פיתוח מנהלים. קורסים וסדנאות למנהלים הם התחומים הכי נדרשים כיום בקרב חברות המבקשות להיות טובות ומקצועיות יותר. בתחרות הקשה על כל לקוח ולקוח, ובעולמות העסקיים העוברים שינויים כתוצאה מעדכון טכנולוגי. או כתוצאה ממשברים היוצרים מציאות משתנה. כדרך חיים ניהולית עדכנית – ארגונים ועסקים מחויבים להשקיע בהעצמה ופיתוח עובדים ומנהלים. כחברה לייעוץ ארגוני המתמחה בהעצמת ההון האנושי באמצעות פיתוח מנהלים.

מגוון קורסים וסדנאות מנהלים

במסגרת הקורסים והסדנאות לעובדים אנו מציעים מגוון רחב של פתרונות. עושים זאת בהצלחה באמצעות סדנאות מנהלים – קורסי מנהלים לפיתוח מיומנויות ולשיפור ביצועים. שימור עובדים ומנהלים לאורך זמן תוך כדי העצמה הדרכה ופיתוח מיומנויות מהווים כיום את אחד האתגרים היותר חשובים בכל חברה עסקית המבקשת להמשיך ולצמוח.

מנהלים ועובדים מועצמים – אפקטיביים יותר.

דעו כי תהליכים ראויים להכשרת מנהלים ועובדים באמצעות קורסי מנהלים, סדנאות ייחודיות לפיתוח כישורי ניהול ומנהיגות משפיעות רבות על היכולת של הצוותים הניהוליים לבצע את המשימות שלהם. נכון תמיד להעשיר ולשפר את המיומנויות של צוות המנהלים והעובדים גם אצלכם. התוצאה המובטחת שתקבלו תביא לשיפור חד במיומנויות של ניהול עדכני ויעיל של מנהליכם. של העובדים וראשי הצוותים. באחריותם של אלה להשיג ולממש את המטרות והיעדים העסקיים שנקבעו על ידי ההנהלה.

מנהלים שלא לומדים מיומנויות חדשות – דורכים במקום.

אנו עוסקים בייעוץ ארגוני, הדרכה והעצמת מנהלים ועובדים מאז 2006. כחברה המתמחה בפיתוח המשאב האנושי והניהולי מבקשים לציין בצורה חד משמעית: "חברות וארגונים המשקיעים בפיתוח המשאב האנושי ככלל ובעיקר בפיתוח והכשרה של דור המנהלים הבא - מצליחים להתמודד טוב יותר עם אתגרי הניהול במאה ה- "21. הם מצליחים הרבה יותר טוב להתמודד עם מצבי קיצון ומשברים. הם מצליחים לשמר לאורך זמן כוח אדם ניהולי ומקצועי החשוב כל כך להמשך הצמיחה והניהול השוטפים.

לשבור פרדיגמות לחשוב מחוץ לקופסה

כחברה וותיקה ומקצועית, אנו מאמינים כי באמצעות קורסים וסדנאות לפיתוח מנהלים להקניית מיומנויות ניהול ושיפור הביצועים. אותם אנו מעברים באמצעות קבוצתית או בפורמט של מנטורינג ואימון עסקי ואישי. אנו מצליחים לגרום למנהלים ולעובדים טובים להיות טובים יותר. הופכים אותם למיומנים, להתמודד טוב יותר עם סביבות משתנות. לגרום להם לאמץ תרבות של חדשנות יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה כדרך חיים. בתוכניות הדרכה ופיתוח מנהלים שלנו אנו מעניקים סביבה תומכת להתפתחות והעשרה מקצועית אישית ובעיקר ניהולית.

שיפור ביצועי ניהול ומנהיגות במצבי משבר ובתהליכי שינוי 

כחברה לייעוץ ארגוני, והובלת תהליכי שינוי וצמיחה אנו מתמקדים בשיפור הביצועים של עובדים ומנהלים. בסביבות משבריות ו/או בסביבות מורכבות ודינמיות. סדנאות מנהלים – קורסי מנהלים לפיתוח מיומנויות ולשיפור ביצועים שאנו מעבירים  מתמקדות הרבה מעבר לשיפור תחושת המסוגלות של עובדים ומנהלים להתמודד הרבה יותר טוב עם משברים ושינויים. אנו מאמינים ויכולים להציג קבלות, כי התהליכים שלנו מביאים לשיפור ולשכלול יכולת התפקוד בסביבות עסקיות מורכבות ולכאלה שנמצאים בתוך משבר ו/או הבראה.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


היתרונות שלנו בתחום פיתוח מנהלים

דעו כי פיתוח, הדרכה והעצמה בתחום שיפור מיומנויות ניהול ומנהיגות לא מסתיים עם תום הסדנא או תוכנית המנהלים. תהליך נכון מקצועי וראוי שאותו אנו ממליצים ליישם כולל הן בתוך התוכנית והן כליווי ויישום ברמת השטח. אנו מעניקים למסיימים ליווי בסביבת העבודה, עוזרים להם בניתוח אירועים ומשברים. עוזרים להם להתמודד עם דילמות ברמת המנהלים בשטח. בעיקר אנו עוסקים ביישום בקרה והפקת לקחים כחלק מליווי המשתתפים בתום התוכנית. פעמים אנו ממליצים ללמוד ולחקור הצלחות ולשכפל אותן מאשר כל הזמן להתמודד בתיקון הכישלונות. ככלל, אנו מאמינים שנכון ללמוד ולהבין מה עובד, לשפר את הביצועים ובשוליים להקטין את הפעילויות הפחות מוצלחות.

תהליכי למידה הוליסטיים - "חזרה בהפוגות" כדרך לשינוי

כעוסקים בייעוץ ארגוני והדרכות, אין אנו יודעים לייצר קסמים וליצור שינויים בתוך רגע. דעו כי אין קסמים בתהליכי השינוי ורכישת מיומנויות וכישורים מקדמים ומעצימים. האמונה שלנו אומרת כי בכדי לאמץ הרגלים חדשים יש לוודא כי אנו חוזרים על אותן הפעולות מספיק פעמים בכדי שיהפכו להרגלים מקדמים במקום אותם הרגלים מעכבים. בוודאות אנו אומרים כי  משמעותה של למידה ניהולית – דורשת תרגול. דורשת עבודת שטח ופעילות אקטיבית בתוך העולם העסקי המוכר. אנו מאמינים כי למידה מחייבת מעורבות רגשית הן של המשתתפים והן של המדריכים. חלק מרכזי בסדנאות ובקורסים לפיתוח מנהלים מוקדש ללמידה חווייתית ורגשית המתבססת על ניתוח אירוע וסימולציות מעולם התוכן המוכר.

אינטליגנציה רגשית ותקשורת אפקטיבית מאפיינת מנהלים מצטיינים

דעו כי במסגרת תוכניות פיתוח המנהלים שלנו יש באפשרותנו לזהות מנהלים עם דפוסי אופי נרקיסיסטיים. הם מנהלים שמחויבים לשנות את התנהגותם הפוגענית. היה ואנו מצליחים בכך הרווחתם. היה והמסקנה שלנו תהיה שצריך להחליף אותם, הרווחתם הרבה יותר. המחיר הכבד שהם גורמים בהתנהלותם מחייבת קבלת החלטה אמיצה של היפרדות. אנו דואגים לשפר ולרכוש תקשורת אקטיבית הרבה יותר ובעיקר מתמקדים בפיתוח היצירתיות ובעיקר הגמישות המחשבתית. זאת כחלק מתהליכי העצמה הניהולית שאמורים להביא דפוסי פעולה ניהוליים חדשים ועדכניים הרבה יותר.

התכנים בתוכניות פיתוח מנהלים וההרצאות מותאמות לאופי הארגון והמשתתפים

כיועצים ארגוניים אנו מבקשים לקבוע כי טרום כל תהליך של פיתוח מנהלים, אנו ממליצים לבצע כבר בשלב הראשון אבחון ומיפוי ארגוני. תהליך הבא להציג את תהליכי הניהול, המנהיגות והתקשורת הקיימים, זאת לצורך איתור התחומים והפערים שבין המצוי לרצוי. רק אחרי שלב חשוב זה, אנו ממליצים להגדיר בתהליך העצמה ופיתוח עובדים ומנהלים את המטרות שמבקשים להשיג. כל תהליכי ההדרכה הסדנאות וקורסי המנהלים מותאמים אצלנו באופן מוחלט לצרכים ולמאפיינים של כל חברה או תאגיד. הוא מותאם לעולמות התוכן של המשתתפים, לשפה לחזון ולתרבות הארגונית הקיימת.

קבל גם את/ה פגישת סיעור מוחות במתנה?

נשמח להכיר, כך גם אתה כמו רבים אחרים פגישת ייעוץ - סיעור מוחות בנושא חשוב זה ללא עלות. יחד נכיר ונבין את הצרכים וניקח על עצמנו את המשימה לייעץ ולבנות בעבורך תוכנית פיתוח מנהלים, ההדרכות – סדנאות וקורסים למנהלים ולעובדים שיתאימו בדיוק לצרכיך. אנו במסגרת ההדרכות והקורסים למנהלים נטפל גם בנושאים הבאים: התמודדות עם הצורך לאמץ חדשנות ויצירתיות כדרך חיים. נכיר ונשפר את העבודה על פי יעדים. שיפור מיומנויות ניהול זמן וניהול עצמי. שיפור יכולות וידע בהנעת צוותים ותהליכים ברמת הארגון. נשפר את יכולות הניהול, המנהיגות והתפקוד של מנהליך ועובדיך במצבי משבר.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


אמצו תרבות למידה והעשרה – מוזמנים לבקר בלוג שלנו

מה תפקידן של הרצאות למנהלים? מה המטרה של תהליכי פיתוח מנהלים מקצועיים? בהבנתנו, תפקידם המרכזי ליצור חזון ותרבות ארגונית המקדשת למידה והתפתחות ברמת הארגון. הארגון ההנהלה ואתה כמנכ"ל מודעים לצורך לעצור מפעם לפעם. לעצור לשעתיים שלוש אחת לשבוע למשך מספר שבועות בכדי להעניק ולהטעין את עובדיך ומנהליך בידע חדש. בטוח כי הנושא של התנעת תוכנית פיתוח מנהלים - קורס מנהלים ייחודי, נמצא על סדר היום הניהולי אצלכם בחברה ומבקש/ת לשמוע עוד, שווה כי נשוחח על כוס קפה. כעת, זהו המקום להציע לך להתקשר ישירות אלי, למשה גרימברג 054-4814332 או להתקשר ל- 03-9032222 ולקבוע פגישת היכרות ראשונית