החודש אני מבקש לשתף אותך בטיפ ניהולי קצר וממוקד. ללמוד מתרבות הניהול של גוגל.  כעוסק בייעוץ ארגוני, הייתי מבקש להאיר מספר נקודות מעניינות שתפסו את עיני במאמר שדן בתרבות הארגונית של חברת הענק גוגל. הזמן עבר אנשים התחלפו אבל התובנות החשובות נשארו. הן נכונות גם להיום. לשנת 2020 באמצעו של משבר הקורונה.

תרבות ארגונית קריטית להצלחה

בראיון שערך גיא רולניק למנהלת התרבות הארגונית בגוגל, סטייסי סאבידס סאליבו, שאל המראיין מהי התרבות הארגונית שאת מחדירה בעובדים? "אני לא מחדירה,... התרבות שייכת לעובדים, ותפקידי הוא לגרום שהיא תישאר אצל העובדים", היא עונה. והמנהלים? מה תפקידם? "תפקידם של המנהלים הוא לעזור לעובדים לממש את הרעיונות שלהם ". אז מי מנהל פה את העסקי"? אנחנו מגייסים לגוגל, אנשים שלא צריך לנהל אותם. אנשים שמנהלים את עצמם, שמחפשים לעצמם את האתגרים והמשימות ויוזמים דברים בעצמם".

ללמוד מגוגל

אני התחברתי לרעיונות של סטייסי, מגוגל...... ומה איתך? חשוב כי תדע שהמיקוד העסקי שלנו נמצא בתחום של יעוץ ארגוני, פיתוח עסקי בניית אסטרטגיה שיווקית מנצחת וליווי תהליכי שינוי וצמיחה. אנו יחד יכולים ללמוד מהגדולים וליישם רעיונות שיעבדו היטב אף בארגון אותו את\ה מנהל\ת. אנחנו מחכים לך/לצוות המנהלים שלך בתוכניות הבאות עם המון רעיונות, כלים, קואוצינג' ותמיכה. בואו לשפר את התוצאות האישיות והעסקיות שלכם ע"י רעיונות קלים וישימים... גם את\ה תגיד\י "איך לא חשבתי על זה קודם?

קבלו מתנה

צור קשר ותיזום שיחת טלפון היכולה להניע אצלך תהליכים חשובים.  משבר הקורונה מחייב את כולנו להתמודד עם מצבים לא מוכרים כלל. עלינו ללמוד לשמור על הראש מעל המים - משימה כלל לא פשוטה. אבל משימה קריטית בקרב העסקים שלא מוכנים להרים ידיים.  עדיין כולנו בתהליכים הראשונים והמורכבים שהקורונה העמידה בפני העולם העסקי.

עדיין לא רואים את האור בקצה המשבר אבל חובה על כל חברה או עסק למצוא דרכים יצירתיות לשרוד את המשבר. הכיצד הרעיונות האלה נכנסים לתוכניות העבודה שלכם  עם כל המגבלות כבר ברבעון השלישי של 2020? היה אתם מבקשים ליזום תהליך מובנה "לסיעור מוחות" בנושא? ללא עלות ומחויבות לחצו על הקישור הבא: אם כן..... אני אשמח לאתגר

 

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים