מהם הכוחות הכי חשובים בהפיכתו של ארגון עסקי לארגון מצטיין? בשנים האחרונות מתברר ללא כל צל של ספק כי הכוח המניע את הצלחת הארגון העסקי הוא ההון האנושי של העובדים ובמנהלים בדרגות השונות. אנו ב-Advanced Business Consulting כחברה לייעוץ ארגוני העוסקת בהעצמה ושיפור מיומנויות ניהול מנהיגות, עוסקים בהדרכה ופיתוח מנהלים ועובדים. פיתחנו לאורך השנים מתודולוגיות ייחודיות למגוון רחב של תחומים. שיפור מיומנויות ניהול בקרב מנהלים בדרגות השונות.

הדרכה ופיתוח מנהלים – השקעה כדאית!

הדרכה פיתוח והעצמה למנהלי העתיד. ליווי הדרכה והעצמה למערכי מכירות ושירות לקוחות. אנו לא מסתפקים בהרצאות וסדנאות. אנו מלווים תהליכים ומתמקדים בהטמעה וביישום בסביבת העבודה של המשתתפים. כחברה העוסקת בהדרכה ופיתוח מנהלים ועובדים אנו מסייעים להנהלות ומנכ"לים למצות טוב יותר את הפוטנציאל האישי והמקצועי של מנהלים ועובדים בארגון. התהליכים של הדרכה ופיתוח מנהלים ואנשי מכירות ושירות לקוחות מביאים לכך שארגונים וחברות מצליחות בצורה הרבה יותר קלה לעמוד ביעדי הצמיחה.

ההון האנושי כמנוע צמיחה

בצוות ההדרכה ופיתוח המנהלים שלנו ב-Advanced Business Consulting  תמצאו מגוון רחב של יועצים ארגוניים המומחים בתחומי הליבה של העולם העסקי. כולנו בעלי ניסיון ניהולי מוכח, ניסיון עסקי במגוון סגמנטים החשובים כל כך להצלחת תהליכי הדרכה ופיתוח מנהלים. ההון האנושי והניהולי במאה ה- 21 הופך לאחד ממנועי הצמיחה החשובים ביותר.

תחומי הפעילות של  Advanced Business Consultingבעולמות הדרכה ופיתוח מנהלים:

אנו מתמקדים בהדרכה ופיתוח מנהלים - סדנאות מנהלים – קורסים למנהלים. התוכניות שלנו מביאים את המשתתפים לשפר ביצועים בתחומי הניהול והמנהיגות. האתגרים של המאה ה- 21 מחייבים מנהלים להשתפר וללמוד כל הזמן. העולם העסקי מחפש מנהלים מצטיינים היודעים להנהיג, להוביל צוותים מגובשים רתומים ונחושים כדי להשיג את יעדי הארגון בסביבה תחרותית או משברית. הם מחויבים להיות מסוגלים לאמץ חשיבה מערכתית ולהיות בעלי יכולת תקשורת טובה מול כל הרמות הארגון.

שלושת הבסיסים החשובים בהדרכה ופיתוח מנהלים 

  1. פיתוח תרבות וחזון אירגוני המלווים עם אסטרטגיה עסקית ראויה ונכונה לצרכי השוק ומול המתחרים. זהו התחום החשוב הראשון בבניה נכונה של מערכי הדרכה ופיתוח מנהלים בכל ארגון.
  2. אימוץ תרבות המקדשת למידה כחלק מצמיחה ניהולית מקצועית ועסקית. הדרכה ופיתוח מנהלים עוסקים בשיפור מיומנויות ניהול ומנהיגות והעצמה ופיתוח ברמה האישית לא פחות. הדרכה ופיתוח מנהלים איכותי תמיד יכלול תהליכים של התפתחות אישית ניהולית  של כל מנהל או עובד הלוקח חלק בתהליכים. זאת ועוד, אנו מוודאים שהמשתתפים ירגישו שהם חשובים לארגון והארגון החליט להשקיע בהם לאורך זמן  ובעיקר לבנות בעבורם מסלול קריירה ארוך טווח.
  3. עדכון "ארגז הכלים" הניהולי והמקצועי למשתתפים בתוכנית הדרכה ופיתוח מנהלים. אנו מעניקים מיומנויות וכלים עדכניים ומקצועיים לכל תהלי הניהול ומנהיגות הנדרשים בתקופה זו. לאורך כל תהליכי ההדרכה והעצמה, נתמקד בשיפור הכישורים האישיים הנדרשים ממנהלים כיום הנדרשים להניע צוותים אל עבר משימות משתנות. מערכי ההדרכה וסל הכלים יותאם תמיד לארגון ולמשתתפים בהתאם לצרכים הרלוונטיים.

אנו מתמחים בשיפור ביצועים של צוותי המנהלים בדרגי הביניים. הדרכה ופיתוח מנהלים - סדנאות

ל-Advanced Business Consulting  סדרה של סדנאות, קורסים והרצאות תוכן עבור מנהלים ועובדים במגוון תחומים הזקוקים להעצמה ושיפור. התחומים המרכזיים הם: עדכון אסטרטגיות עסקיות ושיווקיות. שיפור מיומנויות  מנהיגות והנעת צוותים.  שיפור מיומנויות ניהול ומנהיגות. שיפור יכולות בנושא התקשורת האפקטיבית והאינטליגנציה הרגשית ועוד. לאורך השנים עושים זאת באמצעות סדנאות למנהלים. סדנאות ממוקדות לצוותי ניהול ומנהלים בדרגות השונות. מנהלים הצעירים, הם העתודה הניהולית החשובה ביותר להמשך הצמיחה העסקית. סדנאות מנהלים ממוקדות יעילות ואפקטיביות מביאות להתנעת תהליכים לשיפור מיומנויות ניהול והנעת צוותים בכל ארגון עסקי לא משנה גודלוץ.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


הדרכה ופיתוח מנהלים - ליווי יחידות הדרכה

אנו מלווים חברות ועסקים המבקשים להקים ואו לשפר מערכי הדרכה ופיתוח מנהלים ועובדים בתוך הארגון. עוזרים בהקמה וליווי של יחידות ומרכזי הדרכה קיימים. משפרים מערכי הדרכה פנים ארגוניים קיימים. פעמים אנו מציעים את השירות במסגרת "מיקור חוץ" כהצעה העשויה להיות הרבה יותר נכונה וכדאית. בתהליכים ובעבודתנו המקצועית, אנו משלבים את תהליך בניית המערכת עם התאמת הצורך אחרי גיבוש התפיסה ואפיון התשתית הנדרשת להקמת מערך הדרכה מצטיין ועדכני. בתהליכים אנו בונים ומפתחים מערכי הדרכה ייעודיים בהתאמה לצרכים.

הדרכה ופיתוח מנהלים – קורס מנהלים ותכניות הכשרה פנים ארגונית

פיתוח, יישום והובלה של תכניות הכשרה כחלק מתהליכי הפיתוח הארגוני שהנהלות או מנכ"לים המבקשים להמשיך לצמוח מחליטים ליישם. התהליכים שלנו בתחום הדרכה ופיתוח מנהלים בונים את העתודות הניהוליות והמנהיגותיות לשנים הבאות. אנו עושים זאת באמצעות קורס מנהלים ייחודי, הדרכה והעצמה בעבודה בקבוצות ובליווי וחניכה אישיים. פעמים אנו מבצעים תהליכי מנטורינג עסקי וניהולי באמצעות עבודה בפורמט "אחד על אחד". בכל התהליכים אנו דואגים לבצע את תהליכי ההטמעה של השינוי בסביבת העבודה של המשתתף. לאורך כל תהליכי ההדרכה אנו מבצעים בקרה הערכה ומעניקים משוב אישי.

הדרכה ופיתוח מנהלים – הרצאות השראה וימי עיון פתרונות למידה מתקדמים

אנו מעניקים מגוון רחב של ימי עיון סדנאות חד ורב יומיות והרצאות תחת הכותרת - "מפגשי השראה ניהוליות". ההרצאות  ואו הסדנאות הקצרות והממוקדות מעניקות לחברות עסקיות ולארגונים תועלות וידע בתחומי הליבה של העשייה היומיומית. אנו מבצעים את ההתאמות הנדרשות והתכנים יותאמו לארגון ולמשתתפים ברמה האישית ועל פי התאמה ייחודית לצרכים. אנו תמיד מקפידים להפוך את ההרצאות ואו את ימי העיון, לרב שיח אינטראקטיבי העוסק בבעיות השעה בתחומי הניהול, המכירות והשירות ללקוחות. אנו מאמינים כי נכון להעניק " מרווחי ריענון והתחדשות" אחת לתקופה לצוותי הניהול והעובדים גם אצלך בארגון. היה ואתם זקוקים לפיתוח ויישום פתרונות למידה מתקדמים: מערכי למידה, קורסים ותכניות הכשרה למנהלים ולאוכלוסיות מקצועיות גם אצלכם בחברה דעו כי הגעתם למקום הנכון. צלצלו – 039032222.

הדרכה ופיתוח מנהלים – האם ההשקעה מאד כדאית.

הגענו לשלב הסיכומים. הכיצד אנו כמתמחים בשיפור צוותי הניהול השרות והמכירות גם אצלך בארגון – יכולים לעזור גם לך? בואו ונחשוב האם כדאי כי אתה כמנכ"ל יחד עם שדרת הניהול הבכירה העוסקת בניהול, מקצים זמן ומשאבים בכדי לטפח ולפתח את דור המנהלים הבא בחברה? לאמץ תרבות של למידה התפתחות וצמיחה בקרב העובדים והמנהלים בארגון. אנו מבקשים לקבוע כי כיום יותר ויותר חברות בינוניות, קטנות וחברות משפחתיות מבינות שחובה להשקיע בשיפור הביצועים והמיומנויות של עובדים ומנהלים כחלק מבניית תוכנית עסקית המקדשת צמיחה. נדמה לי כי אנו, שותפים לראויים להוביל יחד תהליכי העצמה הדרכה ופיתוח מנהלים גם בקרב המנהלים והעובדים אצלך. דעו כי על פי כל מדד, הדרכה ופיתוח מנהלים – האם ההשקעה מאד כדאית.

ללמוד יותר על הדרכה ופיתוח מנהלים

אנו שמחים להציג לכם את הבלוג הניהולי המקצועי שלנו. היה וגם אתם תרצו לקרוא וללמוד יותר על החשיבות של שיפור מערכי הניהול גם אצלכם בארגון. הדרכה ופיתוח מנהלים באמצעות סדנאות קורסים ותוכנית ייעודית המיועדת למנהלי העתיד אצלכם בארגון. למידע ומאמרים על דילמות ניהוליות, על שיווק ופיתוח עסקי. שמחים להציע גם לכם להיכנס לבלוג שלנו. שם באמצעות מנוע החיפוש שבבלוג תוכלו לאתר מאמרים ופוסטים שיוכלו לתת לכם עוד לא מעט מידע על חשיבות העצמה והכשרה של מנהלים ועובדים.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


"מיקור חוץ" לתחום הדרכה ופיתוח מנהלים

מידע ומאמרים מקצועיים העשויים להיות חשובים גם לך כמנכ"ל ואו כבעלים. יש באפשרותכם לבדוק היתכנות לקבל מגוון רחב של שירותים מקצועיים נוספים בתחומי הדרכה ופיתוח מנהלים, שיפור מיומנויות הניהול, הייעוץ הארגוני, הדרכת מנהלים ואנשי מכירות, מערכות שרות לקוחות באמצעות "מיקור חוץ". תרגישו חופשי לצלצל: 03-9032222 או פנו ישירות אלי 0544814332 או שלחו מייל: abc@nihul4u.co.il