אין אנו יועצים עסקיים? אין אנו נכנסים לנעליו של רואה החשבון שלכם? מתברר כי, רואה החשבון יכול לתת מענה לשאלות פיננסיות. ואולם, הוא מציג את התמונה שמתקבלת רק בדיעבד ואין זה מיכולתו או מתפקידו לעזור בניווט המשרד במים הסוערים של עולם האדריכלות ובצפי עתידי. כפועל יוצא מכך, במשרדי אדריכלים רבים ובשאר העוסקים בתחום העיצוב לבית, שוררת תחושה שהעסק יכול היה להיות רווחי יותר ולנצל פוטנציאל כלכלי קיים, אך הדבר אינו קורה. את השינוי המתבקש ניתן להשיג באמצעות ייעוץ עסקי לאדריכלים שאנו מעניקים. הצלחת התהליך תסייע לארגון הן בטווח המידי, והן בטווח הארוך.

להצליח עסקית כאדריכל וכמעצב מחייב אותך לרכוש מיומנויות ניהול שיווק ומכירות

מהי הצעת הערך שאתם מציעים ללקוחות?

בתהליכים המשותפים נתמקד באיתור המונח USP שלכם. את unique selling proposition המשקף למעשה הצעת ערך מבודלת שאתם מציעים ללקוחות שלכם וללקוחות העתידיים. במציאות, רבים טועים ועושים שימוש ב- USP באופן שגוי או לא מספיק מדויק וממוקד. אנו נתמקד בשיפור הצעת הערך שלכם. היא צריכה להיות ייחודית בכך שהיא תשקף זווית שהמתחרים אינם משקפים. כיום הכניסה לעולם העיצוב והאדריכלות המתבסס על אימוץ מודל הבנייה הירוקה חשוב ביותר ליצירת בידול ומיתוג גם בעבורכם.

אתה חייב ליצור שונות בידול ומיתוג בכדי להיות שונה מכולם.

ההצעה שלכם צריכה להיות משמעותית מספיק כדי להיות רלוונטית ולגעת בכמות לקוחות מספקת, כלומר למשוך לקוחות חדשים ולקוחות פוטנציאלים נוספים. אנו ב-ABC נלווה את חברתכם באופן מקצועי ואישי, תוך מתן הכלים הנכונים המותאמים לאופי החברה מנהליה ועובדיה. פניה ישירה  לסיגל רוזנפלד, מנהלת המחלקה – לחץ כאן

קשה לשרוד ללא מיתוג ובידול

אין עסק או בעל עסק שלא היה רוצה שהעסק שלו יהיה ממותג ומבודל. האמת שהם צודקים! עסק מבודל וממותג עדיין שומר על כוח השיווק שלו ויותר חשוב מזה על רמת מחיר שלו. התחומים בהם אנו מתמחים הם: הכשרה וליווי מנהלים, הנעת מנהלים ועובדים, פיתוח מנהיגות, גיוס וטיוב כוח אדם ניהולי, בניית צוות מנצח, ותקשורת פנים ארגונית אפקטיבית. יחד נגבש את מטרת העל, שהיא המטרה העיקרית לצד מטרות משניות אותן נרצה להשיג.

יצירתיות ופרו אקטיביות ניהולית עושים את ההבדל.

לסיכום, שיתוף פעולה מלא בין החברה ההנהלה המנכ"ל והמנהלים  לבין היועץ הארגוני הינו חיוני לטובת הצלחת התהליך. אנו ב-ABC נחושים לסייע ולתמוך בכל מנהל ומנהלת, תוך עבודה בצמידות עם ההנהלה והמנכ"ל מתוך ידיעה שכאן טמון המפתח להצלחה.

נוביל תהליכי שיפור במיומנויות מכירה ושיווק

אנו משוכנעים ויודעים כי סוד ההצלחה טמון בכך שבכול בוקר שבעל עסק ובעיקר אדריכלים מעצבים והעוסקים בתחומי העיצוב לבית, צריכים להמציא את עצמו מחדש. לשאול תמיד  הכיצד היום אני מוכר את שירותיי לעוד לקוח חדש? מחדש ומביא ערך ללקוחות שלי ולעובדי כאחד. לפיכך צריך לזכור ולא לשכוח. בידול ומיתוג הוא כוח של העסק. בידול ומיתוג הוא כוח ההישרדות של העסק, הפנימו שכול עסק ניתן למתג ולבדל במציאות של התחרות האגרסיבית במאה ה- 21  של "הכול כלול" והשוק מוצף במתחרים ושההיצע עולה על הביקוש, חייבים להיות אומני המיתוג והבידול בכדי לשרוד, להתפתח ולהיות מסוגלים לקצור ההצלחות הרבה יותר משמעותיות ולאורך זמן.

צא מהעדר. בנה לך סיפור מרגש. צור שונות וייחודיות. כך מצליחים.

אצלנו ב- Advanced Business Consulting – סיגל רוזנפלד, מנהלת המחלקה והיועצים האחרים עומדים לשירותכם בחשיבה אסטרטגית, במתן פתרונות לשיפור המיתוג, הנראות והבידול מול המתחרים והשוק. אנו נציע חשיבה עדכנית ליצירת בידול ומיתוג לעסק שלכם, נשלים זאת בתהליכי בנייה של  תוכניות צמיחה והרחבת העסק  בהתאמה אישית.

מעוניינים לשמוע איך נעשה זאת עבורכם?  קבעו עוד היום פגישה להיכרות לגבי התהליך ופורמט הליווי והיעדים. התקשרו וקבעו פגישת היכרות ראשונה ללא התחייבות. לשיחה איתנו ולקביעת פגישה עם סיגל רוזנפלד: צלצלו לטל- 0538218374 או לטל- 03-9032222. פנייה ישירה למשה גרימברג במייל : abc@nihul4u.co.il או ישירות לנייד: 0544814332