החודש חודש ראש השנה היהודי וימי הסליחות שכבר מאחורינו מחייב אותי לצרף לטיפ החודשי הנוכחי, המקדים עקב חג הסוכות, משפט מפתח - ציטוט שהשאירו בי חותם. והפעם משפט מופת של שטוב שנתחיל בו את השנה האזרחית החדשה. "אם אתה מתכוון להיות משהו שפחוּת ממה שאתה מסוגל להיות, סביר להניח שתהיה אומלל כל ימי חייך" אברהם מאסלו

מה הייתם משלמים... בכדי שתזכו בעוד 54 ימי עבודה בשנה

כחברה לייעוץ ארגוני - פיתוח עסקי, כמה אתם הייתם משלמים כמנהלים לקבל יום עבודה נוסף בשבוע? 4.3 ימי עבודה נוספים בחודש? כבעלים של ארגון עסקי כמה הייתם מוכנים לשלם עבור 20% גידול בהכנסות החודשיות? השנתיות.!! מחקרים אחרונים מגלים כי "המחלה" לבדוק כל כמה דקות מה "נכנס" לנו לתיבת הדואר האלקטרוני מוציא אותנו מריכוז ומתוואי התכנון הנכון והיעיל של יום העבודה. המחקרים האחרונים אף בדקו כי לוקח לאדם ממוצע דקה וארבע שניות להחזיר את עצמו לתלם המחשבתי טרם קבלת המייל. כמה פעמים "חוט המחשבה" שלנו נקטע מהצפצוף המודיע כי קיבלנו הודעה חדשה...כמה זמן לוקח לנו לחזור לעיקר?

צמצמו את ההשתעבדות למחשב

המצב בחלק מהמקרים אפילו רע יותר. מחקרים מגלים כי למעלה מ- 50% מהעובדים מבלים למעלה משעתים מול תיבת הדואר שלהם? מתברר כי למיילים יש בנוסף ליתרונות, לא מעט חסרונות שארגונים ומנהלים מצטיינים חייבים לדעת ולהתמודד איתם . אז מה עושים? בכדי להיות אפקטיביים יותר? בכדי להיות פרו אקטיביים ולא רק מגיבים?

אמצו את הדברים הניהוליים הבאים

  1. הקצו זמן קבוע לפתיחת המייל. פעם או פעמים ביום.
  2. שנו את תרבות "השרשור" של המיילים בארגון. אין הגיון ניהולי לשלוח מייל המועבר לעשרות נמענים.
  3. דברו צרו תקשורת אפקטיבית וישירה, כך מגיעים לאפקטיביות ניהולית ואישית- שילחו פחות מיילים.
  4. שפרו את הגדרות התצוגה, כך שתצליחו לזהות גם כאן את הפארטו
  5. לא תמיד חייבים להגיב. הקצו זמן למיילים החשובים בלבד.

פעולות גבוהות תגמול קריטיות להצלחה

רוצים ללמוד עוד על דרכים לשיפור התוצאות האישיות והעסקיות? במסגרת אימון מנהלים אימון עסקי ופיתוח מנהלים וכוחות מכירה עוסקים בן יתר הנושאים באיתור והתמקדות בפעילויות גבוהות התגמול. חשיבותן רבה להצלחה ולהשגת התוצאות הרצויות.. אנו עוסקים בהצלחה רבה בפיתוח מנהלים והובלת תהליכים מורכבים בתחום יעוץ ארגוני, פיתוח עסקי ובניהול מכירות. צור קשר לקבלת מידע על כדאיות החזר ההשקעה בפעילויות איתנו.