בתהליכים המשולבים שאותה מובילה האדריכלית, סיגל רוזנפלד כמנהלת המלקה יחד עם אחרים, אנו פועלים בהצלחה להקניית מיומנויות ניהול מתקדמות המביאות לשיפור בשורת הרווח של העסק. את התוצאות הללו ואת ההצלחה בתהליך השינוי והצמיחה, ניתן להשיג אך ורק באמצעות התגייסות משותפת של כלל ההנהלה, המנכ"ל, המנהלים והעובדים בחברה.

ייעוץ עסקי לאדריכלים

המציאות היומיומית מורכבת ממשתנים רבים שאותם יש לתכנן היטב ולבצע בשקדנות מדי יום. לפגישות עם הלקוחות, ניהול כוח האדם במשרד, ישיבות בוועדות תכנון ובניה, לביקור באתרי הבניה ולמרכיבים הנוספים של העבודה השוטפת.אין פלא איפה, שבעלי משרדים מתקשים למצוא את הזמן הדרוש על מנת לעסוק בניהול השוטף, בצמיחה ואף בניהול פיננסי, והתוצאות לא פעם עגומות ולכן נדרשת התערבות של יועץ לאדריכלים שמתמחה במתן ייעוץ עסקי לאדריכלים.

יועץ לאדריכלים: ללמוד כישורי ניהול ושיווק

יתרה מכך, גם אדריכל מנוסה ויצירתי אינו מחזיק בהכרח כישורים מעולים בתחום הניהול, כוח אדם, ניהול שיווק ובניית אסטרטגיה מנצחת. אין הוא מומחה לניהול פיננסי, ואינו תמיד יודע לתת מענה לשאלות בטווח הקצר והארוך. כך לדוגמא, כיצד לתמחר פרויקט באופן הלוקח בחשבון את הניסיון והמוניטין, שעדיין יהיה אטרקטיבי ללקוחות, ויקיף בצורה המדויקת ביותר את השעות ומרכיבי העבודה הנדרשים? ייעוץ עסקי לאדריכלים / ייעוץ עסקי למעצבים בהחלט ימנפו את המהלך הניהולי.

ייעוץ עסקי למעצבים

דוגמא נוספת לצורך בשירותי ייעוץ עסקי לאדריכלים: האם יש מקום להתרחבות העסק ולפתיחת אפיקים חדשים, כמו למשל עיצוב פנים והלבשת בתים? האם לעשות זאת עם שותף חיצוני? להעסיק עובד או לקחת שותף? האם ללמוד את הטרנד החדש של עיצוב ובניה ירוקה? למידע נוסף על יועץ לאדריכלים ותהליכי ייעוץ ארגוני ועסקי שחברת מעניקה לאדריכלים מעצבים ולחברות בתחום העיצוב לבית. אצלנו ב- Advanced Business Consulting – סיגל רוזנפלד, מנהלת המחלקה והיועצים האחרים עומדים לשירותכם בחשיבה אסטרטגית, במתן פתרונות ובנית תוכניות צמיחה והרחבת העסק ואסטרטגיה עסקית בהתאמה אישית.

מעוניינים לשמוע איך מתבצע ייעוץ עסקי למעצבים או ייעוץ עסקי לאדריכלים?  קבעו עוד היום פגישה להיכרות לגבי תהליך ייעוץ עסקי למעצבים ואדריכלים  + פורמט הליווי והיעדים. התקשרו וקבעו פגישת היכרות ראשונה ללא התחייבות. לשיחה איתנו ולקביעת פגישה עם סיגל רוזנפלד: צלצלו לטל- 0538218374 או לטל- 03-9032222.  פנייה ישירה למשה גרימברג במייל : abc@nihul4u.co.il או ישירות לנייד: 0544814332