מנהלים ובעלי חברות ועסקים צעירים כמו גם מבוגרים למרות ההצלחות והקבלות מתמודדים בשוטף העמוס עם קשיים בקבלת החלטות ותיעדוף משימות הן ברמה הניהולית והעסקית והן ברמה האישית. יש קושי לשמור על איזון ומידתיות בין המשימות העסקיות למשימות האישיות כבן זוג, הורה או שלא לשכוח את האדם הכי חשוב בתהליך. את עצמנו. לשחוק את עצמנו מעל ומעבר בסופו של דבר מביא לקריסה. כאן אנו נכנסים לתמונה. כעוסקים בייעוץ ארגוני, פיתוח אישי והדרכת מנהלים אנו מובילים תהליכים לשיפור הביצועים הניהוליים במגוון תחומים רחב. מנהלים בעלי חברות ועסקים זקוקים להעצמה ליווי והכשרה נוספת על ידי גורמים מקצועיים חיצוניים. אימון, מנטורינג אישי ועסקי למנהלים ובעלי עסקים הם כלים ממוקדים ויעילים המביאים לשיפור מהותי בעולמם העמוס והתחרותי של מנהלים רבים.

איזון ומידתיות מונעות "מחלות מנהלים"

חייו של מנהל או מנכ"ל לא פשוטים כלל. הם מחויבים להצלחה. מחויבים לעבודה כמעט 24/7 ולכך יש השפעה על תחומים רבים בחייהם. איזון ומידתיות היא מילת המפתח אצל מנהלים ומנכ"לים מצטיינים. הם יודעים טוב יותר מאחרים לשמור על מערכות זוגיות ומשפחתיות טובות. הם יודעים לתחזק את מצבם הרגשי והנפשי ברמות המקטינות לחץ וסטרס. תופעות אלה יוצרים ברוב המקרים את "מחלות המנהלים" המוכרות. הם הבינו לאורך הקריירה שנכון ללמוד מיומנויות שעזרו להם להתמודד טוב יותר עם המשימות הניהוליות והאישיות.

בואו להכיר את תמונת המציאות האמיתית

מנטורינג, אימון אישי ועסקי סייע להם בבחינת התמונה המלאה, קביעת סדרי עדיפויות ואימוץ כלים שהבטיחו להם הצלחה בטווח הארוך.  הם הבינו כי עליהם ללמוד להאציל סמכויות, לתת אחריות וסמכות למנהלים שמסביבם. הם הבינו כי עליהם להתמקד בפעולות גבוהות התגמול. הבינו שנכון לנהל על פי חוק ה- 20-80. חוק הפרטו. ובמתן כלים לטווח הארוך. בעיקר הם הבינו כי אימוץ דפוסי פעולה חדשים השוברים את הפרדיגמות מביאות לשינוי מהיר בתחומים משיקים. בעיקר הם הבינו כי נכון להיעזר בגורם מקצועי מעולמות הייעוץ הארגוני והובלת תהליכי שינוי וצמיחה, אישי וארגוני כאחד.

שינוי וצמיחה זמינים לכולם

לעולמות הייעוץ הארגוני הגעתי אחרי קריירה ניהולית מרתקת בתפקידי ניהול בכיר, שיווק פיתוח עסקי ומכירות. בכל נקודת ציון דרך, הייתי המנהל הכי צעיר, המנכ"ל המוערך וכל זאת בשווקים תחרותיים ומאתגרים. ב- 2006 החלטתי להגשים חלום. החלטתי לעסוק בתחומים הכי מרתקים והפעם כיועץ ארגוני. החלטתי לחלוק ידע וניסיון עם ארגונים חברות ועסקים משפחתיים. הבנתי כי זה הייעוד שלי. בתהליכי המנטורינג והאימון העסקי בפורמט 1 על 1 או במסגרת קבוצות קטנות של מנהלים אני מתמקד בהנעת תהליכי שינוי וצמיחה אישיים, ניהוליים ועסקיים. היה ואתם שואלים למי עשוי להתאים תהליך של מנטורינג עסקי?

זה עשוי להתאים גם לך?

הייתי קובע בפסקנות כי מגיעים אלי מנהלים ומנהלות במגוון עמדות, מנכ"לים מנוסים, ומנכ"לים בתחילת דרכם טובים ומוכשרים המבקשים להיות טובים יותר. מנגד אני פוגש בעיקר בעולמות העסקיים שם חברות ועסקים מבינים כי עליהם להתמודד עם משבר או קושי עסקי. כאלה הנמצאים בנקודת החלטה לגבי המשך ההתפתחות האישית או העסקית. הם מבינים כי עליהם להיעזר בהכוונה אישית ומקצועית, או להביע רצון לבצע שינוי, אישי ניהולי ובתחומי הקריירה.

למי עשוי להתאים אימון, מנטורינג אישי ועסקי?

מנטורינג עסקי ואישי מהווה כלי ראוי ומוצלח להובלת תהליכי שינוי העצמה וצמיחה. צמיחה אישית ניהולית ועסקית בהתנהלותו של העסק. אנו מציעים מספר מודלים לתהליך. חלופה ראשונה – 6 מפגשים אחת לשבוע המתמקדים באיתור תמונת המציאות הקיים והסכמה על הנושאים הנדרשים לשינוי. חלופה שניה – תוכנית מנטורינג ואימון עסקי ואישי המותאמת לעולמות התוכן של המשתתף תוך התאמה לעולם הפעילות העסקית שלו. כאן אנו מדברים על 12 מפגשים שבועיים הכוללים למידה, סיעורי מוחות ותהליכים. למידע נוסף צרו קשר ישירות איתי.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


החלופה המומלצת לתהליכי המנטורינג העסקי

החלופה השלישית – מתמקדת בהבנה כי שינוי מחייב עבודה תהליכית ובעיקר מחייב תמיכה לאורך זמן. לכן אנו מציעים תהליך ליווי של מנטורינג עסקי ואישי בפורמט ריטיינר שנתי שבנוי על אחת לשבוע מפגש למידה בחודשים הראשונים. לאחר מכן המפגשים יבוצעו אחת לשבועיים ובחודשים האחרונים יבוצעו על פי צורך המשתתף בתוכנית. בכל אחת מהחלופות אחרי מיפוי מצב קיים וביצוע ראיון עומק עם המשתתף אנו מאתרים את ההרגלים הישנים הזקוקים לשינוי עוסקים בבניית תבניות ניהול, תבניות חשיבה והנעת צוותים טובים יותר. רוכשים מיומנויות ניהול ומנהיגות הרבה יותר אפקטיביות.

מה אימון, מנטורינג אישי ועסקי?

מאחורי החזות של כל מנכ"ל או בעל חברה לא משנה גודלה עומד אדם כמוני וכמוך. לכן בתהליכי האימון, המנטורינג אישי והעסקי למנהלים ובעלי עסקים אנו מתבוננים יחדיו בהתנהלות הניהולית, האישית והעסקית של המשתתף בתהליך. יחד בוחנים את ההרגלים, הדפוסים, האסטרטגיות, ואת כל אותם הכלים המקצועיים, השיטות ומיומנויות הניהול הקיימות. אנו נאתר את האפקטיביות הניהולית – העסקית והאישית של המנהל המשתתף.

מהן הפרדיגמות המעכבות שלך?

נזהה את הפרדיגמות – ההרגלים הנדרשים לשיפור ואת אלה הזקוקים להרחבה. יחד נאתר את הנדרש בכדי לחזור למצב שבו מחזקים את תהליכי השינוי והצמיחה להמשך ההצלחות העסקיות והאישיות. זהו תהליך מנטורינג עסקי ואישי קצר ותכליתי. בעבודתנו המשותפת, נגבש חזון ותכנית פעולה לשיפור היכולות והביצועים בתחום העסקי והניהולי של המשתתפים. המטרה שהמשותפת שלנו תביא לשיפור בביצועיים הניהוליים ובהשגת יעדים עסקיים משופרים.

אימון עסקי ומנטורינג למנכ"לים – הדרך הנכונה להתחיל?

מהי הדרך הנכונה להתחיל? דעו לכם כי, המפתח לשינוי התנהגות ברמה של מנכ"לים בכירים ובעלי ניסיון רב שנים מחייבת תיאום ציפיות והגדרת נתיבי השינוי והעצמה, המוסכמת על שני הצדדים בתהליך החשוב והאינטימי כל כך. זהו את הפערים הנדרשים לצמצם ביכולות הניהול והמנהיגות שלך כמנכ"ל או כמנהל המבקש להתעדכן ולהשלים פערים מקצועיים. האימון והמנטורינג העסקי שאנו מובילים מאפשר לך כמנכ"ל לשפר את מיומנויות הניהול שלך, למקד מטרות ולחתור להשגתן. לאורך כל התהליך אנו מלווים וזמינים לך ולאחרים בתהליך. מאפשרים להם סביבה רגועה ולא מאיימת לחשיבה ולהתלבטות. רכשתי לאורך השנים מיומנויות להוביל תהליכי קאוצ'ינג ומנטורינג עסקי ואישי למנהלים ומנכ"לים וותיקים.

נקודות המרכזיות של אימון ומנטורינג למנהלים?

חשוב כי תדעו כי, בתוך העבודה התהליכית שאנו מבצעים בתהליכי המנטורינג העסקי באמצעות קורס המנהלים לשיפור מיומנויות ורכישת כלים ניהוליים עדכניים יותר אנו נעסוק בתחומים הבאים: ניהול זמן הרבה יותר אפקטיבי. נתמקד בשיפור היכולת להאצלת סמכויות נכונה. נדאג לשפר את מיומנויות התקשורת האפקטיבית שלך. נשפר את יכולות המיקוד ותיעדוף המשימות. ובעיקר נתמקד בשיפור יכולות הנעת צוותים ומשימות. בנוסף נבצע חקר מעמיק לגבי החולשות שלך כמנכ"ל בהיבט של בניית האופק הניהולי העתידי שלך ושל המנהלים שלך. נתמקד באפיון וכיבוש הזהות המקצועית והניהולית שלך: איזה מנכ"ל אני נכון להיום? איזה מנכ"ל אני רוצה להיות בעתיד? איזה אתגרים ניהוליים חדשים, אני רוצה להשיג?

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


כיצד נכון להזמין ולהתניע מנטורינג ואימון אישי למנכ"לים?

בנוסף לתהליכים המרכזיים מעולמות הניהול והמנהיגות אנו נעסוק גם בשיפור מיומנויות נוספות כמו: ניהול ממוקד מטרות, בניהול יעיל ואפקטיבי: נכיר ונשפר את מה שמשדרת "שפת גוף" שלנו כמנכ"לים ושל אלה העומדים מולנו. נשפר את האסרטיביות מול הבעלים ואו חברי ההנהלה והדירקטוריון במידה וקיימים. נשפר מיומנויות תפעוליות ברמת הארגון. נלמד על חשיבות הבקרה, המשוב והשליטה. יחד נפעל לשפר מיומנות בתהליכי קבלת החלטות ניהוליות. התמודדות עם משברים, לחצים ועומס. נשאף להגיע ולאמץ את המושג "איזון ומידתיות" בין צרכי הניהול הבכיר, לצרכים של הבית והמשפחה. נעשה זאת בכדי להגיע למיצוי כול הפוטנציאל והכישורים שלך כמנכ"ל ותיק ומוערך המחפש להתקדם. זאת המהות של  אימון, מנטורינג אישי ועסקי למנהלים ובעלי עסקים.

הכיצד מתניעים את התהליך?

אנו מאפשרים לכל מנכ"ל ואו ארגון לקבל מפגש סיעור מוחות ייעודי במתנה וללא עלות ומחויבות. במפגש נכיר ונשוחח על הצרכים והיעדים להשגה מבחינתך כמנכ"ל המבקש לשפר ביצועים. נבחן את ההתאמה בנינו ונקבל החלטה הטובה רק לך.  את קורס המנהלים או את תהליכי האימון העסקי והמנטורינג ניתן להזמין רק אחרי שנפגשנו ונוצר אמון בינך לביני תוך הערכה הדדית שתהליך כזה אינטימי מחייב תקשורת פתוחה ויושרה.

זה עשוי להתאים גם למנהלים אחרים אצלך בארגון?

כמנכ"ל או כמנהל מנוסה ובכיר, יש באפשרותך להניע תהליך עצמאי מחוץ למסגרת העבודה כחלק מהשקעה אישית שלך לקראת אתגרים חדשים מחוץ לארגון שאתה נמצא בו כעת. פעמים רבות חברות ועסקים המכירים בחשיבות של אימון מנהלים ומנטורינג עסקי – מעניקים מימון וברכת דרך למנהלים המסומנים כפוטנציאל לקידום. או לחילופין כאשר סמנכ"ל חדש או מנכ"ל מתחיל את דרכו הניהולית בארגון. אשמח לשוחח. תרגישו חופשי לצלצל ישירות אלי 03-9032222 או לנייד 0544-814332

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים