אין זה סוד ניהולי נסתר? כולנו העוסקים בעולמות הניהול המכירות והפיתוח העסקי, יודעים מזה שנים שעולם העסקי לא דורך במקום. הוא מתחדש ומתפתח בכל בוקר מחדש. הדבר מניע תהליכים עסקיים ושינויים אשר מחייבים את העוסקים בתחום הניהולי והעסקי להתפתח, להיות חדשניים ויצירתיים ובעיקר להיות מסוגלים לעקוב אחרי השינויים. מי שתקשה, ימצא את עצמו מהר מידי מפגר אחרי השוק והמתחרים. יש סיכוי גדול כי יישאר מאחור ואף סיכוי לקריסה עסקית. הגדולים החזקים והיצירתיים מצליחים להגדיל פלחי שוק על חשבון החלשים והאלה שלא מצליחים לשמר עדכנות ניהולית וטכנולוגית.

הדרכה העצמה כמנוע צמיחה עסקי

כיום ב- 2022 רואים שהרבה יותר ארגונים עסקים וחברות בארץ ובעולם, מבינים כי ללא השקעה בהעצמה לימוד והדרכה של צוותי העובדים והמנהלים – הקידמה והעדכניות העסקית תיפגע אנושות. כולנו מבינים בעשור השלישי של המאה ה- 21 עד כמה חשוב להשקיע בפיתוח אישי והדרכה בעובדים ובמנהלים ובמערך אנשי המכירות. תוכניות העשרה, סדנאות למנהלים, קורסים ותוכניות למנהלים הפכו למצרך נדרש בשנים האחרונות. הפניית משאבים ואנרגיות לביצוען מהוות השקעה נכונה ראויה ואף חכמה ומשתלמת לכל חברה ארגון ואו עסק. החזר ההשקעה ה - ROI גבוה וכדאי במיוחד. בואו ונחשוב מה באמת מסתתר מאחורי הצלחתם של המנהלים המצטיינים?

משפרים מיומנויות ניהול

מתברר מהניסיון שצברנו מול עשרות חברות עסקים ותאגידים כי מנועי הצמיחה האמיתיים בכל ארגון עסקי הם מנהלי דרגי הביניים והעובדים הוותיקים המקצועיים. זה נכון כי בעלי חברות ואו מנכ"לים ומנהלים משפיעים במידה רבה על ההצלחה והתוצאות של הארגון – אבל ללא תרומתם של המנהלים העובדים שמתחתיהם המפוזרים בכל מדרגי הארגון התוצאות היו הרבה פחות מוצלחות. מנהלים חייבים לדאוג לשמר את כוח האדם מעודכן ומיומן לשם שמירה על מובילות בשוק. תוכניות העשרה וסדנאות מקצועיות למנהלים נועדות לסייע לכל ארגון או עסק או חברה לשפר להעצים ולשדרג את איכות ומיומנויות הניהול בכל שדרות החברה. תפקידן ללמד להדריך ובעיקר לעודד שיפור של תוצאות וביצועים ביכולת ניהול כוח אדם ועמידה ביעדים עסקיים.

מנהלים מצטיינים –אוהבים להתפתח

ידוע לנו, כי הצלחתה של כל חברה עסקית מושפעת בצורה ישירה מאיכות כוח האדם הניהולי והמקצועי? זאת ועוד, כוח אדם ניהולי ומקצועי ברמות הביניים אחראיים להפעלת מנוע הצמיחה הראשי של הארגון. היה ואצלכם מערכי ההדרכה והעצמה ראויים? ואך חושבים כי אתם מנהלים צוותי עובדים ומנהלים בדרגי הביניים ברמה מקצועית מספקת? היה נכון כי תבדקו זאת שוב. חשוב לזכור כי אנו כבני אדם מנהלים ועובדים תמיד אוהבים להתפתח ללמוד ולשפר כישורים מקצועיים ואישיים כאחד. תמיד נכון לשאוף ולבנות מערכי הדרכה והעצמה פנים ארגוניים. אנו מאמינים כי תמיד יש לאן לשאוף? תמיד נכון כי נלמד משהו חדש? תמיד נשאף לאמץ טכנולוגיות חדשות. מתוך המחשבות האלה והאמונה כי כולנו נולדנו לצמוח - אנו מעניקים ללקוחות שלנו, תוכניות העשרה וסדנאות מקצועיות למנהלים המותאמות על פי צרכי הארגון ועוברות התאמה אישית לעולמות התוכן שלהם.

הסוד של הצלחה עסקית וניהולית? – הדרכה והעצמה

מתברר כי להצלחה ניהולית אין סודות וקסמים - תוכניות העשרה וסדנאות מקצועיות למנהלים למעשה מתמקדות במספר תחומים המאפיינים מנהלים טובים. היא מתמקדת בשיפור מיומנויות ניהול ומנהיגות. שיפור ביכולות הנעת עובדים. שיפור יכולות התקשורת הבינאישית והעצמה ובעוד נושאים חשובים לא פחות. אחת מן המטרות החשובות היותר חשובות על פי הבנתו מתרכזת ברצון שלנו להעניק "ארגז כלים ניהולי עדכני" להעניק למשתתפים כלים חדשים ומיומנויות שונות לשיפור התנהלותם הניהולית והמקצועית. בתוכניות העשרה וסדנאות מקצועיות למנהלים נלמד גם על חזון מנהיגות אישית ומקצועית, נתמקד באיתור פעולות גבוהות התגמול שלנו כמנהלים? נלמד על החשיבות בפרואקטיביות בחדשנות ויצירתיות ונתמקד בתהליכי סיעור מוחות שיתמקדו בפתרון בעיות מחיי הארגון.

הדרך הנכונה לבחור - תוכניות העשרה וסדנאות מקצועיות למנהלים

כמו בעולמות הספורט התחרותי - לא חשוב לאילו גבהים קופצים, כמה מהר שוחים או רצים, כמה חזק חותרים – תמיד אפשר להשתפר! תוכניות אימון מנהלים, תוכניות העשרה וסדנאות מקצועיות למנהלים מתמקדות בשיפור מיומנויות ניהול הנעת עובדים ומשא ומתן. תוכניות המנהלים, הסדנאות והקורסים הייחודיים שפיתחנו כחברה מובילה לייעוץ ארגוני והובלת תהליכי שינוי וצמיחה מגלות – כי בעולם הספורט כמו גם בעולם הניהול והעסקים נקודת החולשה היא לפעמים רבות הנפש והמודעות היכולים להציב מכשולים.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


"כל ההישגים המקסימליים הם בעצם הישגים אותם אנו קובעים לעצמנו". לא אחת אנו שבויים בפרדיגמות שקבענו לעצמנו. קבענו לעצמנו תקרת זכוכית המונעת מאיתנו להתקדם. חוקרים מעולמות הספורט גילו שכמעט אין מגבלה לשיפור הביצועים. אנו מאמינים כי התוכניות שלנו מצאו את הדרך לגרום למשתתפים למנהלים ולעובדים שלך לשפר מהותית ביצועים ולקבל עדכונים חשובים "לארגז הכלים" הניהולי שלהם.

הקריטריונים שנתמקד בהם במהלך תוכניות העשרה וסדנאות מקצועיות למנהלים

אנו מאד מאמינים בתרגול. מאד מאמינים בניתוחי אירוע וביצוע סימולציות המדמות עד כמה שיותר אירועים מעולמות התוכן של המנהלים והעובדים בחברה. לאורך כל המפגשים נשלב את הפעילות יחד עם הכלים והמיומנויות החדשות שנרכשו ונתרגל אותם פעם אחר פעם בכדי להטמיע אותם ככלים ניהוליים בקרב המשתתפים. אנו מאמינים כי אימוץ פורמט הלימוד תחת הכותרת - "חזרה בהפוגות" מבטיח כי המשתתפים יאמצו את הכלים החדשים לאורך זמן.

בתהליכים אנו נתמקד ברמה הקבוצה באיתור חוזקות וחולשות הארגון המחלקה ואף כל אחד יעבוד ברמה האישית בכדי למפות את עצמו. נבנה יחד תוכנית להעצמה ושיפור אישית ומקצועית. לאורך כל התהליכים השונים במסגרת תוכניות מנהלים, קורסים למנהלים, סדנאות מנהלים ותוכניות העשרה נלמד עד כמה חשוב המושג – "ידע זה כוח" כל זאת בכדי לתת להם כלים ופתרונות שיהפכו אותם למנהלים טובים איכותיים ומקצועיים הרבה יותר.

מי קהל היעד הראשוני להשתתף בתוכניות העשרה וסדנאות מקצועיות למנהלים

ככלל התוכניות למנהלים, הקורסים והסדנאות מתאימות למנעד רחב של מנהלים ועובדים. החל מכאלה שבתחילת דרכם לכאלה ברמת מנהלי אגפים וסמנכ"לים. כידוע, חלק משמעותי מעבודת הניהול מתמקדת במגע שלו מול עובדים ומנהלים מתחתיו, מול דרגי ניהול מעליו, מול לקוחות ספקים ואולי מוסדות. מנהלים שמתעדכנים באופן קבוע ומשפרים מיומנויות ניהול ומנהיגות מגיעים לביצועים גבוהים הרבה יותר. כאשר הם יודעים לנהל את עצמם טוב יותר ואף לנהל ולהתנהל באופן נכון ומעצים אזי המנהלים והעובדים שמתחתיו יהיו בעלי מוטיבציה וביצועים הרבה יותר טובים לאורך זמן. התכנים וחומרי התרגול נועדו לחדד את כישורי המנהיגות והניהול, להעמיק את הידע, להגדיל את "ארגז הכלים הניהולי" ובעיקר לשדרג את מיומנויות והכישורים והניהוליים.

בנו תוכניות הדרכה והעצמה שנתיות

מתי חברות, ארגונים ועסקים פרטיים מחליטים להשקיע בהדרכה והעצמה של מנהלים ועובדים? ראשית, כאשר הם מבינים עד כמה חשוב ונכון לבנות תוכנית הדרכה והעצמה רב שנתית. הם מבינים עד כמה חשוב לרענן את הידע הקיים ולרכוש ידע חדש ועדכני. שנית, ארגונים מזהים ניצנים של משבר או של הגדלת אחוזי העזיבה של מנהלים ועובדים ואז מחליטים להשקיע בפיתוח ההון האנושי.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


הדרך הנכונה ביותר לאימוץ נכון של תהליכים הבאים לשפר את "ההון האנושי" בחברה מתמקדת בהחלטת הבעלים או המנכ"ל לקחת אחריות אישית ומעורבות לאורך כל חיי התהליכים. עליהם האחריות לוודא כי ההשקעה בהכשרה מקצועית וניהולית תבטיח תוצאות אפקטיביות ומקצועיות מצידם של המשתתפים. יש ונכון לבנות תוכנית הדרכה רב שנתית ולא לחכות לכך "שנורות אדומות יהבהבו" ויכריזו בקולי קולות על מצבי משבר.

בואו ונדבר בנושא תוכניות העשרה וסדנאות מקצועיות למנהלים

תוכנית תהליכית ליישום ההדרכה והעצמה של המנהלים והעובדים בארגון מספר פעמים בשנה עשיה למנוע מצבים קיצון מיותרים. זאת ועוד תוכנית הדרכה רב שנתית תבטיח המשכיות וצמיחה. כשארגונים וחברות משקיעים בהדרכה ובתוכניות העצמה הן יבטיחו לעצמם רמת שביעות רצון גדולה יותר של המנהלים והעובדים שלקחו חלק בהדרכות. המוטיבציה שלהם תעלה ובעיקר יהיו להם כלים עדכניים להמשך הצמיחה בעולם עסקי תחרותי ומורכב. כחברה המתמחה בתחום של הובלת תוכניות למנהלים, קורסים, סדנאות והעצמה לעובדים ולמנהלים בדרגי הביניים, אנו חושבים שארגונים המבקשים לגדול ולצמוח חייבים להקדיש משאבים לשיפור מתמיד של ההון האנושי והניהולי אצלם. העובדים והמנהלים הם לב ליבו של כל ארגון העסקי. חייבים לשמר אותו חד מעודכן ומלא אנרגיות.

בואו ונתחיל לעבוד

אז איפה אתם כבעלים, כמנכ"לים פוגשים את השינויים האלה? את הנושאים החשובים שמתמקדים בשיפור מיומנויות בקרב מנהלים ועובדים שלכם בארגון? הכיצד בונים תוכנית העשרה והעצמה לארגון מגדילים רמת שביעות רצון המנהלים והעובדים. מקטינים אחוזי נטישה ובעיקר מגדילים את אחוזי הגיוס של כוח אדם מקצועי.

היה והנושא נמצא על סדר היום הניהולי אצלכם בחברה ומבקשים לשמוע עוד... בואו נשוחח על כוס קפה.

כעת, זהו המקום להציע לכם להתקשר ישירות למשה גרימברג 054-4814332 ולקבוע פגישת היכרות ראשונית - להזמנת שירותי הדרכה לשיפור מערכי ניהול והעצמה ב- 2022 - 2024. פנו ישירות למייל של משה גרימברג- abc@nihul4u.co.il כתבו בכמה מילים מה אתם מצפים מתהליך משותף ונקבע פגישה ראשונית להיכרות וללא כל עלות.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים