שנים לקח לי לקבל אומץ ולהציע לעולם העסקי והניהולי פתרון מקצועי זמין, מותאם אישית ובמחיר שפוי. מפגשי למידה וייעוץ עסקי בזום בפורמט אחד על אחד בחלוקה ל- 16 תחומים מרכזיים שמקיפים את כול העולם הניהולי והעסקי. מפגשי למידה וייעוץ עסקי ב- 70% הנחה ממחיר שעת ייעוץ פרונטלית. כיום השווקים הפכו לתחרותיים יותר ויותר. חברה צעירים נכנסים לעולם העסקי אחרי סיום לימודי מנהל עסקים, כלכלה או לימודי הנדסה ורוצים להקים חברה.

זה הזמן להיעזר ביועצים עסקיים ואסטרטגיים

פעמים רבות הם מגלים עד כמה התחום מורכב קשה ומחייב להיעזר ביועצים חיצוניים מומחים. המחיר פעמים "כבד" עליהם ומרתיע. כאן אני נכנס לתמונה ומציע מפגשי ייעוץ עסקי בהתאמה אישית ובמחיר שפוי של 180 ₪ למפגש. עסקים גדלים מהר והפתרונות צריכים להתקדם עם הזמן. ייעוץ עסקי ומנטורינג אחד על אחד בפורמט של זום מהווה פתרון חדשני המספק ערך מוסף לעסקים בעלות שפויה. במאמץ להקל על תהליכי הייעוץ ולהפוך אותם לזמינים ונגישים לכולם, המיזם החדש מציע פתרון יעיל, זמין, ובעל ערך מוסף גבוה במיוחד ובמחיר מוזל.

אין כל צורך להתגלח על הזקן של עצמך?

עם התפתחות הטכנולוגיה והמהפכה הדיגיטלית, הפגישות והייעוץ העסקי, ייעוץ ארגוני ועדכון אסטרטגיות משתנים. פעמים בעלי חברות ועסקים, מנכ"לים מבקשים להתייעץ כאן ועכשיו עם גורם מקצועי זמין ובעלות שפויה. בחלק גדול מהמקרים הם מחפשים פרטנר מקצועי לחשיבה ולהתלבטויות מקצועיות וניהוליות. אנו מעניקים את האפשרות הזאת בשמחה ולא חושבים שקיימת סתירה בין תהליכי ייעוץ מורכבים וארוכים הנחוצים גם כן לתהליך שך ייעוץ עסקי ומנטורינג בפורמט אחד על אחד בזום ובעלות שפויה של 70% הנחה מעלות שעת ייעוץ.

התועלות והתמורות במפגשי מנטורינג וייעוץ עסקי בזום

בעידן בו המהירות והזמינות חשובות מעל הכל, פורמט למידה מנטורינג וייעוץ עסקי בזום מתאים כיום לעסקים וליזמים בצורה מושלמת. הפגישות הווירטואליות הופכות לסטנדרט חדש, מאפשרות גמישות גבוהה יותר וחסכון בזמן ובמשאבים. זאת ועוד, השימוש בפורמט של זום אינו מוריד או פוגע בחוויית הלקוח, בתהליך הלמידה והייעוץ העסקי? אלא משפר אותה. כיום, באמצעות טכנולוגיה מתקדמת וכלים חכמים, ניתן ליצור חווית ייעוץ ארגוני, ייעוץ עסקי ואסטרטגי, בעלויות שפויות. בנוחות וביעילות ובעיקר על פי הלו"ז המתאים לך. אני מבטיח להעניק גם לך את כל הידע והניסיון המקצועי שצברתי ובעיקר להעניק שירות איכותי ואישי, גם מרחוק.

ייעוץ מקצועי "בול בפוני" חכם ממוקד ובמחיר שפוי

הייעוץ העסקי והמנטורינג בפורמט אחד על אחד מול מקצוען בזום מאפשר חסכון ניכר במשאבים. החשש כי עלויות של יעוץ לסוגיו השונים עשויות להיות יקרות, פעמים מונעות ממנהלים, יזמים מנכ"לים ובעלי עסקים להיעזר במומחים. כאן אנו מאפשרים לך לקבל את הייעוץ המקצועי הדרוש מרחוק, בצורה יעילה ופורצת דרך. יש לך אפשרות לבחור את אחד מ- 16 התחומים המרכזיים. בכל תחום תמצא בין 3-7 מפגשי למידה ובכל תחום יש באפשרותך ליצור מפגש ייעוץ עסקי ולמידה במדויק לצרכייך. כנס לכאן, סייר ובדוק את השיטה המוצעת.

גם הטובים שבמנהלים, בעלי עסקים ומנכ"לים זקוקים ללמידה מתמשכת

אימון ופיתוח יזמים, בעלי חברות ועסקים כמו גם מנהלים ומנכ"לים הוא תהליך חשוב. בשנים האחרונות מקבל תאוצה ונמצא על שולחן העבודה של העוסקים בניהול ובעסקים. דעו כי תפקיד הניהול, היזמות והמנכ"לות כוללים מגוון רחב של תחומים ואחריות כמו: ניהול משימות, קבלת החלטות, ניהול צוותים, תכנון אסטרטגי, ניהול זמן ומשאבים, ויכולות תקשורת בינאישית. אלה הם חלק מ-16 התחומים המרכזיים שבהם אנו מאפשרים מפגשי ייעוץ עסקי ולמידה בפורמט אחד על אחד. המיזם החדש של ייעוץ עסקי ומנטורינג בפורמט בזום מציע הזדמנות ייחודית לעסקים וליזמים. עם 70% הנחה ממחיר שעת ייעוץ פרונטלית. הצטרפו עכשיו וקבלו ייעוץ מקצועי, זמין ובמחיר שווה לכל עסק.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


תחומי המפגשים שביכולתך לקיים בפורמט אחד על אחד איתי

במסגרת מפגשי האימון העסקי בפורמט אחד על אחד וכהמשך לתהליכים שעברתם בעבר אנו יכולים להתעמק ולשפר ידע ומיומנויות גם בתחומים החשובים הבאים שהם מהווים את 16 התחומים הכי חשובים בתחומי הניהול, מנהיגות ופיתוח עסקי.

שיפור מערכי מכירות פיתוח עסקי ייעוץ אסטרטגי ייעוץ ארגוני
מיתוג ובידול+ תרבות חזון וערכים ניהול משברים שיווק ופרסום
פיתוח מנהלים ועובדים ניהול ומנהיגות צמיחה עסקית ניהול שינוי ארגוני
שיפור מערכי שירות לקוחות ניהול צוותים ומשימות דחיינות וניהול זמן תקשורת בינאישית+

 

בואו לשפר מיומנויות ניהול מנהיגות ומיומנויות חשובות אחרות

בשנים האחרונות המיומנויות הנדרשות מבעלי חברות ועסקים, ממנהלים בדרגות השונות וממנכ"לים הולכות וגוברות. הם נדרשים לשפר מיומנויות רכות, כמו אינטליגנציה רגשית, תקשורת בינאישית, אמפתיה ויכולות הקשבה ההופכות חשובות יותר ויותר בקרב מנהלים בכירים המבקשים להצטיין. מיומנויות חשובות נוספות דורשות עדכון ואימוץ טכניקות חדשות. לאורך השנים כמנהל בכיר ולאחר מכן כיועץ ארגוני וכיועץ עסקי גיליתי כי לא מעט מנכ"לים ומנהלים בכירים נזקקים לשיפור מיומנויות היה וברצונם להמשיך להיות מצטיינים ופורצי דרך. לפיכך יסדתי את השירות של ייעוץ ואימון בפורמט הד הוק קצר וממוקד. הקמתי את האתר Take – 5 בו אנו מעניקים לכם מודל של ייעוץ ומנטורינג בזום בפורמט 1:1המאפשר למנהלים בכל הדרגות ולמנכ"לים כמוכם, לעדכן ידע. באמצעות מפגשי למידה, אימון עסקי ומנטורינג בתחומים חשובים אלה בפורמט 1:1 בזום ובעלות שפויה. הזמן עכשיו מפגש ייעוץ עסקי ומנטורינג בעלות שפויה.