מהי הדרך הנכונה וקצרה בכדי להצליח לאתר את התפקיד הניהולי הבא - השמת בכירים ומנהלים. בשנים האחרונות הובלנו עשרות רבות של תהליכי שינוי וצמיחה בארגונים ממגוון גדול של דיסציפלינות. הובלנו פרויקטים של גיוס כוח אדם בכיר ומקצועי ברמת מנכ"ל. ברמת סמנכ"ל ומנהלי אגפים בחברות תעשייתיות, חברות אנרגיה ודלק, ובחברות הטכנולוגיות והמסחריות מהמובילות בתחומם. תהליכי הייעוץ הארגוני והובלת תהליכי שינוי מביאים אותנו להכיר את הארגון ואת מנהליו לעומק ומאפשרים לנו להגיע לאחוזי הצלחה גדולים עשרות מונים מממוצע הגיוס המקובל. אנו מכירים היטב ומקרוב את התרבות הארגונית ואת דפוסי העבודה ברמת מנכ"ל, בעלים, והנהלה. בכך אנו מסוגלים לבצע את התהליך מהר יותר וללא טעויות. רכשנו מיומנויות לביצוע תהליכי גיוס ייחודיים ודיסקרטיים וסיוע לרמת הנהלה/ובעלים לבצע טיוב של כוחות הניהול בארגון.

מה תקבלו.

אנו מציעים לך שרות פרמיום המותאם לכם אישית. מיון והשמה לבכירים, בתחומים הבאים: תפעול והנדסה, כספים וכלכלה, שיווק ופיתוח עסקי, מכירות ושרות. בנוסף גם השמה בתחומי טכנולוגיה, מערכות מידע ומחשוב. הקשר המקצועי והעמוק עם מנהלי הארגונים אותם אנו מכירים ומלווים יחד עם הליווי האישי וארוך הטווח שאנו מציעים לך לרכוש באמצעותנו - הופכים אותנו לפלטפורמה יעילה להגעה למגוון משרות ומסייעים לך במימוש הפוטנציאל ובפיתוח הקריירה שלך.

להיות צעד אחד לפני..

בתקופה בה קיימת תחרות עזה על כל משרה. רבות מהן מאוישות בדיסקרטיות ובלא כל פרסום, מתוך מעגל מועמדים הנחשף אליהן רק על פי קשרים אישיים. לכן יש חשיבות מיוחדת לבחירה נכונה של ערוצי הקשר שהנך יוצר בזמן חיפוש האתגר המקצועי הבא שלך. כחברה העוסקת בשינוי וצמיחה ובהובלת תהליכים ארגוניים מורכבים לא פעם אנו נדרשים על ידי הבעלים ואו המנכ"ל לאתר "להשלמת התמונה" את המנהלים החדשים שצריכים לגייס לחברה. לאורך השנים שמרנו על תקשורת פתוחה עם עשרות מקבלי החלטות בעולם העסקי. הם תמיד שמחים לאתר את המנהל המצטיין הבא ולגייסו לשירותיהם. כידוע, קשרים והכרויות הם מילות המפתח באיתור האתגר התעסוקתי הבא שלך כמנהל/ת.

הצעד הראשון לקבוע פגישה.

באפשרותך לשלוח קורות חיים למשה גרימברג abc@nihul4u.co.il או לצלצל 0544814332 ולקבוע פגישת היכרות אישית ללא כל עלות. לאחריה תוכלו לבחור את שרות הפרמיום "השמה אחד על אחד". השרות כרוך בתשלום חד פעמי של 2,990 ₪. למשה גרימברג הזכות הבלעדית אחרי הפגישה האישית, להחליט כי יהיה נכון למועמד להמשיך בתהליכים עצמאית. לא יגבה כל תשלום בגין הפגישה הראשונה.

מה מקבלים

לרשותך פלטפורמה רחבה של קשרים ארגוניים, שרות מקצועי ויעיל ויחס אישי. בשרותי הפרמיום של "השמה אחד על אחד" אנחנו פותחים בפנייך קשת רחבה של הזדמנויות ומאפשרים לך לבצע באמצעותנו את הצעד הבא בקריירה המוצלחת שלך. פניה שלך אלי תגדיל לך הסיכוי למצוא משרה הראויה ומתאימה יותר לכישוריך ובנוסף תזכה לתועלות נוספות במסגרת 2 פגישות ייעוץ בחיפה ותמיכה במייל ובטלפון למשך 6 חודשים :

 • חשיפה בזמן אמת למגוון הצעות העבודה הקיימות בין החברות שאנו מכירים מהעבר ומכאלה שיש לנו קשר אליהן.
 • הגעה למשרות אטרקטיביות, שאינן מפורסמות באופן פומבי או מפורסמות אך ורק על ידנו.
 • מפגש עם משה גרימברג, שלאחריו נחליט האם נכון להמשיך בתהליך? היה וכן תופנו אך ורק למשרות המתאימות.
 • שמירה על דיסקרטיות מלאה ויכולת לבחון מגוון חברות ומשרות, בלא לחשוף זהותכם עד השלב שתרצו להיחשף.
 • מתן מידע אמין ואובייקטיבי לגבי החברות והמשרות אליהן תופנה.
 • ליווי, הדרכה והכנה מקצועית לקראת ראיונות עבודה.
 • קבלת יעוץ ולווי אישי למנהלים בשלב של מעבר בן משרות.

נתרגל ראיונות עבודה

אנו נעבור באחד מהמפגשים סימולציה של ראיונות לקבלה לעבודה. נלמד הכיצד צולחים היטב את השאלות ההתנהגותיות שעל המועמד לעבור ובנוסף להפגין כישורים מקצועיים רלבנטיים ולעמוד באתגרים של התפקיד. נלמד ונתרגל לענות על מגוון השאלות האפשריות ולתרגל תשובות טובות להתמודדות איתן. ננסה להיות ייחודיים ויצירתיים ובעיקר לשדר אמינות כדי להותיר רושם הרבה יותר מהאחרים.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


להלן כמה דוגמאות לשאלות נפוצות בראיונות עבודה למנהלים ולתפקידי ניהול בכירים והמלצות כיצד לענות עליהן:

 • ספר לי על ניסיונך המקצועי/ ניהולי/ מה הרקע שלך.

  מומלץ להתמקד בדברים החשובים ביותר בקורות החיים שלך ולהדגיש את ההישגים. פעמים נכון לא להסתיר נקודות משבר. היה נכון להציג קבלת החלטות שגויה בתחום התעסוקה, לפני שנשאלתם על כך.
 • הצג בבקשה הכיצד התמודדתם עם בוס בעייתי או על חילוקי דעות שהיו לכם.

  חשוב להימנע מתשובה כללית ולתת דוגמא ספציפית של מקרה כזה, לספר מה היו חילוקי הדעות וכיצד נפתר העניין.
 • למה ומדוע אתם רוצים לעבוד בחברה שלנו? מה מושך אותך בחברה שלנו לעומת חברות אחרות?

  מומלץ לענות תשובה שקשורה לאנשים ולאווירה בחברה ומה שמייחד אותם, ולכלול דוגמאות ספציפיות במידת האפשר לגבי מפגש או היכרות עם אנשים בחברה.
 • מה עושה אותך ראוי לתפקיד? מהם הכישורים הנדרשים להצלחה?

  חשוב להשתמש בתשובה לשאלה כזו כדי לקדם ולמכור את עצמך. תוכל לעשות זאת אם תציין תכונה שחשובה לדעתך לתפקיד המוצע, ומיד תדגים כיצד התכונה הזו באה לידי ביטוי אצלך בתפקידך הקודם.
 • מהי החוליה החלשה אצלך? מהי החולשה המקצועית הגדולה ביותר שלך.

  למרות הנטייה הטבעית לספר על נקודת חוזק ולהסוות אותה כחולשה, מומלץ לספר על חולשה אמיתית, אך לא כזו שתמנע ממך להתאים לתפקיד, כמובן. כדאי לכלול גם דוגמא ספציפית שבה החולשה באה לידי ביטוח ולספר מה למדת מהמקרה ואיך אתה מנסה להשתפר.
 • ספר לי על הצלחותיך, הצג מקרה בו הובלת צוות בהתמודדות עם אתגר.

