אנו בטוחים כי בעלי חברות, מנכ"לים ובעלי עסקים מבינים כיום שעליהם לשפר את מיומנויות ניהול משא ומתן שלהם. הם מרגישים שפעמים ניהול התהליכים מצידם לא מספיק מקצועי? לא מספיק ממוקד בהשגת המטרה. את המושג "אסטרטגיות ניהול משא ומתן מתקדמות" אנו פוגשים כמעט בכל תחום של חיינו.

מנהלים בכירים חייבים להיות מצטיינים בניהול משא ומתן

כמנהלים בכירים, כמנכ"לים, כצרכנים או כיזמים המבקשים לגייס הון מקרנות או משקיעים. אתם מודעים כי העולם העסקי כיום מחייב את העוסקים בו לשפר מיומנויות מכירה וניהול משאים ומתנים. עליהם להיות סופר מקצועיים מול משקיעים, מול ספקים מהארץ ומהעולם. מול רגולציה, ומול עובדים ומנהלים בתוך הארגון פנימה.

מהו תהליך משא ומתן מקצועי?

על פי ויקיפדיה, תהליך משא מתן או מ"מ בקיצור הוא תהליך תקשורתי המתבצע בין שנים או יותר משתתפים כאשר הם מנסים להשפיע על הצד השני לבצע פעולה אקטיבית. אסטרטגיות ניהול משא ומתן בעולמות העסקיים התפתחו בתחילה מעולם האקדמיה של מדעי החיים. רק לאחר מכן אומצו על ידי אלה העוסקים בשיווק ניהול ומכירות.

תקשורת בין אישית ואינטליגנציה רגשית חשובים בתהליך

חשוב כי תדעו כי בפועל, במשא ומתן המטרה היא להשיג תוצאות מרביות עבור הנושא והנותן. אנו מבקשים לקבוע כי ניהול משא ומתן מקצועי ברמות הגבוהות היא מיומנות ניהולית חשובה היכולה להשתפר ולהילמד. ניהול מו"מ ברמות הניהול הבכירות ביותר מחייבת מיומנויות תקשורתיות גבוהות. יכולות גבוהות בתחום האינטליגנציה הרגשית כל אלה לצד יכולות נוספות כמו:

  • יכולת לימוד שוק ומתחרים
  • יכולת תכנון תהליכים
  • גמישות ויצירתיות המביאים ליכולת התמודדות עם משברים תוך כדי תהליך המשא ומתן.
  • יכולות מיקוד גבוהות.

הצעת הערך שלנו לשיפור מיומנויות ניהול משא ומתן

כחברת ייעוץ ארגוני העוסקת בהדרכות מנהלים ומנכ"לים, החלטנו לבצע את התהליכים שמביאים לשיפור מיומנויות ניהול משא ומתן אך ורק במסגרת עבודה וליווי אישי. מנטורינג עסקי 1:1. בתהליכים תקבלו ותכירו מיומנויות נוספות. תגדילו את "ארגז הכלים" הייחודי בתחום ניהול משא ומתן אפקטיבי. אנו נדאג כי תשפר מיומנויות ותהפוך את עולם ניהול משא ומתן ומכירות לחלק אינטגרלי משגרת הניהול שלך.

התועלות מהשתתפות בתוכנית 1:1

אנו במסגרת תוכנית שיפור מיומנויות משא ומתן בפורמט 1:1 אנו נחשוף את המשתתפים לטכניקות עדכניות ולכלים פרקטיים שהמשתתפים יוכלו לאמץ בעבודתם הניהולית. לאורך כל התהליך נבצע תרגולים וסימולציות של תהליכי משא ומתן המותאמים לעולם התוכן הניהולי של המשתתפים.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


  • הרחבת ארגז הכלים הניהולי בכל מה שקשור למכירות וניהול משא ומתן בסיטואציות מורכבות ומגוונות.
  • שיפור יכולות ומיומנויות בתחום ניהול משא ומתן.
  • הכרות עם המפתחות המרכזיים המניעים הצלחות בתהליכי משא ומתן מורכבים. נלמד כיצד ניתן להניע לפעולה באמצעות שכנוע והצגת תועלות לצד השני. הקניית ידע מקצועי להנעה לפעולה ושכנוע
  • נלמד עד כמה נכון להתכונן ולבנות תוכנית לכל תהליך של משא ומתן. השימוש בפורמט "הפרי סטייל" לא מומלץ.
  • הקניית כלים לניהול מתודולוגי של תהליכי משא ומתן מרובי נושאים ואינטרסים

בוא ונבחן יחד האם נכון להשקיע בשיפור יכולותיך בתחום  המו"מ והמכירות?

כחברת ייעוץ ארגוני המתמחה בפיתוח עובדים ומנהלים בכירים בתחום המכירות. מהיאים לשיפור יכולות ניהול משא ומתן אנו מציעים גם לך תוכנית העצמה בפורמט 1:1. המטרה המרכזית שנשים לעצמנו היא לשפר את יכולותיך כמנכ"ל או בעלים של חברה בתחום ניהול מיטבי של משא ומתן. לבצע יחד קפיצת מדרגה מקצועית וניהולית בכל מה שקשור ליכולת לשפר את הביצועים. לקבלת מידע על תוכניות הדרכה, קורסים וסדנאות בפורמט 1:1 אנא פנו ישירות אלי: משה גרימברג 0544-814332 או 03-9032222 תוכלו לשלוח מייל ישירות אלי: abc@nihul4u.co.il