כחברה המתמחה בהובלת תהליכי שינוי וצמיחה ומתמקדת בייעוץ ארגוני משנת 2005. אנו תמיד פעלנו לאור הערכים המלווים אותנו והמהווים עבורנו מצפן מוסרי משמעותי. הערכים המשקפים את המתווה הארגוני של העשייה שלנו, מיוצגים ומשקפים אותנו במשפט "Effective, Smart & Simple". בכל התהליכים המורכבים ביותר שאנו מובילים, ב- Advanced Business Consulting תמיד אנו מקדשים את הפשטות ושואפים למקסם את התוצאות. התובנות והמחויבות שלנו עוסקות - "ביצירת ערך" קבוע וארוך טווח. אנו דוגלים במונחים ובתהליכים פשוטים שכאלה, מסייעים לאנשים לא לפחד מהעשייה ומיצירת והתנעת תהליך ניהול השינוי.

להיות פרו אקטיבי ויוזם

כל הניסיון והידע המקצועי שלנו מנותבים כך שנצליח לגרום ולשכנע לא לבחור בדרך הפסיביות השיתוק וההמתנה. אלא לייצר מניעים משמעותיים לנוע קדימה, לפרוץ גבולות ולבצע מהלכים מקדמים. אנו דוגלים בהובלה מתמדת כדרך חיים, במקום להיות אלה המובלים והשקטים, בכל תחומי החיים והעסקים. לדעתנו זו תכונה בולטת במיוחד, המבדילה בין אנשים ומאפיינת מנהיגים, מנהלים וארגונים מצטיינים בהשוואה לאחרים. המיטיבים להיצמד לעקרונות נכונים של ניהול שינוי, לשמור על הלהט והכישרון לבצע ניהול אסטרטגי חדשני, והמתאפיינים במיומנויות ניהול עצמי, ניהול מצבי משבר וניהול של רצון אקטיבי ויוזם - הינם המצליחים יותר. אנו, ניצבים מאחוריהם ומעודדים פעילות דינמית מסוג זה.

חשיבה מחוץ לקופסה

בתהליכים של הייעוץ הארגוני וליווי תהליכי שינו וצמיחה אנו ממליצים כי תהיו יצירתיים - חישבו אחרת. חשיבה מחוץ לקופסה בתהליכי יעוץ ארגוני פיתוח עסקי ובניית אסטרטגיה מנצחת תמיד וראויה לאימוץ. תמיד תשאפו להיות אפקטיביים. אנו מלמדים ומלווים אותם להשתמש ביכולתם לפרוץ גבולות לעשות ולהשיג יותר ולו רק מעצם ההחלטה להפסיק לשבת על הגדר. מעניקים ארגז כלים בתחום היצירתיות והחדשנות כדרך חיים למנהלים ולארגון. בטוחים כי החשיבות המרכזית של הפעילות שלנו היא להעניק לאלה העוברים תהליכים איתנו, אמון אמיתי מלא ועמוק בעצמם וביטחון לעשות את הנדרש ליצירת צמיחה ושינוי. כחברה אנו אמונים ומקפידים ליישם בקפדנות את הסלוגן המלווה אותנו: "Effective, Smart & Simple" מסר זה הוא נר לרגלינו ואנו מקפידים לקיימו באדיקות רבה ולהנחילו כדרך חיים בקרב הלקוחות שלנו.

יצירתיות

אצלנו ב- Advanced Business Consulting כדי ליצור ערך מוסף (Added Value) ויתרון יחסי מתמשך- Sustainable Competitive Advantage עבור לקוחותינו בתהליכי האימון כדוגמת אימון מנהלים. אימון אישי ואימון עסקי ובליווי עסקים וארגונים בתהליכי שינוי. אנו משתמשים בכל הכלים ובניסיון הרב שצברנו. יצירתיות ואופטימיות הן מילות מפתח. כמו גם היכולת להצליח מתמקדת ביכולת לראות הזדמנויות חדשות במקומות שאחרים רואים בהם רק בעיות וקשיים. אנו מובילים תהליכים לימודיים המקבעים תהליכים יצירתיים בארגון ובקרב עובדיו ומנהליו. מעניקים ארגז כלים ניהולי עדכני למען אימוץ של ניהול טוב יותר, המשלב הבנת היצירתיות ושילובה הנבון לתוך יסודות של ניהול אפקטיבי מודרני.

אחריות ומעורבות אישית 

אנו לא מתביישים להצביע בבירור, כי אחד מהיתרונות המרכזיים שלנו, כיועצים ארגוניים הינו היכולת לעמוד מאחורי האמירה: "היינו במקום שאתם כמנהלים נמצאים בו כעת".. חווינו את התחושות והקשיים.. לא כיועצים או כאנשי אקדמיה. אנו מכירים היטב את תחושות השטח כי עסקנו בניהול ישיר של מערכות מורכבות. עסקנו בפועל בהובלה, הנהגה והדרכה וניהול מיומנויות של אנשי ומנהלי מכירות. עסקנו בליווי עסקי ואישי, זאת עשינו כמנהלים ומנהיגים של ארגונים ואנשים ממש. כאן לניסיון של שותפי הבכירים לדרך ולי, יש חשיבות כפולה לערך האחריות והידע המעשי המבדלים אותנו מהותית מהאחרים.

יסודיות ומוכנות ללמידה מתמדת

ההון האנושי הינו המשאב הכי חשוב להצלחתו של כל ארגון. אנו מאמינים שכל אדם או ארגון הינו יצירת מופת מופלאה אותה עלינו ללמוד ולהכיר בשלב ראשוני בכל תהליך ותוכנית. תוכניות הדרכה, העצמה, אימון עסקי, וליווי ארגוני ואישי מורכבים מפרטים רבים ועוסקים בעיקר באינטראקציה שבין האנשים השונים שבארגון. אנו מתחייבים לעבודה קשה. לניתוח מעמיק, מקיף ויסודי. לא נפסיק לחקור ולהרים כל אבן בכדי לאתר את הפתרון האפקטיבי ביותר לארגון, להנהלה ולכוחות המכירה הבכירים. מי שלא לומד ומתפתח דורך במקום ובסוף נעלם.

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים


מתחייבים יחד לשנות

הדרכת מכירות שנבצע, יחד עם ניהול תהליכים לצמיחה וחדשנות המשולבות בסדנאות הדרכה למנהלים, מבוצעות על ידינו תוך הפניית קשב עמוק ורגישות מיוחדת לזיהוי הזרמים והתקשורת הבינאישית בתוך הארגון ומנהליו – בטרם תחילתם. על בסיס ההבנה חשובה זו אנו יוצקים תוכן המותאם אישית לארגון. מאפשרים יחד, את הנחת היסודות המוצלחים ביותר בעבור אימוץ תהליכי ניהול אפקטיבי אצל העובדים והמנהלים בארגון. יחד אנו בונים את הצלחתכם העתידית לשנים הבאות. למידע נוסף, שאלות והבהרות ולקביעת פגישה אישית לחץ כאן