  מומלץ לתאר את תפקידך במסגרת הצוות, להדגיש את כישורי עבודת הצוות שלך ואת ההישג של הצוות, ולא לקחת את כל הקרדיט לעצמך.
 • היה והיית המנכ"ל של חברה X או מנהל חטיבה או מנהל אגף – מה היית עושה אחרת?

  חשוב לרדת לפרטים ולענות תשובה גם ברמה הטקטית, ולא רק ברמה האסטרטגית. ניתן לשאול את המראיין שאלות הבהרה במידת הצורך.

ישנן גם דוגמאות לשאלות אישיות יותר שנועדו לקבוע את ההתאמה שלל כמועמד/ת לתרבות הארגונית ולערכיה:

 • שתף ותנו בתרבות הארגונית ובערכים של מקום העבודה האחרון שלך.
 • מה לדעתך יעשה אותך מתאים לתרבות הארגונית בחברה שלנו?
 • מהם החלומות שלכם? מה את/ה רוצה להשיג באמת בחיים?
 • היה והייתם יכולים לבחור? מהי העבודה האידאלית בעיניך?
 • על פי קווי האופי והאישיות שלך? באיזו סביבה אתה עובד הכי טוב?
 • מה עושה אותך טוב יותר מאחרים? מהי התכונה הכי חשובה והטובה בעיניך מבין התכונות שלך?

תרגישו חופשי לקחת הובלה ולשאול שאלות

ברוב המקרים תינתן לך האפשרות לשאול את המראיין כמה שאלות. חשוב לנצל את ההזדמנות הזו כדי ללמוד על ההתאמה של הארגון וסביבת העבודה להעדפותיך, כדי להיות בטוח שזו אכן החברה בה אתה רוצה לעבוד בשנים הבאות. דוגמאות לשאלות שניתן לשאול: - מה דרוש לי כדי להצליח כאן? או - מה את/ה אוהב מאד בחברה שלכם ? לסיכום, כדי לעבור את ראיון העבודה בהצלחה עליכם להוכיח שאתם מתאים לחברה, ועשויים להביא לה לא מעט ערך ולהתפתח בה לאורך שנים. בכדי לשפר את אחוזי ההצלחה עליכם לבצע מחקר מקיף על החברה ולהיות מוכנים לשאלות שתישאלו בראיון.

לא כל אחד מתאים לתהליך?

כיועצים וותיקים בתחום - חשוב לציין כי האתגר האמיתי מתמקד ביכולת שלכם להיראות כמי שעונים תשובות במסגרת של שיחה נינוחה ולא כמי שהתכוננו מראש ומדקלמים תשובות מוכנות וזהות לאלה של שאר המועמדים. ענו לשאלות שאתם נשאלים. ספרו על עצמכם בכנות והדגשו את הישגיכם. הביאו דוגמאות ספציפיות שידגימו מדוע אתם מתאימים לחברה ולתרבות הארגונית שלה ובעיקר השאירו רושם חיובי וצורו תקשורת בינאישית טובה.

צרו קשר - צלצלו למשה.

אנו מזמינים אותך לשלוח קורות חיים עבור מגוון רחב של משרות בכירים אצל מיטב לקוחותינו בכל מגזרי המשק. משלוח קורות החיים למשה גרימברג – ללא תשלום. המתאימים בלבד יזכו לתגובה היה וימצאו מתאימים לפרופיל המשרה של החברה המחפשת. שרות הפרמיום "השמה אחד על אחד" הינו שרות ייחודי הכרוך בתשלום חד פעמי של 2,990 ₪.

למשה גרימברג הזכות הבלעדית אחרי הפגישה האישית, להחליט כי יהיה נכון למועמד להמשיך בתהליכים עצמאית, או לאשר את ההרשמה. לשרות הפרמיום "השמה אחד על אחד". לא יגבה כל תשלום בגין הפגישה הראשונה. באפשרותכם לשלוח קורות חיים למשה גרימברג abc@nihul4u.co.il או לצלצל 054-4814332 ולקבוע פגישת היכרות אישית ללא כל עלות.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים