במאה ה- 21 ניהול עסק משגשג ומצליח בעולם האדריכלות איננו מובן מאיליו. יעוץ ארגוני לאדריכלים מעצבים ולחברות בתחום העיצוב לבית מתמקד בשיפור התנהלותה ותפקודה של החברה. להיות אדריכל/מעצב/מפקח/ נותן שירות בתחום עיצוב הבית להיות מקצוען ויצירתי לא תמיד מספיק. את/ת חייבים להיות קודם כל מנהל/ת מצטיין/ת. כבעלים של משרד אדריכלות או כמנכ"ל או בעלים של חברות מתחום הריהוט או מכירת ריצוף שיש ואביזרי אמבטיה עליך לדעת כי המשימה להוביל עסק רווחי לא פשוטה כלל.

משנים פרדיגמות

במסגרת תהליכי הליווי והייעוץ הארגוני אנו מתמקדים בתהליכי עבודה ובתוצאות הסופיות הדרושות לחברה/להנהלה /או למנהל ספציפי בחברה. בשלב הראשון מתבצע אפיון מצב קיים ואחריו מתבצע ארגון מחדש של המצב הקיים עד להשגת התוצאות הרצויות.

אדריכלים ומעצבים היו משחר ההיסטוריה

אנו מסייעים ומלווים מנהלים בכל הדרגות, ארגונים גדולים ובינוניים, אנשי עסקים ובעלי מקצועות חופשיים. עוזרים להם לממש את חזונם ומטרותיהם באמצעות ייעוץ ארגוני אפקטיבי ופשוט ליישום. בעבודתנו המשותפת אנו יוצרים פרדיגמות והרגלי עבודה חדשים ואפקטיביים. קבע עוד היום פגישה להיכרות לגבי התהליך ופורמט הליווי והיעדים. התקשרו וקבעו פגישת היכרות ראשונה ללא התחייבות עם סיגל רוזנפלד – מנהלת המחלקה לייעוץ לאדריכלים, לשם מתן תשובות ברורות ומפורטות. לשיחה איתנו ולקביעת פגישה עם סיגל רוזנפלד: צלצלו  לטל- 0538218374 או לטל- 03-9032222.  פנייה ישירה למשה גרימברג במייל : abc@nihul4u.co.il או ישירות לנייד: 0544814332