חברות ועסקים קטנים הם עמוד השדרה של הכלכלה המערבית וכן של הכלכלה בישראל. על פי הסטטיסטיקה, חברות ועסקים קטנים מהווים יותר 80% מכל המשרות בארץ. זה מספר עצום! אם אתה בעל חברה משפחתית, או עסק קטן, אתה יודע שזה יכול להיות קשה להתחרות בעסקים גדולים יותר. אחת הדרכים לשפר את סיכויי ההתמודדות היא לקבל עזרה מיועצים עסקיים מקצועיים שעברו דבר אחד או שנים בחיים. במאמר כאן ננסה לתת מענה לגבי התועלות של יעוץ עסקי מקצועי בעבורך כמנכ"ל או כבעלים של חברה או עסק בינוני או קטן. נבהיר כיצד אנו כיועצים עסקיים עשויים להועיל גם לך בעבודה השוטפת ומול התחרות ההולכת וגוברת.

מהו יעוץ עסקי?

ייעוץ עסקי הוא שירות מקצועי המספק עזרה מקצועית וסיוע לעסקים בכל הגדלים. אנו כיועצים עסקיים הם מומחים בתחומם ויכולים לעזור לך במגוון משימות, כולל שיווק, פיתוח עסקי. בנוסף להעצמת מערכי מכירות ושרות לקוחות, משאבי אנוש ועוד. ישנם יתרונות רבים של שכירת יועץ עסקי. אחד החשובים ביותר מתמקד ביכולת שלנו כיועצים עסקיים וארגוניים, להעניק לך כמנכ"ל או כבעלים נקודת מבט אובייקטיבית. אנו יכולים לעזור גם לך לראות את העסק/החברה שלך מנקודת מבט נקיה מדעות קדומות ופרדיגמות. באפשרותנו להציע לך פתרונות לבעיות קיימות ולהוביל תהליכי הבראה שינוי וצמיחה. יתרון נוסף של ייעוץ עסקי ממוקד ואפקטיבי עשוי להיות בהיבט של ייעול תהליכים שיעזור גם לך לחסוך זמן וכסף. בהיבט המקצועי אנו יכולים לעזור לך לזהות תחומים העשויים להיות מנועי צמיחה חדשים. לעזור לך בתהליכי ניהול משא ומתן יעיל יותר עם ספקים, ואולי אף להוביל יחד תהליכי מיזוג ורכישה?

גם יזמים נכון כי יעזרו ביועצים עסקיים.

אם אתה חושב להקים חברה חדשה או עסק קטן, או אם יש לך חברה או עסק קטן שאינו מתפקד טוב כמו שאתה רוצה, שקול לשכור יועץ עסקי מקצועי. כיועצים עסקיים מיומנים יכולים לעזור גם לך להעלות את העסק שלך על מסלול ההצלחה ולשפר את השורה התחתונה שלך כבר מההתחלה. המטרה שלנו לגרום לבסיס מקצועי וניהולי איתן כבר מהחודשים הראשונים של הקמת העסק או החברה שלך. מטרתנו המשותפת להקטין את אחוזי הטעות בתהליך ולבנות חברה או עסק עם סיכויים גבוהים לצמיחה והתפתחות. כעת, לאחר שדיברנו על כמה מהיתרונות של ייעוץ עסקי, בואו נבחן כיצד הוא יכול להועיל לעסק הקטן שלכם באופן ספציפי. אם אינך בטוח היכן להתחיל או לאיזה כיוון לקחת את העסק שלך

מתלבטים לגבי הצעד הבא? – היעזרו ביועץ עסקי מקצועי. 

יועץ עסקי – יועץ אסטרטגי יכול לעזור גם לך לפתח תוכנית ארוכת טווח ולמפות את הדרך להצלחה העסקית. אנו יכולים גם לספק בעבורך תובנות והמלצות חשובות על סמך הניסיון והמומחיות שלנו. בנוסף, יועץ עסקי אפקטיבי יכול לעזור לך לזהות הזדמנויות ותחומי צמיחה פוטנציאליים. כיועצים עסקיים אנו יכולים גם לעזור לך לפתור בעיות ולהתגבר על אתגרים. לכן, אם אתם מרגישים תקועים או לא בטוחים כיצד להתקדם, שקלו לשכור יועץ עסקי מיומן ובעל ניסיון בעולמות התוכן שלך. זו יכולה להיות ההחלטה הטובה ביותר שאי פעם קיבלת כבעלים או כמנכ"ל עבורך. הקפידו לעשות את המחקר שלכם ולמצוא מישהו בעל מוניטין ובעל ניסיון בתחום בו אתם זקוקים לעזרה. יש הרבה יועצים נהדרים שם בחוץ שיכולים באמת לעזור לעסק שלך לצמוח ולהצליח. אל תפחדו לבקש המלצות מסביב או לבדוק ביקורות מקוונות.

מפגש היכרות ראשוני חשוב בתהליך בחירה נכונה של היועץ העסקי

לאחר חקר שוק חשבתם שמצאתם את היועץ המתאים? ממליץ כי תקבעו פגישת היכרות ובדיקת התאמה. זו בדרך כלל פגישת חשיבה בחינם או בעלות נמוכה. בפגישה, תוכלו לדון בצרכים שלכם ולראות אם היועץ העסקי מתאים לכם. בדקו האם אתם "זורמים" יחד, מדברים ומבינים האחד את השני, חולקים אותם מחשבות וערכים. אם הכל הולך כשורה, אתה כמנכ"ל או כבעלים יכול להחליט להעסיק אותו על בסיס ריטיינר או עבור פרויקט מסוים. שכירת יועץ עסקי מקצועי ומתאים, יכולה להיות דרך מצוינת לקבל עזרה וייעוץ מומחה עבור העסק שלך.

חפשו יועצים עסקיים שלא מסתפקים במתן עצות בלבד.

בעזרת היועץ העסקי הנכון, אתה יכול להפיק תועלת מהניסיון והידע שלו כדי לעזור לקחת את החברה שלך לשלב הבא. אם אינכם בטוחים מאיפה להתחיל, נסו לחפש יועצים עסקיים באזורכם המתמחים בעסקים קטנים. לאחר שמצאתם כמה מועמדים פוטנציאליים, קבעו מפגש נוסף עם אלה שאתה מרגיש בטוח להתקדם לקראת חתימת הסכם ייעוץ בריטיינר. בפגישה השנייה נסו לקבל מידע נוסף על השירותים שלהם ועל מה שהם יכולים לעשות עבור החברה שלך. אל תסתפק בדיבורים בלבד. בקש מסמך כתוב הכולל את התהליכים, התרומה והתועלת ובעיקר את מדדי הבקרה.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


מה בדיוק יועץ עסקי יכול לעשות גם בעבורך?

  • יועצים עסקיים מיומנים ומקצועיים יכולים לעזור לך לפתח וליישם אסטרטגיות עדכניות יותר. - אם אינך בטוח היכן להתחיל או באיזה כיוון לקחת את העסק שלך, יועץ יכול לעזור לך לפתח אסטרטגיות שישיגו לך תוצאות. הם יכולים גם לעזור לך ליישם אסטרטגיות אלה ביעילות.
  • אנו כיועצים עסקיים תמיד  יכולים לספק משוב אובייקטיבי. - זה יכול להיות קשה לקבל נקודת מבט אובייקטיבית על העסק שלך כשאתה קרוב מדי אליו. יועץ עסקי יכול לספק משוב מועיל ולהצביע על תחומים הזקוקים לשיפור.
  • יועץ עסקי מיומן יכול לעזור לך לפתור בעיות ולאתר מנועי צמיחה חדשים. - אם אתה מתקשה לפתור בעיה, יועץ יכול להציע תובנות והצעות. אנו יכולים גם לעזור לך לפתח תוכנית פעולה לטיפול בבעיה.
  • הם יכולים להציע נקודות מבט ורעיונות חדשים. - אם אתה מרגיש שאתה רק מגיב ולא יוזם? שחוק במקצת או מכבה שרפות? יועץ עסקי יכול לעזור להתניע את היצירתיות שלך. הם יכולים להציג מושגים ורעיונות חדשים שיעזרו לעסק שלך לצמוח.
  • יועצים עסקיים מיומנים כמונו יכולים לספק את המשאבים והמומחיות הדרושים לך כדי לקחת את העסק שלך לשלב הבא. -  אם גם אתה מעוניין להרחיב את העסק שלך, אני כיועץ עסקי יכול לחבר אותך למשאבים ולמומחיות הדרושים לך בתהליך. אשמח לספק הדרכה ליווי ויישום בדרך לניצול משאבים אלה בצורה הטובה ביותר כדי להשיג את היעדים העסקיים שלך.

אשמח לתת לך מענה על כל שאלה

ייעוץ עסקי יכול להועיל מאוד לעסקים קטנים לחברות SMB. אם אתם מרגישים תקועים או זקוקים לעזרה כלשהי בהגדלת העסק שלכם, בהחלט שקלו לשכור יועץ עסקי מקצועי. בעזרתנו, גם אתה יכול לקחת את העסק שלך לשלב הבא. האם אי פעם שכרתם יועץ עסקי? איך הייתה החוויה שלך? אם נהניתם ממאמר זה, אנא שתפו אותו! היה ויש לך שאלות או הצעות, אל תהסס לפנות, אלי ישירות במייל abc@nihul4u.co.il או צלצלו אלי – 0544814332. ייעוץ עסקי יכול להועיל מאוד גם לך היה ומרגיש תקוע או זקוק לעזרה כלשהי בהגדלת הפעילות העסקית, בהחלט שקלו לשכור אותנו לתפקיד. יחד נוכל יכול לקחת את החברה או העסק שלך לגבהים חדשים.

יש לנו אתגר עסקי משותף 

אם אתם מחפשים עזרה בפיתוח עסקי, צמיחה או התרחבות, שקלו לשכור אותנו לביצוע המשימה. ייעוץ עסקי יכול להועיל לעסק שלך בדרכים רבות. שקלו תמיד לשכור יועץ עסקי או אסטרטגי מיומן ומקצועי. אנו כיועצים עסקיים יכולים לספק גם לך את המשאבים והמומחיות הדרושים בכדי לקחת את העסק שלך ואותך כבעלים וכמנכ"ל לשלב הבא. מחפשים שירותי ייעוץ עסקי? צור קשר איתנו עוד היום! אנו מציעים מפגש חשיבה והיכרות במתנה בכדי לבחון יחד כיצד אנו יכולים לעזור לך בצורה הטובה ביותר להגדיל את העסק שלך. התקשרו אלי למספר 0544-814332 או 03-9032222 או בקרו באתר האינטרנט שלנו בכתובת https://www.nihul4u.co.il/  .