החודש, אני מבקש להעלות כחומר למחשבה נושא המוצג יפה מאד בספרו של הארווי מאקיי "לדחוף את המעטפה" הוא כותב שם: רעיון בלי מעשה-זה כמו להתלבש יפה כשאין לך לאן ללכת! נלמד ונחשוב יחד ונבין מה צריך לעשות, כדי שנצליח לעזור לך "להתלבש יפה" במטרות ראויות ולהגיע לכל יעד שתרצה!!!

הדרך לקביעת יעדים ראויים

קביעה ואיתור "מטרות נכונות", גיבושן, יישומן והשגתן הוא אחד מהנושאים היותר המרכזיים בתוכניות אימון מנהלים, בקורס מנהלים ובכול הפעילויות העוסקות ב- פיתוח מנהלים ושיפור מיומנויות ניהול ומנהיגות. זה הזמן, לבחון איך אפשר היה לשפר את התהליכים אצלך, כעוסקים בייעוץ ארגוני ופיתוח עסקי נשמח לסייע לך ביישום משימה חשובה זאת, כחלק מתהליך של יעוץ ארגוני- פיתוח עסקי כולל.

תוכניות הדרכה אפקטיביות

אנו עוסקים בתחומי פיתוח עסקי, יעוץ ארגוני וליווי ארגונים בתהליכי שינוי וצמיחה. מיקוד נוסף ומרכזי שלנו מתמקד בתחום אימון מנהלים וניהול משא ומתן וליווי כוחות מכירה . ובעלי ניסיון רב עם חברות מוסדות וארגונים מהמובילים במשק הישראלי, בתהליך ייחודי המותאם לכל ארגון על פי הייחודיות שלו.

שווה כי ניפגש

אנו מעבירים גם תוכנית ניהול מכירות ייחודית, למנהלי מכירות ובה אנו מתמקדים בשיפור המיומנויות ובפיתוח והגדלת אחוזי הסגירה ומכירות ההמשך. פיתחנו מודלים מיוחדים למכירות אפקטיביות, ואנו מצליחים להגיע לאחוזי שיפור גבוהים.