מנהלים בכל התחומים והסגמנטים נדרשים היום לארגז כלים ומיומנויות עדכני וספור מקצועי. אין אפשרות למנהלים בכירים או למנכ"לים "לזייף" ביצועים כיום. הכל שקוף, הכל מדיד ונפרש בפני כולם. בפני מנהלים עמיתים וכפיפים. בפני מתחרים. ישנן לא מעט תוכניות לפיתוח מנהלים? סדנאות מנהלים ששואפות להעניק לכל דכפין כלים להצלחה. רבים מהן מועברות על ידי גורמים שבחייהם לא היו בעמדות ניהול בעולם העסקים ולמרות זאת יודעים לתת המלצות וטיפים. אין אני נוהג כך. מאז 2006 אחרי קריירה ניהולית ושיווקית בעמדות מפתח מימשתי חלום ופתחתי חברה לייעוץ ארגוני פיתוח עסקי והדרכת מנהלים ועובדים.

פיתוח מנהלים מהווה עבורי דרך חיים

פיתוח מנהלים בעבורי מהווה דרך חיים. כל חיי ידעתי להעצים לקדם ולפתח מנהלים צעירים ומנהלים בכירים. תוכנית פיתוח המנהלים שלי תגרום גם לך לקחת פסק זמן ולבחון את הביצועים האישיים והניהוליים שלך. תגרום לך לעצור רגע את המרוץ המטורף אחרי "כיבוי השרפות התמידית". תאתגר אותך ותספק לך השראה וכלים בכדי להיות מנהלים טובים יותר, אנשים טובים יותר ואף לייעל את תהליכי הניהול והמנהיגות שלך. ברוכים הבאים לתוכנית פיתוח המנהלים שלי.

למי תוכנית פיתוח המנהלים שלי מתאימה?

תוכניות פיתוח המנהלים שלי מתאימות לכל סוגי המנהלים. מנהלי ומנהלות בתחילת הדרך, מנהלים בדרגת מנהלי אגף או סמנכ"ל או מנהלים בכירים ברמת מנכ"לים צעירים או ותיקים המבקשים לשפר מיומנויות ולרכוש ידע בכדי להמשיך לצמוח ולשפר ביצועים. תוכנית המנהלים שלי מעניקה למשתתפים את כל הכלים הכי עדכניים הדרושים לכל מנהל/ת בעידן העסקים המודרני והתחרותי. תוכניות פיתוח המנהלים שאני מעביר מתאימות ומותאמות על פי הצרכים ורמת המשתתפים. כיום מנהלים בכל תחום תפקיד או סגמנט מחויבים לשלוט בסט מיומנויות נרחב. חייבים להיות עם יכולות אינטליגנציה רגשית גבוהה במיוחד. יכולת תקשורת בינאישית מפותחת, יכולות גבוהות של הנעת צוות ומשימות ועוד. מנהלים ומנהלות כיום בכל תפקיד ובכל דרגה מחויבים להכיל את הצרכים של הצוות. שלו ולספק להם מענה מקצועי ורגשי כאחד.

אילו כלים אני מעניק במסגרת תוכנית מנהלים אקטיבית?

במסגרת תוכנית פיתוח מנהלים או בסדנאות מנהלים אתם תזכו לשפר מיומנויות בתחומים הבאים:

  • שיפור יכולות ניהול צוות
  • ניהול זמן ותיעדוף נכון של משימות
  • שיפור יכולות בתחום קבלת החלטות.
  • נכיר את חשיבותה של התקשורת הבינאישית
  • משוב ויצירת צוותים שמחים ומאוחדים.
  • ניהול משברים בצוות, כיצד מנהלים ומונעים אותם.

זאת רשימה חלקית בלבד. אנו מצליחים ליצור חוויה לימודית אשר מביאה לשיפור ביצועים הן עסקיים והן ניהוליים יחד עם שיפור ברמה האישית שלך כאדם, בן זוג והורה. יחד אצליח להפוך אותכם ממנהלים ומנהלות טובים להרבה יותר מקצועיים וטובים הראויים לקידום. יחד נצליח לאמץ תרבות ניהולית ומקצועית עדכנית יותר שתהפוך אתכם למנהלים טובים יותר ולאנשי מקצוע איכותיים הרבה יותר.

איך תוכנית המנהלים שלי מתבצעת בפועל מולך?

אני מאפשר מספר חלופות לתוכנית מנהלים או לסדנת מנהלים אקטיבית. אפשרות ראשונה קיום תוכנית פיתוח מנהלים פנים ארגונית הכוללת 6-10 משתתפים. מפגשי למידה אחת לשבוע במועד קבוע, הכולל ליווי אישי ומנטורינג למשתתפים. 6-12 מפגשים תלוי ברמת המשתתפים ובתחומים שאתה כבעלים או כמנכ"ל מבקש להתמקד בהם. סדנת מנהלים יכולה להיות ממוקדת וקצרה יותר. גם כאן קיימות מספר חלופות. סדנת מנהלים חד יומית, או מספר מפגשי למידה של המתבצעים אחת לשבוע או שבועיים לפורום מנהלים מורחב או מצומצם. כאן כמות המשתתפים יכולה להיות גדולה יותר.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


לא נוותר על מיפוי מצב קיים וראיונות עומק

למותר לציין כי כל התנעה של תהליך פיתוח מנהלים יכלול מפגש היכרות וראיונות עומק איתך כבעלים וכמנכ"ל ועם מדגם של המשתתפים. זאת בגדי להתאים את הנושאים והתכנים לרמת המשתתפים וצרכי הארגון.

  • את תוכנית פיתוח המנהלים ניתן לערוך בתוך הארגון, היה ויש מקום ראוי. המלצתי לשקול קיום התהליך מחוץ לארגון באווירה וסביבה הנקייה מהפרעות.
  • כל מפגש למידה שבועי יהיה ממוקד ויערוך כ- 3-5 שעות נטו. יכלול הרצאה פרונטלית, פעילות קבוצתית, סימולציות וניתוח אירועים.
  • תכלית תוכנית המנהלים או בסדנה תביא לשיפור רמת שיתוף הפעולה והגיבוש של המנהלים – משתתפים.  היא תעניק למנהלים שלכם כלים עדכניים שיעצימו אותם מצד אחד ותספק להם כלים ניהוליים מעשיים אשר מבוססים על 20 שנות ניסיון שלי במגוון תפקידי ניהול בכיר, ייעוץ והדרכת מנהלים מן הצד השני.

פיתוח מנהלים – כי הטובים במנהלים לא מפסיקים ללמוד!

תוכניות או סדנאות פיתוח מנהלים הן ללא חשובות ביותר לכל ארגון המבקש להשקיע ולשפר את איכות כוח האדם הניהולי. הם מתאימות לכל מנהל בכל תפקיד או דרגה המבקש להמשיך לצמוח אל עבר התפקיד הניהולי הבכיר הבא. בדומה לימי עיון ו- להרצאות למנהלים שאני מעביר. במסגרת תוכנית פיתוח מנהלים או בסדנה הניהול, עוברים המשתתפים תהליך לימודי מקצועי ומעשיר. אנו עובדים במתודה המאמינה בלמידה מתוך עבודת צוות, ניתוח אירועים תרגול וסימולציות. המשתתפים יזכו בפרספקטיבה נכונה יותר על התפקיד הניהולי הנוכחי שלהם ויכין אותם לתפקיד הניהולי הבכיר הבא. אנו מצליחים לשפר את החוזקות של כל משתתף או משתתפת ומעניקים למשתתפים ארגז כלים ניהולי עדכני הכולל  את המיומנויות הנדרשות בכדי להצליח להתקדם.

למה כדאי לכם לבחור דווקא בתוכנית פיתוח המנהלים שלי?

במסגרת ניסיוני רב השנים בשוק הייעוץ הארגוני והדרכה ופיתוח מנהלים ועובדים, אני מביא לתהליך ניסיון מוכח והצלחות רבות. השילוב של ניסיון ניהולי בכיר בתחומי השיווק המכירות והפיתוח העסקי טרום הפיכתי ליועץ ארגוני מביאים אותי להציג גם לך יתרונות מהותיים בהשוואה לכאלה העוסקים בתחום ולא מכירים את התחושות של מנהל צעיר בתחילת דרכו. לאורך השנים זכיתי למלא שורה של תפקידי מפתח, החל ממנהל מן השורה ועד למנכ"ל חברה ששלטה ב- 96% מפלח השוק. מאז 2006 אני ממש חלום ועוסק בתחום של פיתוח מנהלים ועובדים. דע כי כל מנהל/ת אשר ישתתפו באחת מהפעילויות שלי ימצאו לא מעט חומר מקצועי שיוכלו לאמץ ולהביא אותם מוכנים הרבה יותר לאתגר ולתפקיד הניהולי הבכיר הבא שלהם.

פיתוח מנהלים ומנטורינג אישי ועסקי בפורמט אחד על אחד

רוצים ליהנות מתוכנית פיתוח מנהלים בפורמט 1:1? בסדנאות מנהלים ברמה הגבוהה בארץ? צרו איתי קשר כדי שאבנה בעבורך תוכנית פיתוח מנהלים ייעודית או סדנה ייחודית לשדרת הניהול הצעירה של החברה שאתה מנהל. צלצל ישירות אלי: 0544-814332 או 03-9032222 או שלח מייל ואשמח לשוחח ואף להיפגש למפגש חשיבה ותיאום ציפיות.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים