ייעוץ עסקי. עדכון האסטרטגיה העסקית באמצעות יועץ עסקי – יועץ ארגוני מבטיחה תמיד  ROI גבוה. אין כל ויכוח על כך. לחברות שיש להן אסטרטגיה עסקית מעודכנת - מצליחות יותר. מנכ"לים במגוון חברות ועסקים גדולים קטנים וקטנים, בעלי חברות משפחתיות ואפילו נותני שרות ובעלי מקצוע חופשיים מבינים כיום כי עליהם לבצע מפעם לפעם עדכון לגבי האסטרטגיה העסקית והשיווקית באמצעות ייעוץ עסקי. בעשור השלישי של המאה ה- 21 מבינים כולם כי פעמים נכון לבחון באם הסולמות העסקיים והשיווקיים נשענים עדיין על הקירות הנכונים? הם מבינים כי שמירה והתאמה של האסטרטגיה העסקית והשיווקית, ואסטרטגיות המכירה והשרות ללקוחות מגדילה מאד את הסיכוי להמשיך להיות רלוונטיים בשווקים תחרותיים.

נכון לעדכן תמיד את האסטרטגיה העסקית

מנכ"לים הנהלות ובעלי חברות משפחתיות, מבינים יותר ויותר כי תוכנית עסקית ושיווקית רלוונטית משמשת בעבורם כמצפן המסמן כיוון עדכני אל עבר המשך ההצלחות והצמיחה. אין זה סוד כי גם בחברות יציבות ומצליחות, מטרת העל בעבורן היא – המשך הצמיחה וגידול בפלחי השוק מול המתחרים. עדכון האסטרטגיה העסקית באמצעות יועץ עסקי – יועץ ארגוני מבטיחה תמיד ה- ROI גבוה. לחברות ולעסקים שיש בה אסטרטגיה עסקית ושיווקית מעודכנת ומותאמת לשינויים בשווקים – מרווחי הרווחיות עולים. וכפועל יוצא שהם  יצליחו לצמוח ולשרוד בשווקים תחרותיים לעוד הרבה מאד שנים.

יועצים עסקיים מיומנים מונעים קריסה

הנתונים בפועל מראים כי תאגידים חברות גדולות ובינוניות, חברות הזנק וחברות משפחתיות נעזרות בליווי ותמיכה של יועצים עסקיים – יועצים ארגוניים. הן מסתייעות באופן קבוע ושוטף עם ייעוץ עסקי, ייעוץ אסטרטגי וזאת בכדי להקטין את מרווחי הטעות. פעמים גם המנכ"לים הכי מוכשרים שלהם ניסיון וידע והצלחות מוכחות, עשויים לשלם מחיר כבד בגלל "הרדמות בשמירה". בעולם העסקי אני מכיר מאות מקרים ברמה העולמית, כמו למשל מוטורולה, נוקיה, בטר פלס, יצרנית הרכב סאאב ואחרים, ועשרות אלפים בארץ אשר נעלמו מהשוק.

חפשו צמיחה כדרך חיים

המאפיין את כולם הוא מצב שבו הנהלות ומנכ"לים נשארו באזורי הנוחות ופספסו הזדמנויות עסקיות לצמיחה? או לא נערכו נכון למשברים ואו שינויים בשווקים. הם כמו כולנו, בני אדם שעשויים מבלי משים ומתחושה של ביטחון עצמי מופרז לבצע טעויות שעשויות לגרום לקריסה עסקית. כאן אנו נכנסים לתמונה יועצים עסקיים הבאים למנוע מצבים של הירדמות ודריכה במקום. בעולם העסקים התחרותי במאה ה- 21 מי שלא מתקדם, הולך אחורה וסופו להיעלם!

מטפלים "בחוליות החלשות"

אחת מהמשימות הראשונות של כל יועץ עסקי המתמקד בהנעת תהליכי שינוי וצמיחה מתחילה בהבנת מקורות ההכנסה והגדלתם. ניתוח שוק מיפוי מתחרים ושווקים חדשים הם חלק מאבני הדרך של כל תהליך שבו ייעוץ עסקי מקצועי מתמקד תחילה. אנו בתהליכים מובילים שינוי בכל מה שקשור לייעול המבנה הארגוני, שיפור מערכי התקשורת הפנים אירגונית וגם מתמקדים בשיפור מיומנויות ניהול, עבודת צוות ועמידה ביעדים.

ייעוץ אסטרטגי אפקטיבי

בשפה פשוטה וקלה להבנה: "אנו מתמקדים באיתור החוליות החלשות. במניעת בזבוז משאבים יותר בארגון. אלה הם חלק מהתרומות של ייעוץ עסקי – ייעוץ אסטרטגי אפקטיבי". אנו כיועצים עסקיים מנסים ללמד הנהלות ובעלי חברות ועסקים כי יש לשמור על איזון עדין בין השקעה בכוח אדם, פרסום מיתוג לבין ההבנה כי חיסכון גדול מידי עשוי לפגוע ביכולת הארגון לצמוח באמצעות הגדלת כמות הלקוחות, כניסה לשווקים חדשים.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


מתי נכון להיעזר בייעוץ עסקי? האם כבר בתחילת הדרך?  

ניהול זה מקצוע, מקצוע מורכב שהעוסקים בו נמדדים שעה שעה רבעון אחרי רבעון. אין זה סוד כי לא פשוט כלל לנהל נכון עסק קטן או חברה משפחתית או חברות בינוניות וגדולות. סדר היום שלהם מאתגר, האתגרים מורכבים והתחרות בשווקים הולכת ומתעצמת. כעוסקים בייעוץ עסקי, ייעוץ ארגוני והשבחת מיומנויות ניהול ומנהיגות אנו תמיד מציעים וממליצים כי יהיה נכון להשתמש בשירות של יועץ עסקי מיומן ומקצועי כבר בשלבים הראשונים של הקמת חברה או עסק.

תרומתו של יועץ עסקי מיומן לכם

תפקידו של היועץ העסקי ואו התועלות של ייעוץ עסקי אסטרטגי מוצגות בשיפר הנושאים הבאים: שיפור היכולות לעבודת הצוות. ייעול תהליכי עבודה פנים ארגוניים. שיפור במערכי הגבייה ותזרים המזומנים. טיוב ושיפור מערך ההון האנושי בהיבטים הניהוליים, המכירתיים ובעיקר בתחום השרות ללקוחות. למידע נוסף בנושא "תרומתו של יועץ עסקי – יועץ ארגוני".

חפשו לאתר מנועי צמיחה חדשים.

פעמים חברות ועסקים בינוניים וקטנים לא מודעים לצורך החשוב לבצע עדכון לתוכנית העסקית. עדכון לתוכנית השיווקית והאסטרטגית, כחלק מהתאמתן לשינויים בשווקים ומול המתחרים. לעיתים נכון לבחון שינוי במודל הכללי. לבחון לעומק אפשרות ליצירת ערך כלכלי חדש מאימוץ מוצרים ושירותים חדשים ולהפוך אותם למנועי צמיחה חדשים. פעמים רבות אנו מגלים כי "רעיונות" חדשים שעשויים להפוך למנוע צמיחה נתקלים בבעיות יישום קשות ומתפוגגים. מנגד חברות הנעזרות ביועצים עסקיים, יועצים אסטרטגיים מצליחות פעם אחר פעם ליצור חידושים והצלחות עסקיות.

לפרוץ גבולות לשבור פרדיגמות מעכבות

כעוסקים בתחומי הייעוץ לסוגיו השונים מבקשים לקבוע כי ייעוץ עסקי לחברות מסוגים שונים, נכון כי יינתן כבר מהתחלה. אנו ב- Advanced Business Consulting פועלים בסינרגיה מלאה, כך שהלקוחות שלנו הנדרשים להרחבת השירות מקבלים מעטפת עסקית, שיווקית אסטרטגית וייעוצית מושלמת. נסייע גם לכם לפרוץ כבולות לשבור פרדיגמות מעכבות לחשוב מחוץ לקופסה. נעשה זאת יחד, ונחבר בין הניסיון העשיר שלנו בתחומי הייעוץ העסקי – הייעוץ האסטרטגיה המניע תהליכי הבראה שינוי וצמיחה לבין הצרכים הייחודיים שלכם.

ההתמחויות שלנו בתחום הייעוץ העסקי – הייעוץ הארגוני

לסיכום, אנו מתמחים בייעוץ לארגונים מכל הגדלים והסוגים. מתמקדים בשיפור הביצועים של חברות בינוניות וקטנות וחברות משפחתיות המבקשות לבצע קפיצת מדרגה ניהולית ועסקית. יש לנו היכרות מעמיקה ורחבה של מגוון תחומים וסגמנטים עסקיים בעולמות השונים בארץ. אנו ממוקדים להניע הצלחה גם איתכם. יש לנו הידע הניסיון והיכולות להתאים גם לכם שירות ואו מוצר או תהליך המותאם במדויק לצרכים שלכם.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


מיקור חוץ לעסקים

תוכלו להתרשם מהתחומים הרבים שאנו פועלים בתחום הייעוץ העסקי – הייעוץ הארגוני: ליווי ופיתוח עסקי, עדכון תוכניות עסקיות ותוכניות שיווק ואסטרטגיה עסקית. שיפור וייעול מבנה ארגוני ותהליכי העבודה. הדרכת מנהלים. שיפור במערכי המכירות והשרות ללקוחות. הובלת תהליכי הבראה שינוי וצמיחה. אנו יכולים להציע את השירותים האלה ואחרים במסגרת מיקור חוץ.

עדכנו את ארגז הכלים האישי והניהולי שלכם

אנו מציעים כי היה והנושא הזה חשוב לכם לקרוא מידע נוסף רלוונטי המופיע אצלנו באתר. למידע מאד חשוב ורלוונטי לך כמנכ"ל לכם בעלי חברות ועסקים היה נכון כי לקרוא את המאמרים הבאים: הכיצד עושים פיתוח עסקי במאה ה- 21? מה נכון יותר? לתחקר כישלונות? או לשכפל הצלחות בעולמות העסקיים? מה תפקידיו של מנהל פיתוח עסקי? התרומה של יועצים ארגוניים – יועצים עסקים לחברות ולעסקים?

אנו מזמינים אותכם לקרוא פוסטים בנושאים הבאים:

  • ליווי עסקי ואסטרטגי לחברות הזנק.
  • כיצד להימנע מתסמיני "מחלות מנהלים"

בואו ונכיר זה את זה בעולם האמיתי

כחברה לייעוץ ארגוני – ייעוץ עסקי והובלת תהליכי שינוי וצמיחה, אנו מבקשים להציג גם לכם בקצרה, את הנושאים שיכולים להיות חלק בלתי נפרד מתהליכים מקצועיים בנושא ייעוץ עסקי, הבראה שינוי וצמיחה. מבקש לחשוף בפניכם מספר תהליכי העצמה וההדרכה  הקשורות לתחום. תוכלו להתרשם ממגוון רחב של סדנאות קצרות וממוקדות, ימי עיון והרצאות היכולות להיות "ירית הפתיחה" בהתנעת תהליכים של ייעוץ עסקי אפקטיבי גם אצלכם בארגון. מוזמנים לפנות ישירות למייל של משה גרימברג - abc@nihul4u.co.il כתבו בכמה מילים מה אתם מצפים לקבל מביצוע התהליכים בתחום שיפור הביצועים העסקיים בארגון. בשיפור המיומנויות בכל הקשור להתמודדות עסקית טובה יותר עם משבר או הבראה שינוי וצמיחה.

השקעה בעדכון התוכנית העסקית ושיפור יכולות הניהול תמיד כדאית ביותר. 

ברמה העסקית, אנו משוכנעים כי גם אתם כמנכ"לים או כבעלי חברות ועסקים מבינים ומאשרים את התובנה שככל שאנו נערכים ומשפרים ביצועים עסקיים ברמה הארגונית והניהולית למצבי משבר ותחרות התוצאה בסופו של יום עשויה להיות מאד חשובה ליכולת ההישרדות והצמיחה. אין זה סוד כי תמיד  השקעה בפיתוח עובדים ומנהלים שעשויים להצטרך להתמודד טוב יותר עם אתגרים עסקיים, משברים ומצבי קיצון תמיד חשובה וכדאית. בתהליכים שאנו מובילים כיועצים עסקיים, אנו מבקשים לשפר את התרבות הניהולית ואת היכולות העסקיות והשיווקיות להתמודדות עתידית.

למידע נוסף והרחבות

הפתרון שאנו מציעים גם לכם הוא "מפגש סיעור מוחות וחשיבה" משותפת ללא עלות. מפגש שיעסוק באיתור כלים עדכניים לביצוע שיפורים בביצועים העסקיים גם אצלכם. היה והנושא נמצא על סדר היום הניהולי גם אצלכם בחברה ומבקשים לשמוע עוד... על היתרונות שאתם עשויים לקבל משימוש בנו כיועצים ארגוניים – יועצים עסקיים. בואו ניפגש ונרחיב הנושא על כוס קפה. יש סיכוי רב כי גם אתה תהיה מעונין לשמוע עוד על תהליכים ייעודיים לשיפור הביצועים העסקיים ועל מגוון רחב של סדנאות ותוכניות מנהלים העוסקות בשיפור יכולות ניהול ומנהיגות. תרגישו חופשי לצלצל ישירות אלי 0544814332 או שלחו מייל ישירות אלי abc@nihul4u.co.il

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים