החודש, אני כעוסק בהנעת ארגונים ואנשים, מבקש להעלות כחומר למחשבה את הנושא "אושרו של האדם - מטרות והשגתן". מחקרים העוסקים בנושא "האושר של האדם", מראים כי הצבת מטרות ומימושן מהווה גורם חשוב התורם לאושרו של האדם. אדם שיש לו מטרה ברורה לשאוף אליה, זמן מוגדר לביצועה וכמובן כאשר הוא חווה את מימושה - הוא אדם מאושר יותר ! הדבר נכון לא פחות לעולמות הניהול והעבודה. למדו לעבוד על פי תוכנית מוגדרת של מטרות ויעדים. זהו הבסיס הראשון של מנהלים מצטיינים ועובדים מסופקים.

מה עושה אותנו מאושרים?

אחד הנושאים המרכזיים בתוכניות הליווי והעצמה לאימון מנהלים הנהלות וניהול מכירות וכוחות מכירה עוסקות בתחום של "אפקטיביות ניהולית ויעילות אישית" הוא הצבת יעדים ראויים ומימושם בצורה הנכונה. כלומר - השגת יעדים ומטרות בכדי להגדיל תפוקה ורווחים הן במקום העבודה והן בתחומים אישיים. המחקרים ממליצים לאנשים לא מאושרים - לקבוע יעדים. אז הנה לכם רווח כפול ואולי אף רווח אולטימטיבי כאנשים וכמנהלים! נשמח לסייע לך ביישום משימה חשובה זאת כחלק מתהליך כולל.

פיתוח ארגוני ליווי מנהלים

אנו עוסקים בתחומי פיתוח ארגונים, פיתוח עסקי, יעוץ ארגוני והובלת תהליכי הבראה שינוי וצמיחה. בנוסף אנו מאמינים כי ההשקעה בהדרכה העצמה ובאימון מנהלים ושיפור מיומנויות והדרכה לצוותי מכירות טובים המבקשים לבצע קפיצת מדרגה. זאת ועוד, אנו מתמחים גם בניהול מכירות וליווי כוחות מכירה בשטח, במסגרת שירות ייעודי של מיקור חוץ לתחום המכירות - גם כאן אנו מביאים להחזר השקעה גבוה. יש לנו  ניסיון רב עם חברות מוסדות וארגונים מהמובילים במשק הישראלי.

בואו ונכיר בעולם האמיתי..

רכשנו כעוסקים בייעוץ ארגוני, מומחיות בתהליך ייחודי המותאם לכל ארגון על פי ה- DNA שלו. בנוסף, אנו מעבירים גם תוכנית ניהול מכירות ייחודית, למנהלי מכירות ובה אנו מתמקדים בשיפור המיומנויות ובפיתוח והגדלת אחוזי הסגירה ומכירות ההמשך. פיתחנו מודלים מיוחדים ואנו מצליחים להגיע לאחוזי שיפור גבוהים במיוחד. בוא ונשוחח. צלצל ישירות למשה - 0544814332 או שלח מייל abc@nihul4u.co.il וקבע פגישה ראשונית ללא עלות אצלך.