היה וגם אתם מבינים שהחוכמה לא ניתנה רק לאלה החיים באזור תל אביב והמרכז? היה ואתם פעילים עסקית באזור חיפה קריות וצפון הארץ, סביר להניח כי תעדיפו לעבוד עם יועץ עסקי מקומי ומקצועי המכיר היטב את השוק והמתחרים. זאת ועוד, מניח כי תשקלו לבחור בחברה של ייעוץ עסקי – פיתוח ארגוני שבסיס פעילותה מתמקד בצפון הארץ.

ייעוץ עסקי מקומי – חיפאי – משה גרימברג

היה ואתם מחפשים ייעוץ עסקי מקצועי? יועץ עסקי מיומן ובעל ניסיון מוכח, הגעתם לאדם הנכון. שמי משה גרימברג, ואני הבעלים והמנכ"ל של חברת Advanced Business Consulting. שותפי ואני נשמח להעמיק גם לך ייעוץ עסקי, ייעוץ שיווקי שיביא גם אותך למקומות ושיאים עסקיים חדשים. מחפשים ייעוץ עסקי בחיפה והסביבה? שמי משה גרימברג, יועץ עסקי – יועץ ארגוני שבסיסו בחיפה. לקוחותינו פרוסים בכל רחבי הארץ אבל  יש לי יותר מפינה חמה בלב לעסקים צפוניים שמחויבים להיות הרבה יותר מקצועיים וטובים מאשר הממוצע באזור המרכז.

ייעוץ עסקי המניע חזרה לצמיחה

שותפי ואני נשמח להעניק גם לכם ייעוץ עסקי – ייעוץ שיווקי, המלווה בייעוץ ארגוני המניע תהליכי שינוי וצמיחה. אנו מביאים לתהליכים עשרות שנות ניסיון ניהולי וייעוצי. מביאים קבלות על הצלחות במגוון תחומים וסגמנטים. אנו כיועצים עסקיים ויועצים לשיפור מיומנויות ניהול שיווק ואסטרטגיה יכולים להציג קבלות על הצלחות בקרב עשרות חברות גדולות בינוניות וחברות משפחתיות שהיו צריכים להיכנס לתהליכי עדכון אסטרטגיות ובניית מנועי צמיחה חדשים.

יועצים עסקיים משפרים מערכי מכירות ושרות לקוחות גם בחיפה

דעו כי אנו כיועצים עסקיים המניעים תהליכי ייעול ושיפור מערכי מכירות ושרות לקוחות מתמקדים בהחזרת חברות וארגונים למסלול צמיחה והתחדשות. שותפי הבכירים לדרך ואני, נוכל לספק גם ייעוץ עסקי וניהולי שיסייע לארגון שאותו אתה מנהל לשפר ביצועים ולשפר את מדדי הרווחיות והיעילות.

ייעוץ עסקי, וכיועץ עסקי אני ושותפי הבכירים מציעים מגוון רחב של שירותים ומיומנויות:

 • אין אנו נכנסים לתהליכי ליווי וייעוץ עסקי בתחומים ושווקים שאין לנו היכרות וניסיון מקצועי מוכח. אין אנו עושים את הסטאז' על גבם של הלקוחות.
 • מתמקדים תחילה במיפוי מצב קיים ניתוח חוזקות וחולשות ושמים דגש על איתור כשלים בתפקוד החברה.
 • בדיקת איכות המשאב האנושי והניהולי בחברה. בדיקת יעילות ואיתור כוח אדם מקצועי וניהולי שהגיע לתקרת הזכוכית?
 • אחרי שלב האפיון וניתוח שוק ומתחרים יוזמים תוכנית לשיפור הביצועים העסקיים וחזרה לצמיחה.
 • החלק מהמקרים ובעיקר בשלבים הראשונים אנו הופכים לפרטנר לחשיבה ולהתלבטות ברמת הבעלים? ההנהלה, והמנכ"ל. מעניקים תמונת מציאות אובייקטיבית, נקייה מפרדיגמות ודעות קדומות.
 • עוסקים בפיתוח מנהלים ועובדים והתאמתם לשינויים הנדרשים בשוק ומול המתחרים.
 • פעם לפעם אנו מתמקדים בהובלת תהליכי טרנספורמציה דיגיטלית ברמת הארגון. מסייעים בהטמעת  טכנולוגיות רלוונטיות הנדרשות לתהליכי השינוי והחזרה לצמיחה.

שימו את הלקוחות במקום הראשון – טרנספורמציה דיגיטלית כמנוע צמיחה גם בחיפה

 • פעמים אנו מתמקדים על פי צורך באימוץ מבנה ארגוני חדש ועדכני יותר לצרכים המשתנים.
 • דואגים לשפר את הצעות הערך, משפרים את הבידול והמיתוג.
 • משפרים את מערכות השיווק ואת ערוצי ההפצה והמכירות הן בעולמות הדיגיטליים והן בעולמות המסורתיים.
 • משפרים את האסטרטגיה השיווקית ואת האסטרטגיה של מערך הפרסום והמכירות.
 • מעצימים ומשפרים מערכי מכירות. מגדילים את יכולת החברה לגיוס לקוחות חדשים.
 • מתמקדים בשיפור מערכי השרות ללקוחות. מקטינים את אחוזי הנטישה ומגבירים את הנאמנות של הלקוחות.

מגיע גם לך מפגש חשיבה וסיעור מוחות במתנה

דעו כי החברה שלנו מעניקה שירות בכל רחבי הארץ. שותפי הבכירים ממוקמים באזור המרכז, השפלה, ואזור הדרום. היה וצריך אני ללא כל בעיה מגיעים לכל מקום. למרות זאת, אני כתושב חיפה, שמח תמיד להעניק ייעוץ עסקי לחברות ועסקים הממוקמים מחדרה צפונה. אנו מעניקים ליווי וייעוץ עסקי לחברות ועסקים באזור הגליל המערבי, הגליל העליון, אזור עפולה מגדל העמק והעמקים, אזור עכו נהריה כרמיאל, אזור הקריות חיפה וזיכרון יעקוב. למפגש חשיבה וסיעור מוחות במתנה צרו קשר ישיר עם משה גרימברג 0544-814332. או שלח פניה דרך הקישור הבא: מפגש סיעור מוחות במתנה מגיע גם לך!

מחפשים להקים מיזם עסקי חדש? לשפר ביצועים של עסק או חברה בחיפה ובצפון?

היה ואתם נמצאים בצומת דרכים בהיבט של בחינת תהליכי ההתפתחות והצמיחה של העסק הקיים שלכם? או לחילופין בחינה של כדאיות להקמת מיזם עסקי חדש, זה הזמן לפנות אלי: למשה גרימברג, כיועץ עסקי מקצועי שיכול לעזור גם לך. פניה אלי כיועץ עסקי – יועץ ארגוני המכיר את השווקים המקומיים והארציים, עשוי להביא גם לך תועלות רבות. יחד נוכל לבחון את ההיגיון להקמת חברה או עסק חדש. נעזור גם לך לבנות תוכנית עסקית ותוכנית שיווקית ראויה. חשוב שתדע כי חיפה מהווה מרכז עסקי וכלכלי מהגדולים בארץ. הקרבה לנמל, לתעשיות הפטרוכימיים, לטכניון ולאוניברסיטה וכן לאזור התעשייה הביטחונית ותעשיות ההי טק באזור מת"ם עשויות להיות ליתרון לכל פעילות עסקית חדשה.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


ההכרות שלנו את השוק החיפאי והצפוני עשוי להיות יתרון משמעותי גם בעבורך

יש לנו יכולת מוכחת לעזור גם לך בתהליכי הקמה או שיפור של עסקים קיימים. יש לי היכולת המקצועית כיועץ עסקי להוביל יחד איתך תהליכים מקצועיים המחזירים גם אותך לפסי חזרה לצמיחה. ההכרות שלנו את עולם העסקים המקומי, מהווה בעבורך יתרון משמעותי. זאת ועוד, ההכרות שלי ושל שותפי היועצים העסקיים האחרים את עולם העסקים והניהול מחוץ לחיפה עשוי לעזור לכם גם כן.

ייעוץ עסקי חיפאי מקומי – מגדיל את סיכויי ההצלחה

דעו כי פנייה לקבלת ייעוץ ועזרה מקצועית מיועץ עסקי או יועץ שיווקי מגדילה את הסיכוי שלך להגיע למיקסום תוצאות בפעילות העסקית הקיימת או ביזום פעילות עסקית חדשה. פנייה שלך אל יועץ עסקי מיומן, יועץ שיווקי ואסטרטגי היא הדבר הנכון לעשות בכל אחד מהמצבים שחברה או עסק שלך נמצאים. כיועצים עסקיים מקומיים אנו מעניקים גם לך נקודת מבט חיצונית ואובייקטיבית לתמונת המציאות העסקית שלך. זה הזמן לפנות ולבחון קבלת ייעוץ ועזרה מקצועית מאיתנו כיועצים עסקיים המעניקים גם לך מעטפת שירותים כוללת המותאמת לצרכי העסק שלך.