כיועצים עסקיים וכחברה לייעוץ ארגוני המניעה תהליכי שינוי וצמיחה – אנו כיועצים עסקיים, פועלים משנת 2006 בפריסה ארצית. הבסיס והלב ממוקם בחיפה אך אנו פועלים בכל הארץ. חלק גדול מהלקוחות המרכזיים שלנו לאורך השנים היו ממוקמים באזור המרכז. חלק אחר ולא פחות חשוב היו ממוקמים באזור חיפה קריות והצפון. האמת אותם אני אוהב יותר. הם חלק ממני כתושב חיפה. אין הבדל גדול בין חברות ועסקים באזור המרכז הדרום וירושלים לבין אלה הממוקמים בחיפה ובצפון הארץ. שותפי הבכירים לדרך אני מאד מאמינים כי נכון לבחור יועץ עסקי המכיר את תחומי העסוק שלכם. כזה שמכיר את המתחרים ברמה המקומית, האזורית ואף ברמה הארצית.

היכן לקוחותיך באמת נמצאים?

פעמים כיועצים עסקיים, אנו מגלים הפתעות בתהליכי אפיון מצב קיים. לא פעם ניתוח מהיר של מאגר הלקוחות יכול להפתיע אף אותך כבעלים וכמנכ"ל. עשוי להתברר כי מגבלות המיקום הגאוגרפי נעלמו מהעולם העסקי. לקוחות מאילת יכולים לרכוש את המוצרים שלך דרך אתר הסחר ומנגד לקוחות מקומיים חיפאיים וצפוניים עשויים לנטוש אותך בגלל שנחשפו לחברה יותר "צעירה ועדכנית" עם מוצר דומה או פחות טוב משלך שמיקומה בכלל לא ידוע? אנו כיועצים עסקיים, מציפים את הסכנה הגדולה הזאת לאותן החברות שלא עדכנו את המיתוג, הנראות והשפה הגרפית. ובעיקר לחברות ועסקים שלא השכילו לבנות מערך יחסים ארוך טווח עם הלקוחות. כיועצים עסקיים הפועלים גם מחיפה, אנו נשמח להיות לצידך בתהליכים. תרגיש חופשי לקבוע איתנו פגישת חשיבה ראשונית ללא עלות.

גם חברות ועסקים בחיפה והצפון זקוקים לייעוץ עסקי. לייעוץ ארגוני מקצועי.

חברות ועסקים בחיפה ובאזור הקריות והצפון לא פעם נזקקים ליועץ ארגוני – יעוץ עסקי מקצועי ואמין בכדי להתמודד עם אתגרים עסקיים מורכבים. פעמים נכון לבחור ביועץ עסקי שיש לו ניסיון במגוון רחב של עסקים מגדלים שונים. אחד שליווה ארגונים וחברות גדולות ובינוניות ולא דילג על חברות ועסקים משפחתיים במגוון סגמנטים. משה גרימברג, כיועץ עסקי וכיועץ ארגוני מביא לתהליכים ניסיון מוכח ולא מעט המלצות. בניגוד לאחרים, אנו לא מסתפקים במתן עצות. אנו מובילים תהליכים. מפשילים שרוולים ונכנסים לליווי תהליכי השינוי ההבראה והצמיחה.

כיצד נכון לבחור יועץ עסקי מקצועי גם בחיפה?

ההמלצה שלי כי לפני כל החלטה היה נכון כי תבקשו מהיועץ העסקי להעניק לכם מפגש היכרות ללא כל מחויבות ועלות. אנו ב- Advanced Business Consulting מאד מאמינים שתהליך נכון של ייעוץ עסקי ראוי חייב להתבסס על יצירת אמון והערכה בין שני הצדדים. אין אנו מוצאים כל הגיון לחייב לקוח בעלות כספית טרום בדיקת ההיתכנות לחיבור שיש בו שאין בו חיבור אנושי ורגשי.

חפשו יועץ עסקי "בלי פוזות"

דעו כי היה ותפגשו עם יועצים עסקיים המציגים "עומס רב" ולא מוצאים זמן לקיום פגישת היכרות בטווח של ימים ספורים, היה נכון כי תפסלו אותם על הסף. אין להם את הרגישות הנדרשת לקשיים שלך כמנכ"ל וכבעלי חברה או עסק משפחתי. ההמלצה שלי היא: נכון כי תגייסו יועץ עסקי שלא מתמקד אך ורק במתן עצות. חפשו יועץ עסקי הלוקח חלק פעיל ביישום ובהטמעת השינויים בשטח. חפשו יועץ עסקי שמארג הקשרים העסקיים והניסיון הניהולי והייעוצי שלו בשווקים עשוי להביא לך יתרון.

אני, משה גרימברג ושותפי לדרך – עשויים להתאים גם לך.

כחיפאי מתחילת שנות ה- 80 יהיה לי הכבוד להיות ראוי לזכות באמון להוביל יחד איתך כיועץ עסקי, תהליכים של שיפור ביצועים בעולם התחרותי של המאה ה- 21. שותפי לדרך ואני יחד אתך, נוביל תהליכים של הבראה שינוי וצמיחה אחרי שנבצע הליך ממוקד של אפיון מצב קיים וניתוח שוק ומתחרים. רק לאחר שלב חשוב זה נוכל יחד לנתח את מצב החברה שלך בחתך מקומי - אזורי וארצי. נכון כי ננתח את סוגי הלקוחות שלך? לבחון הכיצד אתה או הם מגיעים והופכים ללקוחותיך? יחד נבנה את מפת חווית לקוח. יחד נבין שבעולם הגלובלי כמעט ואין משמעות למיקום הגאוגרפי של העסק. צלצלו ישירות אלי: 0544814332 או 03-9032222

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים