האם יש תמורה? תוכנית פיתוח מנהלים פרקטית שעובדת. לא פעם אני כעוסק בייעוץ ארגוני, נשאל ע"י מנהלים איתם אני נפגש האם באמת התוכנית של אימון מנהלים שלנו פרקטית. האם באמת אנחנו יכולים לספק כלים / תובנות / רעיונות שגורמים לשינוי ולהגברת תפוקות?

בדקו מה עובד ומה לא?

בעקבות מייל שקיבלנו מבוגר תוכנית קורס מנהלים שלנו לאחרונה, החלטתי לשתף אותך באחד מהרעיונות שהבוגר אימץ לעצמו: אותו מנהל כותב לי במייל נרגש כי מזה כשנה, מאז תום התוכנית מנהלים שעבר, הוא מקצה כל שבוע שעה, למה שאנחנו מכנים – "בחינת דפוס הפעילות שלו על פי חוק הפארטו - איתור הפעולות גבוהות התגמול שלו. מה עבד ומה לא".

תקצו זמן איכות לעצמכם

זו שעה בה הוא אינו מקבל שיחות, סוגר את הטלפון הנייד, לא נכנס למייל ולא עובר על דואר. שעה זו מוקדשת לחשיבה, תכנון, סקירת השבועות האחרונים וניתוח "מה עבד ומה לא". שעה זו עוזרת לו להתמקד בפעילויות גבוהות התגמול שלו (אותן הגדרנו - אבל זה פרק נפרד בתוכניות אימון מנהלים שלנו...וחשוב לא פחות....)  הוא מתאר עד כמה שעה זו עוזרת לו לתכנן, לשמור על פרספקטיבה ולהשיג תוצאות בדברים החשובים באמת). אלפרד נורט וויטאד- מתמטיקאי ופילוסוף בריטי שחי בתחילת המאה כבר אמר: "רעיונות לא נשמרים; משהו חייב להיעשות איתם".

ייעוץ ארגוני ואסטרטגיות שיווק עדכניות

המיקוד העסקי שלנו נמצא בתחום של יעוץ ארגוני, פיתוח עסקי בניית אסטרטגיה שיווקית מנצחת וליווי תהליכי שינוי וצמיחה. אנחנו מחכים לך/לצוות המנהלים שלך בתוכנית הבאה עם המון רעיונות, כלים, קואוצ'ינג' ותמיכה. בואו לשפר את התוצאות האישיות והעסקיות שלכם ע"י רעיונות קלים וישימים... גם את\ה תגיד\י "איך לא חשבתי על זה קודם?" צור קשר וזום שיחת טלפון היכולה להניע אצלך תהליכים חשובים. הטלפון הישיר למשה : 0544814332