אתם מנהלים חברה, עסק בינוני או קטן? או חברה משפחתית שצמחתם וגדלתם בתוכה ומתלבטים האם נכון להיעזר בייעוץ עסקי במצבים של משבר? או חשיבה להיכנס לתחומי פעילות חדשים? מתלבטים מה נכון יותר לעשות? להמשיך ולהתקדם עם כוחות מקומיים מתוך החברה, או להיעזר ביועץ עסקי מקצועי? היה ואתם מחפשים יועץ עסקי מקצועי המביא לתהליך ניסיון ניהולי מוכח, ניסיון שיווקי וניסיון של שנים רבות בעולמות הייעוץ – הגעתם למקום הנכון. משה גרימברג יחד עם שותפיו הבכירים לדרך ישמחו להעניק גם לך ייעוץ עסקי ממוקד ומקצועי.

אנחנו כאן בשבילך

ייעוץ עסקי לחברות ועסקים המבקשים להניע תהליכי הבראה או שינוי נכון לעשות עם משה גרימברג וצוות שותפיו היועצים העסקיים. להיות עצמאי? בעל עסק קטן, או בעלים של חברה בינונית השואפת לצמוח ולגדול זה עשוי להיות בעבורך – הגשמת חלום. אנו כאן בשבילך. עוסקים בייעוץ עסקי לחברות ולבעלי עסקים קטנים המבקשים ללמוד, להתפתח ולהימנע ככל שניתן מביצוע טעויות גדולות בתהליך. כיועצים עסקיים, נהיה בעבורך פרטנר לחשיבה ולהתלבטות בצמתים בכי חשובים בתהליכי השינוי והצמיחה שאת/ה מבקש/ת לבצע.

ייעוץ עסקי איכותי נותן מענה לשאלות האלה

בוא ונחשוב יחד על מתן מענה אמיתי לשאלות הבאות: האם כבעלים של חברה קטנה או עסק עצמאי, אתם חשים מספיק ביטחון פיננסי וכלכלי? האם "רכבת ההרים" של תזרים המזומנים וחוסר השינה לגבי כיצד תעבור את תשלום המשכורות והספקים מטריד אותך? אולי יש לכם ספקות לגבי המודל העסקי? האם נכון אולי לשקול לעדכן את האסטרטגיה השיווקית, לשקול להיכנס לתחומים חדשים? היה וגם אתם מתחבטים בשאלות האלה וברבות אחרות – נכון כי תשקלו להיעזר בייעוץ עסקי מקצועי. להיעזר בי כיועץ עסקי שיודע לקחת אחריות על שיפור תהליכים גם אצלך בחברה או בעסק העצמאי שלך.

ייעוץ עסקי בהתאמה כירורגית לצרכים שלך

בתהליכי הייעוץ העסקי שלנו תמיד נתחיל מהשלב הראשון והחשוב ביותר. מיפוי מצב קיים, ניתוח שוק ומתחרים יחד עם ניתוח מדדים פיננסיים מרכזיים. רק לאחר ניתוח המידע נעבור לשלב הבא: בניית תוכנית עבודה וליווי ממוקדת שמשלבת ייעוץ עסקי, ייעוץ אסטרטגי יחד עם ייעוץ ארגוני המותאמים בדיוק לצרכים שלך ולעולמות התוכן של הפעילות העסקית שלך.

כיועצים עסקיים אנו נתמודד יחד עם הנושאים והאתגרים הבאים:

1. נבחן דרכים להגדלת פלחי שוק על חשבון המתחרים.

2. נתמקד בהגדלת ההכנסות וכמות גיוס לקוחות חדשים.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


3. היה ונצטרך נשפר את רמת השירות ללקוחות, נקטין אחוזי נטישה ונעלה את כמות הרכישות החוזרות.

4. נשפר תהליכי ניהול זמן ומשימות ברמה האישית שלך כבעלים וכמנכ"ל וברמת העובדים והמנהלים שלך.

5. נבצע עדכון והתאמה של התוכנית העסקית והאסטרטגית לשינויים בשוק.

6. נניע תהליכי בדיקה לבחינת התמחור ובחינה של שיפור תהליכי ייצור ותפעול.

7. נשפר מיומנויות של ניהול עובדים ומשימות ברמת הארגון.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


8. נבנה לכל אחד ואחת הגדרת תפקיד וניתוח עיסוקים כחלק מהתאמת המבנה הארגוני לשנים הבאות.

9. נשפר מערכי בקרה ושליטה על דוחות חייבים ועל שיפור והוזלת תהליכי רכש וניהול ספקים.

10. נבחן הגיון של צמיחה מואצת באמצעות רכישות ומיזוגים.

זאת רשימה חלקית ברמת הכותרות בלבד! למאמרים ופוסטים נוספים הקשורים לנושא הייעוץ העסקי כנסו ללינק הבא:

ההתלבטות נגמרה – ייעוץ עסקי עם משה גרימברג – החלטה נכונה

ייעוץ עסקי  בעשור השלישי של המאה ה- 21 הוא כבר לא מותרות גם לחברות בינוניות, קטנות , ועסקים משפחתיים. כיום אין כל צל של ספק כי ניהול חברה, עסק או יזמות טכנולוגית מחייבת בעידן המודרני מיומנויות ניהול מרובות. מחייבת השקעת משאבים ויכולת ניהול שוק מתחרים ובעיקר ניהול סיכונים. כאן נכנס לתמונה תחום הייעוץ העסקי. ניהול מצטיין מחייב כיום הנהלות ומנכ"לים להיות מסוגלים לנטר תהליכים ומגמות בתחום החברה ומחוצה לה בתחומים הבאים: יצור, תפעול, שיווק, מכירות, שירות לקוחות, ניתוח שוק ומתחרים, ניהול מדדים פיננסיים ועוד לא מעט תחומים חשובים נוספים. האתגר של כל מנכ"ל, בעלים או הנהלה להצליח לנהל את המערך הניהולי והעסקי עם מינימום טעויות. לכאן אנו נכנסים לתמונה, אחרי שלב מיפוי מצב קיים ניתוח שוק ומתחרים נציג תוכנית אופרטיבית שתביא לשיפור היעילות ולהגדלת פלחי שוק ורווחיות.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


ייעוץ עסקי לחברות ועסקים – בפריסה ארצית

ייעוץ עסקי מקצועי וזמין בפריסה ארצית. אנו מאמינים כי ייעוץ עסקי איכותי וסופר מקצועי חייב להיות זמין לכולם. לחברות ועסקים בינוניים וקטנים באזור גוש דן, באזור באר שבע וירושלים, באזור השפלה הדרומית והצפונית ובאזור חיפה קריות והצפון. חברת Advanced Business Consulting הינה חברת ייעוץ ארגוני - ייעוץ עסקי מובילה מאז - 2006. שותפי לדרך ואני עוסקים בייעץ עסקי לחברות ועסקים משפחתיים. מביאים לתהליך ידע מקצועי רב ערך גם מתחומי הייעוץ הארגוני והייעוץ האסטרטגי. כיועצים עסקיים אנו שותפים בתהליכים של חברות ועסקים המבקשים לשפר ביצועים, לחזור למוד של צמיחה. לתיאום שיחה ופגישה עם משה גרימברג – צור קשר עוד היום. 0544-814332 או 03-9032222 או שלח מייל ישירות אלי abc@nihul4u.co.il

מתי נכון להיעזר בייעוץ עסקי?

כאשר אתם מרגישים כי "השוק בורח" לכם. כאשר מתחרים שהיו קטנים ולא רלוונטיים צומחים ומתפתחים, ואתם נשארים מאחור? זה הזמן לשקול להיעזר ביועצים עסקיים מיומנים. פעמים עסקים וחברות נמצאים במצב המחייב התערבות מהירה למניעת קריסה. פעמים חובה להוביל תהליכי הבראה קשים בכדי לחזור למוד של הישרדות שעשויה לאפשר בניהול נכון חזרה לצמיחה. מנגד פעמים המעורבות של יועצים עסקיים נדרשת כאשר חברות ועסקים נמצאים בתקופות פריחה ושיא בפעילות העסקית. במצבים כאלה הנהלות, בעלים ומנכ"לים מבינים שעליהם דווקא עכשיו להשקיע משאבים בתכנון ובניה של מנועי צמיחה חדשים. הם מבינים כי עליהם להיות תמיד צד וחצי לפני המתחרים.  דעו כי עולם העסקים הופך לתחרותי יותר ויותר.

ייעוץ עסקי מקצועי אחראי לנטר מגמות וטרנדים

התחרות גוברת, השחיקה ברווחיות  מביאה לאיבוד יכולת להשקיע משאבים בחדשנות ושיפור מערכי יצור ותפעול. יש צורך לנטר מגמות וטרנדים חדשים. יש חובה ללמוד להתמודד עם שינויים רגולטוריים, תקנות יבוא או מיסוי חדשות ובעיקר להתמודד עם שינויים טכנולוגיים. כל אלה משנים את כללי המשחק ומחייבים הנהלות ומנכ"לים לא לפספס הזדמנויות צמיחה חדשות. דעו כי פניה לייעוץ עסקי מקצועי תמיד עשויה לעזור ולהביא ערך ותועלות מדידות בשני מצבי הקצה. דעו כי אנו כיועצים עסקיים תמיד נהיה  שותפים בתהליכים של חברות ועסקים הדומים בפעילות שלך - המבקשים לשפר ביצועים, לחזור למוד של צמיחה. לתיאום שיחה ופגישה עם משה גרימברג – צור קשר עוד היום. 0544-814332 או 03-9032222 או שלח מייל ישירות אלי abc@nihul4u.co.il