עולם הניהול והמכירות אף פעם לא נשאר במקום. השינויים שהעולמות העסקיים העולמות העוסקים בהנעת עובדים הפעלת מערכי מכירות וניהול משימות ויעדים דורש בשנים האחרונות עדכנות ולמידה מתמשכת. האתגרים של העולם העסקי בשנת 2021 ובשנים הבאות מחייבים את המנהלים, בעלי החברות והעסקים והמנכ"לים לרכוש מיומנויות ניהול שיווק פיתוח עסקי ומכירות עדכניות בכדי לצלוח את העמידה ביעדים של התוכניות העבודה הרב שנתיות לשנים 2022 – 2025. במסגרת התוכניות הייעודיות שפיתחנו אנו מציעים סדנאות, קורסים ותוכניות למנהלים עדכניות לעשור השלישי של המאה ה- 21. אנו מעניקים למשתתפים כלים ניהוליים עדכניים המותאמים ככפפה ליד למשתתפים. קיימת אפשרות לקיים תוכנית מנהלים, סדנה ואו קורס מנהלים בפורמט של מנטורינג אישי. עבודה "אחד על אחד" או בקבוצות קטנות של עד 3-4 משתתפים.

סדנה קורס ותוכנית למנהלים מותאמת לצרכיך

תוכנית מנהלים, סדנה ואו קורס מנהלים מתמקד באימוץ ופיתוח מיומנויות ניהול ומנהיגות עדכניות. במסגרת הסדנה, הקורס או תוכנית המנהלים המשתתפים נכנסים למסגרת למידה ופיתוח עצמי. המערכת המעניקה "אזור מוגן" ללמידה מחוץ לפעילות השוטפת. המשתתפים זוכים להעצמה אישית רוכשים כלי ניהול ומנהיגות נוספים ומעודכנים יותר ובעיקר זוכים לשיפור הביצועים וההישגים של צוות המנהלים הלוקח חלק בתוכנית או בסדנה למנהלים. ככלל, אנו מקפידים במסגרת התוכנית להתמקד בפיתוח יכולות הנעת צוות וניהול. משפרים את מנעד הידע בכל מה שקשור להרחבת דרכי פעולה וחיזוק תחושת מסוגלות של המנהלים המשתתפים.

כל זאת בהתאמה למציאות השוטפת והמורכבת של כל אחד מהם בעולם העסקי התחרותי ב- 2022 ואל מול השנים הבאות בעשור השלישי במאה ה- 21. בעסקים הקטנים, לא פעם יזמים ובעלי חברות מרגישים כי עליהם לפרוץ את "תקרת הזכוכית" האישית שעוצרת את ההתקדמות והצמיחה. שחיקה ואיבוד הדרייב מחייב את הטובים שבהם לעשות מעשה. להחליט לעצור את המירוץ ולהשקיע באדם הכי חשוב בעסק. להשקיע בעצמם. לשפר מיומנויות. לחדש ידע ולעשות משהו למען הנפש.

כמנהל, מה הייתה רוצה לשפר אצלך?

בכל סדנאות הניהול והקורסים ובתוכניות הדרכה והעצמה למנהלים בעולם העסקים הפרטי ואל מול מנכ"לים ובעלים של חברות קטנות ובינוניות - אנו מתמקדים במתן הזדמנות אמיתית למשתתפים להקצות זמן לשם חקר העשייה הניהולית שלהם. לבחון חוזקות. לאתר חולשות ובעיקר להבין מה עליהם לעשות וללמוד בכדי לשפר את התוצאות. תהליך המאפשר למנהלים לבחון באזור מוגן ולא ביקורתי את התמונה האישית שלהם כמנהלים ויזמים. לאחר שלב ראשוני זה ולאורך כל תהליכי הלמידה אנו מעניקים סט כלים עדכני וחדש הבא להביא שיפור מהותי בתוצאות. כאשר אנו כמנהלים מבינים שהיה ונמשיך לעשות את מה שאנו עושים – הרי סביר מאד שנמשיך להישאר במקום שאנו נמצאים. בכדי לשנות ולצמוח עלינו לעשות דברים אחרים. לאחר עשרות רבות של תהליכים מול ארגונים וחברות – הסדנאות והקורסים למנהלים המשלבים העצמה הדרכה ופיתוח מנהלים, מייצרים השפעה ישירה על הארגון על העובדים והמנהלים, יוצרים יותר מוטיבציה לשינוי וצמיחה אישית מקצועית וניהולית.

קחו אחריות לפיתוח המקצועי שלכם

משה גרימברג ושותפיו הבכירים לדרך ב- Advance Business Consulting מביאים לתהליך ניסיון רב שנים בתחומי ההדרכה פיתוח מנהלים והובלת תהליכי שינוי וצמיחה. ההבנה העסקית העמוקה שלנו יחד עם הידע המקצועי מהשטח כמנהלים בכירים בעלי ניסיון  בתחום המכירות, השיווק והפיתוח העסקי – מבטיחים הצלחה הרבה יותר גדולה. אנו, יודעים כי כל חברה או מנהל או מנכ"ל מסוגל ללמוד לרכוש מיומנויות ניהול ומכירות חדשות. מסוגל להתפתח ולצמוח. מנגד אנו יודעים כי לעל חברה עסק או ארגון תרבות ניהולית וסט ערכים ועבודה אישיים. לכל אחת מהם ייחודיות במערכות התפעול הניהול והמנהיגות ובעיקר אתגרים עסקיים ייחודיים. ככלל, אנו אף פעם לא מניעים תהליכי הדרכה והעצמה מבלי לבצע הליך מקדים של ראיונות עומק עם מנהלים ועובדים כחלק מתהליך ראשוני קצר לאיפיון מצב קיים בארגון.

מיפוי מצב קיים

אנו ננסה למפות בהתחלה את הפערים בין הערך הנתפס של המצב הקיים לעומת הערך הנתפס של המצב העתידי בקרב ההנהלה, הבעלים ואו המנכ"ל. נזהה ונציף פערים בשיטות ובתהליכי הניהול, המנהיגות והנעת עובדים ומנהלים בחברה. רק לאחר סיום תהליך איפיון מצב קיים וניתוח התוצאות ברמת הנהלה נבצע התאמה ייחודית למטרות ההדרכה ותוכנית המנהלים. נקבל החלטה לגבי היקף הסדנה או קורס המנהלים. נבנה ונציג את מערך התכנים בהתאמה לרמת המשתתפים והצרכים של החברה. נבצע התאמה לעולמות התוכן והתרבות הארגונית ובעיקר נקבע מדדי בקרה להצלחת התוכנית ונציג תהליכי תמיכה ארוכי טווח למשתתפים.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


בוודאות תשפרו מיומנויות ניהול והנעת צוות

כל אחד מאיתנו מבין שאין כל אפשרות לבצע "קפיצות מדרגה" בלתי הגיוניות. היה וניקח דוגמה מעולם הילדים הרי לא נצפה מילד בן 2 להיות מסוגל לרוץ במהירות של ילד בן 8 או לחילופין ילד בן 16. עקומת השיפור היא הדרגתית והדבר דומה גם בעולמות ההדרכה והפיתוח האישי. כל בעל עסק חברה או מנכ"ל מבינים שעבודת הניהול השוטף ולקיחת האחריות להנעה של עובדים ועמידה ביעדים - הינה עבודה מורכבת ומאתגרת במיוחד. ההצלחה הניהולית והעסקית לאורך זמן חייבת לכלול עדכנות ומיומנויות ניהול מנהיגות משופרות. את העדכנות והלמידה אנו מספקים למשתתפים בסדנה למנהלים, בסדנאות ובקורסים הייחודיים שאנו מובילים.

ניתן ללמוד ניהול

כמו שכולנו יודעים, היכולת לנהל אינה יכולת מולדת, אלא תכונה אשר ניתן לרכוש, ללמוד ולפתח כל הזמן. הקורסים והסדנאות למנהלים יחד עם תוכנית מנהלים ייחודית להעצמה אישית הן הדרך האפקטיבית והטובה ביותר שלנו כמומחים בהדרכה - להקנות לכם ולמנהלים שלכם את "ארגז הכלים הניהולי" העדכני ביותר ובעיקר לשפר בעבור המשתתפים את כל המיומנויות הניהול המרכזיות שיבטיחו המשך הצלחה. ההמלצה לבנות תוכנית מדוגרת רב שנתית המטפלת כל פעם במקבץ נושאים הזקוקים לשיפור. בואו נרחיב בנושא במסגרת פגישת היכרות ללא כל מחויבות. אנו מבטיחים כי תשפרו מיומנויות ניהול והנעת צוותים.

בנינו בעבורכם תוכנית הדרכה אישית

התוכניות שלנו מביאות לשינוי ומעניקות סט כלים עדכני לאתגרי הניהול של השנים הבאות. 2022 היא השנה החשובה ביותר בכדי לבנות מערכי העצמה והדרכה לעובדים ומנהלים לביצוע בתוכניות העבודה הרב שנתיות. הכיצד בונים תוכנית הדרכה ארגונית ארוכת טווח אצלך בארגון. תוכנית הדרכה והעצמה לשנית 2020-2025? האם אתם מבינים את היתרונות העסקיים בחשיבה ובניה של תוכנית המקדישה מאמצים לטפח את ההון האנושי והניהולי אצלך בחברה? אני מניח שכן, ומציע את הניסיון שלי להציג לכם בפגישה קצרה מגוון רחב של יתרונות מדידים לכך.

בתוכנית מנהלים, בקורס ובסדנה למנהלים נתמקד לבנות תרבות למידה כחלק מה- DNA הארגוני. נתמקד בשיפור מיומנויות ויכולות בתחום הניהול הפעלת צוות ומשימות, שיפור יכולת התקשורת והעצמה כל זאת במסגרת שיפור יכולות בתפקודם של מנהלים ועובדים בכירים בסביבה תחרותית דינמית ומורכבת. נדאג כי המשתתפים יטמיעו וירכשו כלים ומיומנויות בניהול משימות עמידה ביעדים ובעיקר בניהול עצמי. חלק מרכזי וחשוב מתמקד ביכולת של הארגון והמשתתפים להבין עד כמה חשוב להביא לעלייה במחויבות הארגונית כלפי עובדים ומנהלים לאורך זמן.

בחרו את קורס תוכנית המנהלים המתאימה לכם

מה יותר נכון מאשר לבצע חיפוש מעמיק ולאתר אך ורק את החברות הכי מתאימות בעבורכם לטפל בעבורכם בנושא העצמה ופיתוח ההון האנושי וצוות המנהלים שלכם? חפשו אך ורק חברות המציגות סדנאות קורסים ותוכניות למנהלים – כלים ניהוליים עדכניים ל- 2021-22. חפשו את תוכניות המנהלים המציגים לכם סילבוס מפורט על תחומי הלימוד ובדקו כי התוכן והסימולציות עשויים להתאים ובעיקר ההשתתפות בתוכנית תגרום למשתתפים להפוך למנהלים מקצועיים ומועילים הרבה יותר. כולנו מסכימים שהעובדים והמנהלים שלכם כמו אצל האחרים - הם לב ליבו של כל ארגון העסקי. חייבים לשמר אותו תמיד חד מעודכן ומלא אנרגיות. רק כך תבטיחו לעצמכם המשך צמיחה והצלחה.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


מתאים לי להכיר את החלומות העסקיים שלך...

אז איפה אתם כבעלים, כמנכ"לים פוגשים את הצורך לבחור נכון תוכנית מנהלים ראויה? לבחור נכון קורס מנהלים או סדנה? הכיצד תחום חשוב זה מקבל מספיק תשומת לב ניהולית מצידך? מי לוקח אחריות על הדרכות ופיתוח עובדים ומנהלים בארגון שאתם מנהלים? מי באמת אחראי על  שיפור המיומנויות בקרב מנהלים ועובדים שלכם בארגון? הכיצד בונים תוכנית העשרה והעצמה לארגון מגדילים רמת שביעות רצון המנהלים והעובדים. מקטינים אחוזי נטישה ובעיקר מגדילים את אחוזי הגיוס של כוח אדם מקצועי.

היה והנושא נמצא על סדר היום הניהולי אצלכם בחברה ומבקשים לשמוע עוד... בואו נשוחח על כוס קפה.

כעת, זהו המקום להציע לכם להתקשר ישירות למשה גרימברג 054-4814332 ולקבוע פגישת היכרות ראשונית - להזמנת תוכנית מנהלים ראויה, קורסי מנהלים סדנאות ושירותי הדרכה לשיפור מערכי ניהול והעצמה לשנים 2022-25. פנו ישירות למייל של משה גרימברג- abc@nihul4u.co.il כתבו בכמה מילים מה אתם מצפים מתהליך משותף ונקבע פגישה ראשונית להיכרות וללא כל עלות.