החודש הטיפ עוסק "באדם הכי חשוב לנו" ובנוסף אני מצרף אליו ברכה אישית. ברכה מהלב לחג אביב ופסח נפלא. אני מציע כי תמצאו דרך טובה לנצל היטב את ימי החג למשפחה ולעצמך. לפני כמה ימים קיבלתי מייל מרגש מאחד מהמנהלים הבכירים שעברו אצלנו תהליך של אימון עסקי – אחד על אחד.

אימון מנהלים ממוקד תוצאות אשר מזה כשנה מקצה כל שבוע שעה  "לפגישה עם עצמו", נושא שבמפגשים של קורס ה-מנהלים עבדנו והצגנו את חשיבותו. הוא מתאר עד כמה שעה זו עוזרת לו להתמקד בפעילויות גבוהות התגמול ועד כמה היא עוזרת לו לשמור על פרספקטיבה ולהשיג תוצאות. אתם מוזמנים לחקור לעומק את אתר הבית שלנו ולמצוא בו מידע ומאמרים רלוונטיים בעבורכם.

אתה הנכס הכי חשוב להצלחה

אנו עוסקים בהצלחה רבה בפיתוח מנהלים והובלת תהליכים מורכבים בתחום יעוץ ארגוני, פיתוח עסקי ו-ניהול מכירות. האם את/ה מקצה שעה שבועית לפגישה עם הלקוח הכי חשוב שלך - עם עצמך ? אני ממליץ "לסגור ולקבוע" שעה כבר השבוע ולמשך שנים עשר השבועות הבאים ! כדאי שבשעה זו לא תקבל שיחות, תסגור את הנייד, לא תכנס למייל ולא תעבור על דואר, אלא תחשוב, תתכנן, תסקור את השבועות האחרונים ותנתח "מה עבד ומה לא", תחזור לבדוק מהן המטרות שהצלחת להשיג ותציב מטרות חדשות ומעודכנות.

פירוט נוסף ומלא תוכל לקבל בלחיצה על קישור זה- הצלחה אישית ועסקית. לסיום שוב ברכה אישית לרגל החג ואני מאד שמח כי נפלה בידי הזכות להכירך ולהוקירך. אני תקווה שהשארתי חותם ולו הקטן ביותר בהכרות בנינו.  לסיפורי הצלחה וחותם שהשארנו בלקוחות ומנהלים לחץ כאן.