה המשפחתית לדור ההמשך. אנו כיועצים עסקיים, דואגים להגדרות תפקיד ניתוח עיסוקים ומדדי הצלחה לכולם. כולל לעובדים ולמנהלים מקרב המשפחה ו/או גרעין השליטה.

ייעוץ עסקי לחברות הזנק.

התרומה של ייעוץ עסקי לחברות הזנק חשובה ביותר. בנקודת ההתחלה אנו כיועצים עסקיים מציינים ליזמים הצעירים שאסור להם לעשות טעויות. בתהליכי הליווי נקטין את מרווחי הטעות. שותפי ואני מכירים היטב את עולמות הטכנולוגיה ולכל אחד מאיתנו ניסיון מקצועי, ניסיון ניהולי ובעיקר קשרים והכרות עם דמויות מפתח בעולמות השונים. יש לנו הידע והניסיון הנדרש בכדי למנוע "תקלות בדרך". ניהול נכון של המשאב האנושי בתחילתה של כל חברה קריטית להמשך ההצלחה. אנו עוזרים ליזמים לבנות מערכת ניהולית תומכת יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה אבל מאד ממוקדת במדדי הצלחה הקריטיים למניעת משאבים מיותרים.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


ייעוץ עסקי לבעלי מקצועות חופשיים

היה ואתם עוסקים בעריכת דין? כלכלנים, או שמאי מקרקעין? רואי חשבון? או אדריכלים ומעצבים? גם אתם מתמודדים עם אותן הדילמות שמנהלים ובעלי חברות הרבה יותר גדולות מתמודדים איתם גם. ההבדל שלהם בדרך כלל צוות מנהלים ועובדים שאחראים על ביצוע המשימות הקשורות לתפעול של החברה. סביר כי יש להם מנהלי מכירות? מנהל שיווק? מנהל תפעול? ופונקציות חשובות נוספות. אצלך כנותן שרות באחד מהמקצועות החופשיים שציינתי מעלה, אתה בדרך כלל מתמודד לבד עם רוב המטלות. ייעוץ עסקי לבעלי מקצועות חופשיים עשוי להיות פתרון נכון גם בעבורך. אנו כיועצים עסקיים נעבוד יחד לשפר את האסטרטגיה העסקית.  נשפר את יכולת השיווק, והמכירות. נקדיש חשיבה משותפת למציאת מנועי צמיחה נוספים.

קבלו מתנה - מפגש סיעור מוחות 

אנו כיועצים עסקיים, החלטנו לתת לכם מפגש סיעור מוחות במתנה שיעסוק באיתור הנושאים שחובה לשפר גם אצלך בארגון. נציג במפגש את התועלות הצפויות מניהול תהליך ייעוץ עסקי ממוקד קצר ומקצועי. אנחנו מזמינים אותך ליצור עימנו קשר עוד היום, ולקבוע פגישת חשיבה ללא עלות ומחויבות מצידך. למידע נוסף ותיאום פגישה צרו קשר ישיר עם משה גרימברג abc@nihul4u.co.il  או צלצלו 03-9032222 או ישירות לנייד 0544-814332