גם החודש מצורף לטיפ החודשי משפט מפתח- ציטוט שהשאירו בי חותם. הם מעניקים לי השראה וגורמים לי לחשוב, אני תקווה כי גם בך הוא ישאיר חותם אפילו קטן להמשכו של היום. הפעם אני שמח להציג 2 משפטי מופת העוסקים באופטימיות הראשון של אמברוס ביירס מתוך הספר "מילון השטן" ….אופטימיות : ההנחה או האמונה שהכול יפה, כולל מה שמכוער. המשפט השני הוא של אוסקר ויילד ועוסק בתובנה כי:  "הבסיס של האופטימיות הוא פחד נוראי." 

חלק חשוב בהצלחה- סדרי עדיפות נכונים

המיומנים שבנו אומרים… לבחור זמן….. זה לחסוך זמן תמיד יש לנו מספיק זמן אם רק נשתמש בו בתבונה. הדילמה שלנו עמוקה יותר מאשר רק מחסור בזמן, זו למעשה בעיה של סדרי עדיפויות. מרבית האנשים לא עושים את אותם דברים שכן צריכים להיעשות קודם, בעודם עושים דברים שהם לא צריכים לעשות. קבעו סדרי עדיפויות למטרותיך. חלק חשוב של הצלחה בחיים הוא היכולת שלנו לשים את הדבר הראשון – ראשון.

רוב המטרות החשובות לא מושגות משום שאנשים שמים במקום שני את הדבר הראשון. האם מה שאת\ה עושה מקרב אותך יותר למטרות שלך? תכנון וקביעת מטרות ראויות הן אבני דרך במיקוד העסקי שלנו הנמצא בתחום של יעוץ ארגוני, פיתוח עסקי בניית אסטרטגיה שיווקית מנצחת וליווי תהליכי שינוי וצמיחה.

אנחנו מחכים לך/לצוות המנהלים שלך בתוכנית הבאה עם המון רעיונות, כלים, קואוצ'ינג' ותמיכה. בואו לשפר את התוצאות האישיות והעסקיות שלכם ע"י למידה להשתמש בקביעה נכונה יותר של סדרי עדיפויות. אנו נשמח מאד באם תיצרו קשר. שיחת טלפון יכולה להניע אצלך תהליכים חשובים! כל מה שהוא מאמץ מבוזבז, מייצג זמן מבוזבז. אל תשרתו את הזמן, תגרמו לזמן לשרת אותכם.

הקניית מיומנויות, הטמעתן ושכלולן מהוות חלק ממערך הנושאים בתוכניות הליווי ההנחיה והדרכה לארגונים מנהלים הנהלות ולכוחות מכירה בכירים. לפרטים נוספים על התוצאות שארגונים מקבלים כתוצאה מהתהליכים שלנו התקשרו בטלפון: 054-4814332 למשה. אני שמח לברך אותך ברכה מקדימה לחג מכל הלב מי ייתן ותהיה לנו שנה מדהימה שנת שלום ושגשוג.