היה ואתה מנהל עסק משפחתי קטן? מעסיק בין 3-8 עובדים או מנהל פעילות עסקית גדולה ומורכבת יותר בעולמות התעשייה והשרות? אתם מכירים את השאלה המנקרת לכם במוח: האם כל מה שאתה עושה מספיק טוב? האם החברה או העסק ממצים את מלוא הפוטנציאל שלו? האם אפשר באמצעות ייעוץ עסקי מקצועי שיבוצע על ידי יועץ עסקי- יועץ אסטרטגי להכפיל את המכירות? להגדיל את הרווחיות ב- 30 אחוז?

"למה, מי הוא שילמד אותי.. אני אלמד אותו"

היה ואתם מכירים את השאלות שלא נותנות מנוח, לא ירחק היום שתקבלו החלטה עסקית חכמה: אני זקוק לשירותיו של מקצוען. זקוק ליועץ עסקי המכיר את עולמות השיווק, הניהול והמכירות. עסקים רבים חושבים כי אין הם ראויים להשתמש ביועצים עסקיים. חלקם חושבים כי השרות יקר ולא מביא תועלת. אחרים עדיין מאמינים כי רק להם יש את כל התשובות לכל השאלות. "למה, מי הוא שילמד אותי.. אני אלמד אותו" זה עשוי להיות משפט המאפיין אותם.

מדוע ולמה נחוץ ייעוץ עסקי מקצועי?

בעלי חברות, נותני שרות ועסקים בינוניים וקטנים נלחמים יום יום בלהבין כיצד אפשר להקטין הוצאות קבועות? להקטין הוצאות משתנות? לאתר ספקים זולים יותר? בדרך כלל בגלל הבנה לקויה הם עשויים לחשוש כי שימוש ביועץ עסקי רק תגדיל את ההוצאות. מנגד הם חוששים שהתועלות לא יכסו את עלות העסקתו. חלקם אף חוו חוויות לא מספיק מקצועיות עם יועצים כאלה ואחרים, הם נזהרים לעשות את אותה הטעות שוב.

תמונת מציאות עדכנית דרך עיניו של יועץ עסקי מקצועי

כאן אנו מבקשים  להיכנס לתמונה ולהעניק לך תמונת מציאות אחרת על היתרונות השימוש ביועצים עסקיים מנוסים. רבים מהחשדנים והפחות מאמינים לאחר קריאה ישנו את דעתם. אבל כל אחד מהספקנים יהיה מאד מאושר לגלות כי העבודה המשותפת עם יועץ עסקי עשויה להביא לערך רב ומדיד. עבודה תהליכית איתנו כיועצים עסקיים יכולה להניע גם אצלך צמיחה. יחד נצליח להקטין הוצאות, לייעל תהליכי עבודה. לאתר מנועי צמיחה חדשים, לשפר את מערך המכירות והשרות ללקוחות ובעיקר להרוויח יותר. תכינו לכם כוס קפה ובואו נתחיל.

הנושאים הרלוונטיים המטופלים בתהליך הייעוץ העסקי.

יועץ עסקי מאתר איתור צמיחה לא מנוצלים וחדשים?

הכוונה לאתר את קהל היעד הקיים בעסק ולנסות לזהות קבלים לא מטופלים שעשויים להיות לקוחות בטיפול שיווקי ומכירתי נכון. יועץ עסקי מקצועי ובעל ניסיון יסייע לחברה שלך להכיר את עולם העסקים נקי מדעות קדומות באמצעות מיפוי מצב קיים. ניתוח שוק ומתחרים. וביצוע סקירה מעמיקה של חוזקות וחולשות. מעבר לכך יועץ עסקי מקצועי יבדוק את מערכי השיווק וההפצה. יבחן את היכולות ואת הביצועים של צוות המכירות. לאחר מכן יציג תוכנית צמיחה הכוללת מספר חלופות. אחרי אישור אחת מהחלופות, בונים תוכנית עבודה שלה מטרות ויעדים להשגה ולוחות זמנים.

יועץ עסקי המתמקד בהקטנת עלויות ושיפור רווחיות.

השינויים בעולם התשומות הופך לקשה יותר ויותר. חיפוש ספקים וחומרי גלם זולים הופכת למשימה לא פשוטה. לכן פעמים בעלי חברות קטנות ועסקים מתקשים לבנות תמחור נכון למוצרים או לשירותים שלהם. הם מתקשים לעמוד בתחשיב רווחיות מינימלי. פעמים הם מתמחרים בהפסד את המוצר או השרות שהם מוכרים. כאן יועץ עסקי מקצועי נכנס לעובי הקורה. אנו כעוסקים בייעוץ עסקי יודעים למצוא את הפערים במודל הרווחיות בקיים ולבצע בוא התאמות נדרשות. דעו כי יועצים עסקיים מביאים ערך אפילו גדול ומשמעותי יותר בקרב חברות ועסקים רווחיים. במצב הזה אנו מתמקדים בהגדלת פלחי שוק מול המתחרים. כניסה לנישות חדשות. שיפור מערכי המכירות והשרות לקוחות. שינוי עסקי המחזק צמיחה מעמדה של עסק מרוויח ואיתן מאתגרת יותר.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


חיזוק הבידול, המיתוג והצעת הערך הייחודית מול הלקוחות והמתחרים

כיועצים עסקיים המגיעים לתחום אחרי קריירות בעולמות תחרותיים כתפקידי שיווק פיתוח עסקי ומנכ"לות אנו מבינים עד כמה המיתוג הנראות והבידול חשובים להמשך הצמיחה. ננתח את סוגי הלקוחות, ננתח את התפלגות המוצרים ו/או השירותים. נבחן את התמחור מול המתחרים ונלמד מהם נקודות החוזק שלכם. אנו יחד נצטרך לבנות "סיפור טוב" - סטוריטיילינג שנוגע ברגשות וזאת בכדי שניצור את הבסיס לייחודיות הגורמת לבידול. נבחן מה באמת חשוב ללקוחות? האם מוצר פשוט ואמין במחיר סביר? או חשוב לו יותר זמן ההספקה ורמת שרות 24/7? נעדכן את שפת המותג היה ונצטרך, בנוסף נבליט ונעצים הצעת ערך ייחודית רק לכם.

ייעוץ עסקי לשיפור מערכי מכירות ושרות לקוחות אקטיבי ומוכר Up Sale

יועץ עסקי מקצועי צריך להכיר את הכלים המצליחים לגרום ללקוחות לקנות יותר. פעמים צריך לבנות הצעות ערך שיווקיות? לפעמים צריך לבנות בנדלים נכונים המצליחים להגדיל משמעותית  את גובה העסקה. במקרים אחרים על יועץ עסקי מזהה צורך לשפר את מיומנויות אנשי המכירות והשרות לקוחות. דעו כי אחד ממנועי הצמיחה החשובים ביותר כיום – הוא מערך שרות לקוחות מוכר המבצע מעבר למתן שרות מכירות Up Sale. הצלחתו של יועץ עסקי תימדד כאן על פי הקטנת אחוזי הנטישה של הלקוחות, חיזוק נאמנותם לחברה. בנוסף יימדד  היועץ העסקי ביכולתו לגרום למערך שרות הלקוחות הפסיבי להפוך לאקטיבי ומוכר מכירות חדשות ללקוחות קיימים.

ייעוץ עסקי הממוקד בייעול ובהקטנת עלויות בכל התחומים

היה ובחרתם יועץ עסקי מנוסה ומקצועי סביר להניח כי אחרי שלב מיפוי מצב קיים וניתוח חוזקות וחולשות הוא "צולל" לדחות הפיננסים שם הוא מתחיל דווקא בהקטנת עלויות. חשוב תדעו כי גל 1000 שקל שחסכתם כתוצא מייעול או משא ומתן טוב יותר מול ספק. מה זה אומר? בכדי להגיע  לרווח של 1000 שקל עלינו למכור לפחות ב- 5000 שקל וזה במצב שהרווחיות עומדת על 25%. אנו כיועצים עסקיים מקצועיים ובעלי ידע וניסיון נפעל גם בתחום של הכנסת טכנולוגיות עדכניות ובעיקר נתמקד בשיפור יכולות ניהול ומנהיגות בחברה.

ייעוץ עסקי בעבור ניהול אסטרטגיות צמיחה ומשבר.

עולם העסקים אינו נח לעולם. המתחרים מנהלים קרבות להשיג עוד יתרונות ולהגדלת פלחי שוק. יועץ עסקי בעל ניסיון, מסייע לבעלי עסקים וחברות להתמודד עם צעדים תחרותיים שונים שמבצעים המתחרים. כיצד עליך להגיב נכון כאשר מתחרה מרכזי שלך הוריד מחיר? מה נכון לעשות? היכן "הבטן הרכה" שלו ואולי שם צריך לתקוף? יש חשיבות רבה לניהול אסטרטגית השיווק והתמחור. זאת ועוד, מישהו צריך לעזור לך לבנות תוכנית צמיחה? תוכנית עסקית ל- 3-8 שנים קדימה? מי שלא מתכנן ונערך עשוי למצוא את עצמו במצב עסקי וכלכלי לא פשוט.

בחר לעבוד איתנו!

כיועץ עסקי אכנס להכיר לעומק את דפוסי העבודה ואת התהליכים בעסק שלך. אחרי תהליך קצר של למידה אציג בפניך תוכנית עבודה תהליכית. ראשונית. אציג לך את התועלות המצופות להשגה. נציף את העלויות ואת לוחות הזמנים ובעיקר נסכים על המטרות העסקיות להשגה. אין זה סוד כי עבודה איתנו עשויה להביא גם לך ערך רב. רציתי לעדכנך כי תהליך ייעוץ עסקי מקצועי מעניק גם לך וגם לעסק ולעובדים שלך סט כלים ומתודולוגיות ניהוליות ושיווקיות מאד שימושיים שישמשו אותך שנים לאחר סיום תהליך הייעוץ העסקי.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


הייחודיות שלנו כיועצים עסקיים

הייחודיות שלנו מתמקדת בכך שאנו מעניקים תמיכה וליווי בסיום התהליך לעוד 3 חודשים ללא עלות. בפגישה הראשונית שלנו הציג לך חלופה מעניינת שמאפשרת גם לך לגייס ייעוץ עסקי מקצועי במסגרת הסכם של מיקור חוץ לליווי ארוך טווח ובעלות העשויה להתאים גם לך. מניח כי היה והגעת עד כאן אתה עשוי להיות בקטגוריה הנכונה. יש לך עסק משפחתי קטן המעסיק בין 5-20 עובדים, או חברה משפחתית קצת יותר גדולה. אני מניח שעד עכשיו לא מצאת לנכון להיעזר ביועץ עסקי. יתכן כי המחיר הפחיד אותך? אולי שמעת ביקורות שליליות מחבריך שלא ידעו לבחור נכון יועץ עסקי מקצועי?

פגישת סיעור מוחות במתנה

אני מבקש בפעם הראשונה להציע לך חוויה מתקנת. להציע לך "טעימה" – מפגש היכרות - מפגש סיעור מוחות במתנה.  התרומה של מפגש החשיבה עשוי להיות חשוב מאד להמשך הפעילות העסקית שלך. אני מניח כי אתה מכיר את האמרה הבאה: "אורח לרגע רואה כל פגע" . יועץ עסקי מקצועי ומיומן מסוגל להציג בפניך כשלים וחוליות חלשות שניתנות לשיפור. כיועצים עסקיים אנו נקיים "מדעות קדומות". נקיים מהרגלים מעכבים ופרדיגמות לא מספיק יעילות לתחרות של המאה ה- 21. כיועץ עסקי, אשמח להיות זה שיבחר לעבוד איתך בתהליכי השינוי והצמיחה.. תרגיש חופשי לקבוע איתי פגישת חשיבה ראשונית ללא עלות. צלצל ישירות אלי: 0544-814332 משה גרימברג.