בתחילתו של כל תהליך של ייעוץ ארגוני ופיתוח עסקי, סביר מאד להניח כי הגורם העומד לפני הרבה יותר מוכשר וחכם ממני. קיימת סבירות כי זה לא ישתנה גם בסופו של התהלך? אבל יש לי צא מעט יתרונות ידע וניסיון שבטוח עשויים לתרום גם לך.

למה ומדוע יש לנו סיכוי לעזור גם לך בהיבט העסקי השיווקי והאסטרטגי?

כבר בגיל 35 אחרי מספר לא קטן של תפקידי ניהול מכירות ושיווק בכירים, כולל תפקיד של מנכ"ל חברה בינונית, הבנתי כי ייעודי בחיים אינו מתמקד בעשיית כסף. ייעודי בחיים "לגעת באנשים ומנהלים ולגרום להם לבצע קפיצת מדרגה קדימה". לאורך כל חיי המקצועיים כקצין בצבא ואחר כך בתפקידי ניהול בכירים כמנהל שכיר, הייתי מאותם מנהלים שלא ישנו בלילה כי תפקדתי כאילו העסק אותו אני מנהל שייך לי.

כסף פחות מניע אותנו

כאשר הקמתי את החברה אחרי לא מעט "חששות ופחדים" ב- 2006 שמתי לעצמי למטרה להיות "הכבשה האדומה" בקרב אלה העוסקים בייעוץ ארגוני, פיתוח עסקי והדרכות. בראש מעייני היה: "איך אצליח לעזור לאותם הלקוחות ומה ייבדל אותי משאר המתחרים?" בחברה לייעוץ עסקי ולייעוץ ארגוני ואסטרטגי ב-  Advanced Business Consulting אנו מתמקדים בהבנה של הדילמות העסקיות והניהוליות. מתמקדים בהבראה שינוי וצמיחה ובהנעת תהליכים ממוקדי מטרות ויעדים.   צמיחה בעסק

ישבנו פעמים גם בכיסא שלך..

כעוסקים בייעוץ עסקי, אסטרטגי וארגוני ובגלל שבאנו לתחום מעולם העשייה והניהול, סביר כי נכיר מקרוב את הרגשות והפחדים וההתלבטויות של אלה האוחזים בהגה החברה. אנו עוסקים בייעוץ לסוגיו השונים ופחות אוהבים את "נותני העצות" שבחיים לא היו בעמדות ניהול מכירות ושיווק בשטח. אנו מערכים ידע וניסיון ניהולי מוכח של כאלה "ששחקו את הנעלים" בשטח ומול לקוחות.

פשוטות זאת כל התורה..

אנו מקדשים פשטות: Effective Smart& Simple. מתמקדים בהובלת תהליכי שינוי וצמיחה, בהדרכה ופיתוח מנהלים עובדים. מבצעים הדרכות וקורסים לשיפור מערכי המכירות והשירות. אנו מתמחים בעדכון האסטרטגיות העסקיות והשיווקיות באמצעות טרנספורמציה דיגיטלית עדכנית תוך ביצוע שיפורים נדרשים בכל מה שקשור לשיפור ופיתוח הזהות התאגידית והמיתוג. קבלו מתנה, אולי זה עשוי להיות נקודת מפנה עבורך. צלצלו למשה גרימברג: 0544-814332 https://www.nihul4u.co.il  או צרו קשר  https://www.nihul4u.co.il/contact-us/

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים