היה ואתם רוצים לכתוב פוסט, או מאמר בתחומי הניהול, המנהיגות, הדרכות ואסטרטגיות המניעות שינוי וצמיחה?רוצים לקבל חשיפה בבלוג הגדול והמקיף ביותר לתחומי ייעוץ ארגוני, פיתוח עסקי הדרכת מנהלים ניהול מכירות שירות והובלת תהליכי הבראה שינוי וצמיחה? אני שמח שהבעתם התעניינות לכתוב אצלי בבלוג. או שסתם לחצתם על הבלוג המשוקע, סיירתם בו לעומק.. ודגדג לכם באצבעות לפרסם מאמר מקצועי באחד מהתחומים של עולם העסקים והניהול.

רוצים להתארח אצלי?

היה ואתם רוצים לכתוב פוסט, או מאמר בתחומי הניהול, המנהיגות, והדרכה למנהלים? אתם מתקבלים בדלתות פתוחות ובשמחה. בכל מקרה, אני מחשיב את עצמי כמארח די טוב וסבבה עם היכולת לפרגן לעמיתים וקולגות ובעיקר לשתף ולחלוק ידע מקצועי. אני גם שמח לקבל פה פוסטים אורחים גם ממי שנמצאים בתחילת דרכם המקצועית, בתחומי הייעוץ הארגוני, הדרכה ואימון מנהלים ושיפור מערכי מכירות ושירות, כל עוד מדובר בתכנים ברמה גבוהה באמת שלא תבייש את הבלוג. ?

התנאים לכתיבה אצלי בבלוג?

  • לוודא שלא קיים כבר מאמר על הנושא המדובר אצלי באתר. איך יודעים? או שתשאלו אותי או שתבצעו חיפוש בשורת החיפוש למעלה מצד שמאל (או בגוגל למתקדמים)..
  • תמיד אני מצפה, לתוכן מקורי שלא פורסם או הועתק ממקומות אחרים ברשת. אני רוצה תוכן איכותי בלבד. תכנים בינוניים, לא מעמיקים, שלא נותנים ערך ולא תורמים לאף אחד בעולמות הניהוליים והעסקיים – לא יעברו ולא יפורסמו.
  • מאמרים או פוסטים מעל 1200 מילים. במקרים מיוחדים בלבד אשקול ליצור שיתוף ולבקש הסכמה להרחבה.
  • הפוסטים או המאמרים חייבים להיות מקוריים, רלוונטיים – בעיקרון, אפשר לכתוב בגדול על כל נושא שקשור לעולמות הניהול, המנהיגות הייעוץ הארגוני והדרכה ובכל נושא אחר המשיק לתחומים האלה.
  • אקבל בברכה פוסטים ומאמרים שיש להם "בשר" כלומר גם חומרים נלווים להעשרת התוכן – גרפים, מצגות, וידאו, תמונות. תינתן עדיפות  משמעותית לכאלה.

מה מקבלים בתמורה?

  • חשיפה לאלפי גולשים רלוונטיים מדי חודש. כמו כן הפוסט יקודם בעמוד הפייסבוק שלי, ברשתות החברתיות השונות וברשימת התפוצה. מעניין לא?
  • התוכן נשאר קבוע באתר ולא יוסר, בכפוף לשמירה על קוד התנהגות ראוי ובכפוף לזה שאמשיך לפעול בתחום לעוד שנים רבות..
  • פרסום בחינם – אני נותן את הקרדיט הראוי למי שמגיע, בכיף ובאהבה.
  • לא לוקח כסף – אין אצלי כזה דבר תוכן ממומן. אני לא רוצה שתשלמו לי.
  • רוצים חשיפה? בכיף. בואו ונייצר סינרגיה... תביאו תוכן איכותי ומקצועי.. ?

רוצים לכתוב לי? אני מחכה להצעות שלכם

בהזדמנות זו אציין שיותר מאשמח לבדוק יחד עם כל אחד ואחת, אפשרויות לחיבורים עסקיים ועבודה משותפת בסינרגיה מלאה. לקבל רעיונות, הצעות וכל דבר אחר, כולל שאלות ובקשות לעזרה או לתוכן שאתם רוצים שאכתוב עליו בעתיד בבלוג הגדול והמקיף ביותר לתחומי ייעוץ ארגוני, פיתוח עסקי הדרכת מנהלים ניהול מכירות שירות והובלת תהליכי הבראה שינוי וצמיחה? אז יאללה, לא להתבייש – צרו איתי קשר. או צלצלו –  0544-814332