מתי נכון להיעזר במומחים? להיעזר ביועץ עסקי? ביועצים עסקיים הנקראים לדגל? האם רק כאשר עסקים וחברות נתקלים בקשיים. או נכון להיעזר ביועצים עסקיים דווקא בתקופות של רגיעה וצמיחה? דעו כי יועץ עסקי מצטרף למנכ"ל ולהנהלה בכדי לתת מענה מקצועי לבעיות ואתגרים ניהוליים ועסקיים בשווקים תחרותיים. גם אתם עשויים להזדקק לשירותיו של יועץ עסקי מיומן ומקצועי כמוני. שותפי לדרך ואני, יכולים לעזור גם לך לאתר הזדמנויות עסקיות חדשנות המניעות צמיחה. יועץ עסקי מקצועי לחברות ועסקים משפחתיים כמוני, יכול בוודאות להוביל שיפורים רבים בהתנהלות העסקית והניהולית גם אצלך בחברה.

מהם היתרונות בהעסקת יועצים עסקיים איכותיים ובעלי ניסיון ניהולי ושיווקי מוכח

כיום רבים מהעסקים המשפחתיים וחברות בינוניות וקטנות לא מוותרות על שימוש באנשי מקצוע בתחומים רבים. עולמות הייעוץ העסקי הופכים בשנים לתחום נדרש בעבור מנכ"לים ובעלי חברות ועסקים.

לכן אנו מבקשים לציין את הנושאים הבאים:

1. ייעוץ עסקי מקצועי הניתן באמצעות יועץ עסקי המגיע מעולמות הניהול הבכירים יעזור גם לך לשפר ביצועים עסקיים וליעל תהליכים. 2. שירותי ייעוץ עסקי המשתלבים אצלנו יחד עם ייעוץ ארגוני ואסטרטגי עשוי להעניק גם לך יתרון על פני המתחרים. אנו נדאג להחזיר גם אותך לפסי צמיחה. 3. אנו כיועצים עסקיים נתמקד בשיפור יכולות צוות המכירות שלך. נדאג יחד להרחיב את מעגל הלקוחות. נגדיל את נאמנות הלקוחות ונמנע נטישה. 4. אנו כעוסקים בייעוץ עסקי ממוקד נעזור גם לך להימנע מכניסה לתחומים העשויים ליצור משבר ולגרום לך כבעלים וכמנכ"ל להפסיד יתרונות קיימים. ניכנס יחד לתהליכי ניהול סיכונים ונבחן את מנועי הצמיחה החדשים מבלי לסכן את הפעילות הקיימת.

האני מאמין שלנו?

בסיס הפעילות שלי כיועץ עסקי – יועץ ארגוני מושתת על ההבנה כי יש ביכולתי להעניק תועלות מדידות ומוכחות לחברות ועסקים בינוניים וקטנים הנדרשים לבצע תהליכי הבראה שינוי וצמיחה. אני כיועץ עסקי מאמין שבכל משבר או מול כל אתגר יש אפשרות לצמוח. אני מעריך ומוקיר בעלי חברות ועסקים שאינם מרימים ידיים ופורשים כשהם פוגשים את המשבר הראשון. בתור המנכ"ל והבעלים של חברת Advanced Business Consulting שהינה חברת ייעוץ ארגוני - ייעוץ עסקי מובילה החל מ-2006 . שותפי לדרך ואני עוסקים ביועץ עסקי לחברות ועסקים משפחתיים. מביאים לתהליך ידע מקצועי רב ערך גם מתחומי הייעוץ הארגוני והייעוץ האסטרטגי.

ייעוץ עסקי לחברות ועסקים משפחתיים – תמיד כדאי!

כיועץ עסקי לחברות ועסקים משפחתיים הובלנו יחד עם המנכ"לים וההנהלות והבעלים תהליכים עסקיים מורכבים. צלחנו יחד משברים ומהם ידעו יחד לצאת מחוזקים יותר. למגוון רחב של לקוחות מתחומי תעשייה ושירות שונים ומגוונים עזרנו להם להתמודד נכון יותר עם שינויים בשווקים, להתמודד טוב יותר עם משברים עסקיים. זאת עשינו בכדי להחזירם למסלול של צמיחה, תוך השגת מטרות ראויות וממוקדות ביעילות רבה. המוטו שלנו כיועצים עסקיים - יועצים ארגוניים מתמקד בתובנה הבאה: "כיועצים עסקיים אנו מלווים ארגונים ומנהלים טובים בתקופות שפע או משבר המבקשים לחזור לצמיחה ואף לבצע קפיצת מדרגה". שותפי ואני נשמח להיות לצידך בתהליכים שאתה מבקש להוביל.

יועץ עסקי – תחומי אחריותו בתהליכי הליווי?

בואו ונכיר את המושג "יועץ עסקי" לעומק? מהם תחומי אחריותו? ומה התועלות שעשויות לצמוח לך כבעלים או כמנכ"ל של חברה בינונית או חברה משפחתית וותיקה? יועץ עסקי הוא תחום עיסוק שבא להעניק ידע וניסיון מתחום עולם העסקים הפיננסים והניהול לחברות ועסקים הנמצאים בצמתים קריטיים. פעמים, יועץ עסקי נדרש בתקופות שפע וצמיחה שם עליו לעזור ולבחון כיווני התפתחות וצמיחה חדשים. במצבי משבר או קריסה תפקידו של היועץ העסקי להניע ולהוביל תהליכי הבראה שינוי וחזרה לצמיחה. יועץ עסקי חייב להיות בעל ידע והשכלה בתחומי ניהול, שיווק מכירות ופיננסים. עליו להתמחות בתכנון ובניית תוכניות וקביעת מדיניות לליווי פעילויות עסקיות נדרשות. את זה שותפי ואני עושים מאז 2006.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


תחומי הליבה של תהליכי ייעוץ עסקי כוללים את התחומים המרכזיים הבאים

יועץ עסקי בתהליכי הליווי והייעוץ מול הנהלות, בעלי חברות ומנכ"לים מעניק כלים ופתרונות לשיפור מצב קיים או להתפתחות עתידית. יועץ עסקי מקצועי ומיומן, מאתר את "החוליות החלשות", משפר תהליכי מכירה, משפר מערכי שירות לקוחות ומתמקד בשיפור המדדים הפיננסיים.

מצ"ב 10 תחומי ליבה מרכזיים שיועץ עסקי אמור לטפל:

1. שיפור מדדי הרווחיות בחברה או בעסק המשפחתי. 2. ניכנס לתהליך מיפוי מצב קיים וניתוח שוק ומתחרים. כולל הזדמנויות וסכנות. 3. היה וצריך יבוצע עדכון לתוכנית העסקית והאסטרטגית. 4. נשפר יחד השגת יעדים ומטרות להגדיל את הרווחיות של העסק. 5. בדיקת הצורך בעדכון המסרים השיווקיים. כניסה לשיפור המיתוג והבידול. 6. נוביל בדיקה מעמיקה של האיתנות הפיננסית 7. התאמת מבנה ארגוני לשינויים בשווקים ולפי הצורך מול האתגרים החדשים. 8. שיפור מיומנויות תקשורת וניהול צוותים ומשימות 9. נבחן יחד את הצורך לבצע שיפור במערכי המכירות והשירות ללקוחות. 10. נאמץ תוכניות עבודה יעילות יותר. נאמץ מודל עבודה המקש את חוק הפרטו.

אלה הם תחומי הליבה של עבודתו של כל יועץ עסקי מיומן ומקצועי שמגיע לתחום אחרי ניסיון ניהולי רב שנים מעבר לניסיון שרכש בתחומי הייעוץ השונים. היה ותרצו לקרוא עוד מאמרים בתחום הייעוץ העסקי? כנסו ללינק הבא: שם תמצאו מאמרים מקצועיים ומדריכים עדכניים בכל תחומי הייעוץ העסקי – הייעוץ הארגוני ומיומנויות ניהוליות נוספות.

ההמלצה שלי לדרך לבחור יועץ עסקי מקצועי?

המלצתי כוללת ניסיון רב שנים משני צדי המתרס. מצד אחד כמנהל בכיר בעולמות מאד תחרותיים, עיתונות פרסום ושיווק וכן ונסיון רב שנים בתחום התקשורת והסלולר. מהצד השני ניסיון רב שנים כיועץ עסקי, יועץ ארגוני בחברת חברת Advanced Business Consulting שהינה חברת ייעוץ ארגוני - ייעוץ עסקי מובילה שאותה יסדתי כבר ב- 2006 . לאורך השנים, שותפי לדרך ואני עוסקים ביועץ עסקי וליווי חברות ועסקים משפחתיים.

נכון לבחון 5 תחומים מרכזיים לפני קבלת ההחלטה לגייס יועץ עסקי חיצוני לתהליך:

1. לבחון את הידע והניסיון הניהולי והייעוצי לאורך השנים. לא להתבייש לבקש כי יפורט לכם התפקידים הניהוליים שהיועץ העסקי עשה מחוץ לעולמות הניהול? חפשו לגייס כאלה שיש להם ידע מקצועי רחב בחלק גדול מתחומי הליבה הניהוליים. 2. בדקו את ההתאמה הבין אישית בינכם. היא מאד חשובה להצלחת כל תהליך של ייעוץ עסקי. 3. הימנעו מלגייס למשימה יועצים עסקיים שרק מתמקדים במתן עצות ולא בהובלת תהליכים ויישומם בשטח. 4. חפשו לקבל המלצות. דברו עם חברות הנהלות ומנכ"לים שיכולים לתת לכם מידע על איכות התהליכים. 5. מנעו מלגייס יועצים עסקיים שרק עשו הסבה לתחום? מעולמות המשפט? מעולמות ההיי טק. דעו כי מחיר זול מידי, פעמים יתברר כטעות בבחירה.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


האם רואי חשבון או מומחים לפיננסים תמיד עשויים להיות יועצים עסקיים טובים?

מבלי לפגוע במקצועיות של אף אחד, בשנים האחרונות אני ושותפי לדרך נחשפנו ללא מעט מצבים שבהם גורמים מחוץ לעולמות הייעוץ הקלאסיים נכנסים לתהליכים. גילינו כי מומחים לקידום אורגני וממומן בגוגל וברשתות החברתיות, הופכים פעמים ליועצים עסקיים המבטיחים "הרים וגבעות". בוגרי תואר ראשון במשפטים או במנהל עסקים מאמצים לעצמם טייטל של יועץ עסקי מקצועי. הטובים שהם עשויים להגיע דווקא מתחום ראיית החשבון והפיננסים. אלה וגם הראשונים עשויים להציג ארסנל כלים חלקי בלבד. אבל אלה וגם האחרים בשנים האחרונות מציגים את עצמם כיועצים עסקיים המיומנים בהובלת תהליכי הבראה שינוי וצמיחה. דעו כי המומחים המגיעים מתחום החשבונאות, ראיית חשבון, ייעץ פיננסי, או כלכלנים, מביאים לתהליך נקודת מבט צרה מידי. אין להם את הידע והמומחיות בניהול עסקי הוליסטי הכולל את כל התחומים המשיקים להצלחת חברה או עסק.

בחירה נכונה של יועץ עסקי במרכז? או בחיפה ובקריות?

הגענו לשלב הסיכום וההמלצות. אנו כחברה וכיועצים עסקיים פועלים בפריסה ארצית. אזור חיפה קריות והצפון מהווה בעבורי בית, לכן חברות ועסקים מקומיים מקבלים מאיתנו יותר. יש לנו משימה לתרום לקהילה העסקית בחיפה ובקריות ולהעניק בחזרה ידע ומיומנויות שרכשנו מול עשרות רבות של חברות הנהלות ומנכ"לים בתהליכי ייעוץ עסקי – ייעוץ ניהולי וארגוני מורכבים. נדמה לי כי היה והגעתם לכאן נחשפתם לכל ההמלצות והמידע הרלוונטי לגבי בחירה מושכלת של יועץ עסקי מקצועי לחברות ועסקים משפחתיים. הצגתי בפניך את הקריטריונים והמדדים שעליך לשקול לפני קבלת החלטה לגיוס יועץ עסקי בעבורך.

נכון לבחור בטוב ביותר בעבורך!

בדוק את רמת הידע המקצועי הן כיועץ עסקי והן כמנהל בכיר. קבל המלצות ובדוק התאמה בין אישית ותקשורתית. בדקו באם אתם חולקים את אותם הערכים? היה ותגלה יועץ עסקי שיודע את כל התשובות לגל השאלות? הייתי ממליץ לך להמשיך ולחפש! היה ואתה נמצא במקום של בחירה מושכלת ביועץ עסקי יועץ ארגוני נכון כי תבחרו בי: במשה גרימברג. דעו כי חיבור ביו אישי ואמון קריטיים להצלחת התהליכים. מאז 2006 הייתה לי הזכות ללוות עשרות רבות של חברות וארגונים בכל גודל וכמעט בכל תחום. חייגו עכשיו ישירות לנייד שלי: 0544-814332 או ל- 03-9032222 ואשמח לקבוע פגישת ייעוץ עסקי ראשונית. היה ונוח לך לתאם זאת מולי במייל שלח הודעה למייל האישי שלי:abc@nihul4u.co.il .

אני לשירותך

כיועץ עסקי, נפגשתי וליוויתי עשרות חברות, הנהלות ומנכ"לים. לקחתי חלק בתהליכי הבראה שינוי וצמיחה מול מאות עובדים ומנהלים. עסקים חברות ומנהלים טובים שעזרתי להם להיות ממוקדים יותר ולהפוך למקצועיים וטובים הרבה יותר. חלקם הגדול, הפכו לחברים וממשיכים להתייעץ איתי שנים אחרי סיום עבודתם במקום שהיכרנו. מנגד מעט חברות ומנכ"לים בחרו לא להתקדם איתי השלב הראשון. הם נשארו תחת ההגדרה של "לקוחות פוטנציאליים". חלקם אחרי מספר חודשים או שנים מצאו אומץ לחזור ולבחון יחד איתי תהליכי עבודה וייעוץ משותפים. האם שווה כי נכיר? אני משוכנע שכן!!

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים