קורס ניהול ומנהיגות עדכני ואפקטיבי לחברות ועסקים משפחתיים. המקיף והעדכני לחברות SMB ולחברות משפחתיות המבקשים לשפר ביצועי ניהול מנהיגות והנעת משימות וצוותים. קורס ניהול ומנהיגות מקיף ועדכני המותאם לחברות בינוניות קטנות ולחברות משפחתיות ולנותני שירות המבקשים לשפר את ביצועי הניהול המנהיגות ובעיקר את יכולת הנעת משימות וצוותים. אין אני מכיר מנכ"ל או בעלים של חברה גדולה בינונית או קטנה שלא מייחל לכך שעובדיו ומנהליו יהיו מסוגלים להתמודד עם כל אתגר או משבר בעולם העסקי התחרותי של המאה ה- 21. רבים מהם מבינים כי אין באפשרותם לגייס לשורותיהם "נביא" או "קוראת בקפה או בקלפים"?

זיהוי טרנדים ומגמות קשים לניבוי.

חברות ועסקים משקיעים לא מעט משאבים בכדי לזהות טרנדים עתידיים. לזהות לאן השוק והלקוחות עשויים להתפתח? לזהות את דור המוצרים והשירותים הבא חודשים לפני המתחרים. כעוסקים בייעוץ ארגוני, הדרכה וליווי מנהלים ומנכ"לים, אנחנו מציעים לכם גישה טיפה שונה ומאתגרת. הכינו את מאגר העובדים והמנהלים שלכם להיות מסוגלים להתמודד עם משברים ואתגרים בצורה הרבה יותר טובה מהמתחרים. התוצאה שזה יביא לכם הרבה יותר רווח וערך מאשר השקעות אין קץ בניבוי טרנדים באמצעות "צוותי חשיבה" ומחקרי שוק עתידניים.

גישה שונה - השקיעו יותר משאבים בפיתוח מנהלים

עובדים ומנהלים מיומנים היודעים להתמודד עם מצבים משתנים ולא פוחדים משינוי עשויים להיות הקלף המנצח בעולם העסקים העתידי. אנו מציעים כי תשקלו לבחור להעניק להם קורס ניהול ומנהיגות עדכני ואפקטיבי שאמור להביא אותם ואותך כמנכ"ל ובעלים למקום הרבה יותר טוב בהערכות לקראת האתגרים העסקיים העתידיים. קורס ניהול ומנהיגות ברמה הארגונית מביא לשיפור חד ביכולות ונותן מענה לצרכים המשתנים של הארגון.

כלים עדכניים לשיפור ורכישת מיומנויות

ככלל אנו מעניקים כלים עדכניים לשיפור ורכישת מיומנויות ניהול ומנהיגות עדכניות לצרכים המשתנים של מדרגי הניהול בחברה. מנהלים בכל הדרגות שלא יתפתחו ילמדו ויעשירו את עולמות הידע והמיומנויות עשויים למצוא את עצמם נסוגים לאחור. המנכ"ל יחד עם מנהליו ובעיקר מחלקת משאבי האנוש יהיו שותפים מלאים בבניית התכנים של קורס ניהול ומנהיגות אפקטיבי. אנו נחליט יחד על המטרות על התוצרים ועל הכלים שהמסיימים ייקחו איתם לעולם המציאות הניהולי השוטף.

ראיונות עומק ומיפוי יכולות

בשלב הראשון נבצע אפיון צרכים וראיונות עומק עם מדגם של מנהלים ועובדים האמורים לקחת חלק בקורס ניהול ומנהיגות. נעשה זאת באמצאות שיחות "אחד על אחד" ובאמצעות מילוי שאלונים המציגים עמדות לגבי יכולתם, על הארגון ומנהליו ובעיקר על הציפיות של המשתתפים מהמשך הקריירה בחברה. אנו מקפידים לעשות זאת טרום התנעת כל תוכנית מנהלים. עושים זאת בכדי לבנות עד כמה שניתן תוכנית "סופר מדויקת ומתאימה" למטרות הארגון ולרמת המשתתפים.

קורס ניהול ומנהיגות עדכני ואפקטיבי יכלול את הנושאים הבאים: 

אנו מבקשים לציין מספר תכנים מרכזיים שאנו אמורים להתמקד בהם במסגרת קורסי ניהול ומנהיגות עדכניים לחברות בינוניות ולעסקים משפחתיים. נלמד ונכיר הכיצד ניתן לשפר מיומנויות ניהול מנהיגות והנעת צוותים. נלמד הכיצד מנהלים מצליחים טוב יותר לגרום לעובדים ולמנהלים שלהם להביא לידי ביטוי את מלוא יכולותיהם וכישרונותיהם. נעסוק בניהול אפקטיבי במצבי משבר ואי יציבות.

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים


נלמד ונכיר את החשיבות של ניהול זמן ניהולי אפקטיבי ובעיקר נלמד על תכנון ותיעדוף נכון של משימות. נושאים אלה הם רק חלק קטן משאר התחומים שאנו מטפלים במסגרת  קורס ניהול ומנהיגות עדכני לחברות ועסקים משפחתיים. יש באפשרותנו להציע גם סדנאות פיתוח מנהלים, הרצאות השראה ואימון מנהלים בפורמט של מנטורינג עסקי.

אנו מאמינים בלמידה חווייתית

פורמט ההדרכה הלימוד והעצמה במסגרת קורס ניהול ומנהיגות עדכני ואפקטיבי תמיד יכלול מגוון רחב ועדכני ובעיקר חוויתי של הדרכה, העצמה ולמידה המאפשרים תמיד "קליטה ויישום" הרבה יותר טובים מהרצאות והדרכות פרונטליות שלא כוללות סימולציות, עבודה בקבוצות, אינטראקטיביות ועוד. אנו מקפידים כי התכנים יהיו קרובים עד כמה שניתן לעולמות התוכן של המשתתפים והחברה.

אנו מבצעים כחלק מהתהליכים משימות ועבודות הכוללים התמודדות עם "בעיות" או "חוליות חלשות" שאותרו על ידי המשתתפים בארגון. המשתתפים יציעו פתרונות לשינוי ויציגו רעיונות ותוצרים להתמודדות עם הנושאים והבעיות שהוצגו. לאורך כל קורס ניהול ומנהיגות עדכני ואפקטיבי אנו מעניקים למשתתפים גם ליווי ומנטורינג אישי בפורמט "אחד על אחד".

קורס ניהול ומנהיגות – התכנים המרכזיים

אנו יכולים להציג מספר פרקים מרכזיים שבהם נעסוק בתהליכי שיפור מיומנויות ורכישת מתודולוגיות ניהול ומנהיגות עדכניות בקרב המשתתפים בקורס ניהול ומנהיגות שאנו מעבירים. הפרק הראשון יעסוק בשאלה מהי מנהיגות עסקית? מהי מנהיגות בכלל? הפרק השני יעסוק בשיפור מיומנויות בניהול צוות ועובדים כמפתח להצלחה ניהולית ועסקית. נכיר את סגנונות הניהול השונים. נכיר את סגנונות התקשורת הכי אפקטיביים. הפרש השלישי יתמקד בשיפור הביצועים של המשתתפים בכל מה שקשור לניהול זמן ומשימות הרבה יותר אפקטיביים. פרק מרכזי נוסף יתמקד בשיפור מיומנויות הניהול העצמי. מתברר כי מי שלא יודע לנהל את עצמו יתקשה לנהל אחרים.

