החודש מבקש לשתף אותך בטיפ ניהולי קצר וממוקד. הפעם לאור הסמיכות לסיום השנה העסקית ולחגיגות השנה האזרחית שבפתח, הייתי מבקש להאיר מספר נקודות מעניינות שתפסו את עיני במאמר שדן בתרבות הארגונית של חברת הענק גוגל.

תרבות ארגונית קריטית להצלחה

בראיון שערך גיא רולניק למנהלת התרבות הארגונית בגוגל, סטייסי סאבידס סאליבו, שאל המראיין מהי התרבות הארגונית שאת מחדירה בעובדים? "אני לא מחדירה,... התרבות שייכת לעובדים, ותפקידי הוא לגרום שהיא תישאר אצל העובדים", היא עונה. והמנהלים? מה תפקידם? "תפקידם של המנהלים הוא לעזור לעובדים לממש את הרעיונות שלהם ". אז מי מנהל פה את העסקי"? אנחנו מגייסים לגוגל, אנשים שלא צריך לנהל אותם. אנשים שמנהלים את עצמם, שמחפשים לעצמם את האתגרים והמשימות ויוזמים דברים בעצמם".

ללמוד מגוגל

אני התחברתי לרעיונות של סטייסי, מגוגל...... ומה איתך?חשוב כי תדע שהמיקוד העסקי שלנו נמצא בתחום של יעוץ ארגוני, פיתוח עסקי בניית אסטרטגיה שיווקית מנצחת וליווי תהליכי שינוי וצמיחה. אנו יחד יכולים ללמוד מהגדולים וליישם רעיונות שיעבדו היטב אף בארגון אותו את\ה מנהל\ת. אנחנו מחכים לך/לצוות המנהלים שלך בתוכניות הבאות עם המון רעיונות, כלים, קואוצינג' ותמיכה. בואו לשפר את התוצאות האישיות והעסקיות שלכם ע"י רעיונות קלים וישימים... גם את\ה תגיד\י "איך לא חשבתי על זה קודם?

צור קשר וזום שיחת טלפון היכולה להניע אצלך תהליכים חשובים 2008  כבר בפתח. עדיין כולנו בתהליכי סיום וסיכומים שתהיה לך שנה אזרחית טובה שתבוא על כולנו שנה עסקית מוצלחת לא פחות ואפילו מוצלחת הרבה יותר. הכיצד הרעיונות האלה נכנסים לתוכניות העבודה שלכם בשנת 2008. האם אתם מבקשים ליזום תהליך מובנה "לסיעור מוחות" בנושא ? אם כן..... אשמח לאתגר

 

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים