אני לא מכיר עובד ואו מנהל שלא מחפש להשאיר חותם. למי אין חלום להשאיר ולו חותם קטן ... בסביבתו הקרובה? מי לא מחפש כל חייו לקבל הכרה? מחפש להיות מישהו? מחפש להשאיר בסביבתו הקרובה, אות וסימן. כמה מאיתנו מייחלים....... לרגע שיבחרו בנו מבין הרבים. "יגידו אותך אני רוצה.." לא פשוט הדבר. כמו בכל דבר בחיים יש לבנות אסטרטגיה ותוכנית מנצחת.

לחלום ולהגשים

היכולת להשאיר חותם מקורה ביכולתנו האישית לעסוק ולבנות עבורנו בידול ומיתוג, ובניית תוכניות לשיווק עצמי. אנו עוסקים בתחום חשוב זה במסגרת תהליכי יעוץ ארגוני- פיתוח עסקי וגם במסגרות אותן אנו מעבירים באמצעות אימון מנהלים, קורס מנהלים המתמקדים בבניית מיתוג ואסטרטגיה שיווקית אישית.

מיתוג ובידול אישי ועסקי

כיועצים ארגוניים, אנו מרבים לתת את הדעת לבנות מיתוג למוצר, לאגף או לחברה ופחות מודעים לחשיבות הבנייה של המותג העצמי שלנו. מדוע ? תחילתו של בניית המיתוג האישי מתחילה בגישה האומרת: "...לאנשים לא אכפת כמה אתה יודע, .....עד שהם יודעים כמה אכפת לך".. אחת הדרכים הטובות שלנו כמנהלים להשאיר חותם.! "הנהיגו עם הלב נהלו עם השכל". אני מבטיח לכם שתשאירו חותם בליבותיהם של רבים. לטביעות האצבע שהשארנו בקרב לקוחות.  לחץ כאן