התועלות שאנו מעניקים בקורס ניהול ומנהיגות אפקטיבית

קורס ניהול ומנהיגות אפקטיבית מבוצע ברמת החברה בחתך מנהלים כללי? או ברמת חתך של מנהלים של חטיבה? או אגף? בכל מצב אנו מבצעים אפיון מצב קיים וראיונות עומק עם חלק מהמשתתפים ועם ההנהלה והמנהלים בכדי להתאים עד כמה שניתן את התכנים לרמת המשתתפים ולעולמות התוכן העסקיים. אנו במסגרת הדרכה והעצמה של מנהלים באמצעות סדנת ניהול ומנהיגות מציגים מענה לצרכי הארגון והמשתתפים. קורס ניהול ומנהיגות אפקטיבית מביא ערך רב ומדיד ונותנת מענה מיטבי לצרכי המנהלים והעובדים הבכירים בארגון. ככלל הארגון והמנהלים הרלוונטיים יהיו שותפים חשובים לבניית הסדנה ובחירה והתאמת התכנים לעולמות התוכן והצרכים של הארגון.

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים


להלן סקירה קצרה נוספת של נושאים היכולים להשתלב במסגרת קורס ניהול ומנהיגות אפקטיבית.

קורס ניהול ומנהיגות אפקטיבית מביא הרבה ערך למשתתפים ולחברות גם יחד. חשוב כי תדעו שאנו מתאימים את מערכי ההדרכה והסדנאות של ניהול ומנהיגות אפקטיבית כמו גם בנושאים חשובים אחרים לארגון ולמנהליו. אנו שמחים להציג מטה נושאים שיבואו לידי ביטוי בקורס ניהול ומנהיגות שאנו מציעים גם לכם. בכדי לקבל את הסילבוס המלא – שלחו מייל עם הכותרת: "סילבוס קורס ניהול ומנהיגות אפקטיבית". זאת ועוד, כחברה לייעוץ ארגוני המובילה תהליכי הדרכה וקורסים לעובדים ולמנהלים אנו שמחים להציג בפניכם, בקצרה את הנושאים שיכולים להיות חלק בלתי נפרד מתהליכי העצמה וההדרכה בסדנאות קצרות וממוקדות בימי עיון והרצאות גם אצלכם בארגון.

מהי הצלחה עסקית?

  • ניהול זמן כמפתח להצלחה ניהולית ואישית" נתמקד ללמוד ולהכיר את "הטייס האוטומטי שלנו" את ה- "גישות", הרגלים ודפוסי ההתנהגות המובילים אותנו. נלמד הכיצד ניתן לתקנן? ולרכוש הרגלי עבודה טובים ואפקטיביים יותר. נעסוק בהבנה של הרביע השני – וחשיבותו. נאתר עד כמה מסוכן ולא יעיל העיסוק ברביע של "החשוב והדחוף".
 
  • "קביעת הקדימויות – כמפתח לשיפור הפרודוקטיביות וההצלחה בניהול האישי והעסקי" נכיר ונלמד עד כמה חשוב לדעת לתעדף משימות לקבוע מה ראשון ומה אחרון? נכיר וניישם את כלי "בקרת קדימויות" ונכיר הכיצד מנהלים מצטיינים מנהלים היטב את משאב הזמן שלהם? נעסוק ונלמד לאתר את פעולות נמוכות התגמול שלנו. ניהול סיכונים ככלי ניהולי כיצד משפרים ומתמקצעים בתחום.

אמצו תרבות של למידה והתפתחות כדרך חיים עסקית

  • "התקשורת ככלי לשיפור הפרודוקטיביות האישית והניהולית". למידה אינטראקטיבית שתעסוק בשיפור מיומנויות תקשורת. נכיר את חשיבותה של האינטליגנציה רגשית והיכולת שלה להשפיע על התוצאות הניהוליות. נכיר ונבין את  4 סגנונות התקשורת נלמד עד כמה חשוב להכיר ולאתר את ההיגיון שבשימוש בסגנון מנצח \ מנצח.
 
  • "העצמה אישית ומקצועית – מתבצעת באמצעותם של אנשים". נלמד ונכיר את יתרונות הסינרגיה וכיצד ניתן להשיגה. נבין עד כמה חשובה היכולת להקשיב ולתת לצד השני הרגשה שהוא "בורג" חשוב בהצלחה. נכיר את מושגי היסוד בנושא האצלת סמכויות, הנעת צוותים  והעצמה של כפיפים ועמיתים.
 
  • "מהותה של הצלחה. פרודוקטיביות תפעולית ואישית." נכיר מהי הצלחה? מהי פרודוקטיביות? זיהוי פעולות גבוהות התגמול שלנו? נכיר ונלמד על מטריצת ניהול הזמן? נעסוק במוטיבציית השינוי? ונלמד על חשיבותו של גיליון תכנון יעדים.

בנו את המיתוג והבידול האישי והמקצועי שלכם

  • "הצוות" כמתכון הסודי להשגת מטרות והגדלת הפרודוקטיביות בארגון ובמחלקה". נכיר את החשיבות ואת הדרכים ליצור שיתופי פעולה ברמת הארגון והצוות. נלמד על החשיבות של משוב ובקרה ראויים. ובעיקר נתמקד בהבנת הצורך  ליצירת סביבה תומכת המעודדת לימוד והתמקצעות. נכיר מקרוב מה באמת חשוב לעובדים? האם שכר? או דברים אחרים?
 
  • "חדשנות בידול ומיתוג עסקי – ומיתוג אישי" נכיר את החשיבות של המיתוג האישי והמקצועי כחלק מבניית אופק תעסוקתי למשתתף מחד ולארגון ולמחלקה שאותה הוא מנהל מאידך. נבצע עבודה במסגרת קבוצות קטנות שבחלקה המשתתפים יקבלו אימון עסקי ואישי בפורמט "אחד על אחד". לחיזוק הדימוי המקצועי ובניית אופק ניהולי ארוך טווח בחברה.

ההשקעה בהדרכה והעצמה למנהלים מביא ל- ROI  גבוה במיוחד.

אני מבקש שוב לקבוע כי קורס ניהול ומנהיגות עדכני ואפקטיבי, כמו גם הרצאות השראה קצרות וממוקדות ימי עיון בתחום ניהול ומנהיגות יכולות להביא לערך רב בכל מה שקשור להעצמה הדרכה ופיתוח עובדים ומנהלים. כיום אחרי היציאה מתקופת משבר קשה ולאור התחרות ההולכת וגוברת בעולמות העסקיים שווה להבין כי העשרה ופיתוח עובדים ומנהלים חשובים מאד להצלחה עסקית לאורך זמן. הם מביאים להחזרי השקעה גבוהים במיוחד. חשוב כי תפנימו שמפגשי העשרה יוצרים תרבות המקדשת למידה והתפתחות ברמת הארגון. זה יוצר תרבות ומשדר למנהלים ולעובדים כי הארגון גם אחראי להתפתחותם המקצועית והאישית. חייבים לבנות להם תוכניות העשרה והעצמה. הפתרון שאנו מציעים גם לכם הוא - קורס ניהול ומנהיגות עדכני ואפקטיבי!

למידע נוסף והרחבות – אשמח כי ניפגש בהקדם.

היה והנושא של קיום קורס ניהול ומנהיגות עדכני ואפקטיבי נמצא על סדר היום הניהולי אצלכם בחברה ומבקשים לשמוע עוד... על היתרונות שאתם עשויים לקבל.. בואו ניפגש ונרחיב הנושא על כוס קפה. זהו המקום להציע לכם להתקשר ישירות למשה גרימברג 054-4814332 ולקבוע פגישת היכרות ראשונית - להזמנת קורס ניהול ומנהיגות עדכני ואפקטיבי או סדנאות קצרות וממוקדות ימי עיון והרצאות בנושא ניהול ומנהיגות. פנו ישירות למייל של משה גרימברג- abc@nihul4u.co.il כתבו בכמה מילים מה אתם מצפים לקבל מביצוע תהליכי הדרכה והעצמה לעובדים ולמנהלים. בואו ונקבע פגישה ראשונית להיכרות וללא כל עלות.

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים