העבודה ההיברידית יצרה שינוי בקרב מנהלים ועובדים – הם גילו כי באפשרותם לבנות קריירה המשלבת טוב יותר בין הצרכים התעסוקתיים שלהם לבין הרצון לחיות חיים מאוזנים יותר. כאלה המשלבים בין הקריירה לבית למשפחה ולילדים. חברות ועסקים גילו לפתע כי העובדים והמנהלים הכי מוכשרים שלהם קיבלו אומץ לבחון את המשך הקריירה שלהם דווקא בתקופת משבר וחוסר יציבות. הקורונה האיצה בקרבם תהליכים והובילה אותם למציאות אישית חדשה. הם גילו כי ליכולות לניסיון ולכישורים שלהם יש ערך. ערך רב בעולם העבודה ההופך ליותר מבוזר, תחרותי, המתבסס ניצול כישורים ויכולות אישיים של המנהלים והעובדים המצטיינים.

ההון האנושי המשאב הכי יקר בחברה

כיום הנהלות וחברות חייבות להפסיק מיד להתייחס להון האנושי והניהולי כקהל שבוי שמפחד לקבל החלטות עצמאיות. ההון הניהולי והאנושי בכל חברה – הינו משאב יקר ערך ונדיר שצריך לטפח אותו ולבנות בעבורו אופק תעסוקתי וניהולי ארוך שנים. הנהלה או מנכ"ל המבקשים להמשיך לצמוח - חייבים כיום להבין שבאחריותם הראשונה לבדוק כי רמת שביעות הרצון והחיבור האישי של המנהלים לעובדים הולך ומתחזק. הם חייבים להגדיל את רמת שביעות רצונם. להגדיל את החיבור הרגשי והערכי בקרבם. בעיקר תפקידם לוודא כח עובדים ומנהלים מוצבים בתפקידים הנכונים בו הם מצליחים לממש את מלוא יכולותיהם וכישוריהם. כך הנהלות ומנכ"לים טובים יקטינו את אחוזי הנטישה של עובדים ומנהלים טובים ומצטיינים

כיועצים ארגוניים אנו ב- Advanced Business Consulting פועלים במסגרת 5 תחומים עיקריים:

כיועצים ארגוניים אנו מסייעים לארגונים, הנהלות, מנכ"לים

כיועצים ארגוניים אנו מסייעים לארגונים, הנהלות, מנכ"לים ולחברות משפחתיות לעבוד על פי תוכנית יעדים. לעדכן את המודלים הניהוליים בחברה, לאמץ מתודולוגיות עדכניות בתחומי השיווק והמכירות. כל זאת כחלק משיפור יכולות ומיומנויות הבאות לאפשר את המשך הצמיחה והשגשוג במרחבים העסקיים התחרותיים כיום. מיומנויות הניהול בעולם התחרותי והמשברי בעשור השלישי של המאה ה- 21 מחייב ודורש התאמות. בעולם העסקים במאה הקודמת, המאה ה- 20- מנהלים ועובדים לא נזקקו למיומנויות טכנולוגיות גבוהות במיוחד. בעשור השלישי של המאה ה- 21 מקצועות ותחומים הולכים ונעלמים. משבר הקורונה נותן לכולם נקודת מבט חדשה על עולם התעסוקה והקריירה. השעבוד לנייד ואו ללפטופ ופורמט העבודה של 24/7 נותן את אותותיו.

חברו את החלום העסקי לחלומות האישיים

רבים מהמנהלים והעובדים הבינו מעצם ערעור מודל העבודה והתעסוקה כי נכון לאמץ מבט חדש על הקריירה ועל הנכונות להיות בתחושה האומרת: "האם זה החלום האמיתי שלי"? כיום מנהלים ועובדים מבקשים לחוש כי הם פועלים מתוך תחושה והתחברות לערכים ארגוניים. מתוך הבנה כי יש דברים לא פחות חשובים בעולמם, כמו הבית, הזוגיות והילידים. מנהלים ועובדים כיום מבקשים להיות מסוגלים לקבל החלטות, להוביל תהליכים. הם מייחלים כי הארגון ומנהליו יקשיבו להם, ייתן להם אפשרויות קידום וצמיחה. אחרת הם עשויים לנטוש ולעבור לארגון בעל יכולות ניהול של המשאב הניהולי והאנושי בצורה הרבה יותר טובה. לא תמיד כסף מניע עובדים ומנהלים!

שיפור מיומנויות ניהול ותקשורת- קריטיים להצלחה

חברת הייעוץ "Advanced Business Consulting פועלת זה מאז 2006 ומתמקדת ב- 5 תחומים עיקריים. אנו כעוסקים בייעוץ ארגוני, פיתוח עסקי, הדרכת מנהלים וצוותי מכירות ובייעוץ אסטרטגי ושיווקי מסייעים לארגונים ולחברות בינוניות ולחברות משפחתיות לעדכן את התוכנית העסקית והשיווקית. להציב יעדים עדכניים יותר. לאתר מנועי צמיחה חדשים ובעיקר לאמץ מודלים עדכניים לעבודה השוטפת. המטרה שלנו כיועצים ארגוניים וכיועצים עסקיים מתמקדת בשיפור מיומנויות ניהול ומנהיגות כך שהארגון עובדיו ומנהליו יעבדו נכון ויעיל יותר במרחבים העסקיים התחרותיים. אנו פתחנו מודל ייחודי שבא להציג כי מנהלים המבקשים להמשיך ולהצטיין חייבים לשפר מיומנויות בתחום התקשורת הבינאישית, האינטליגנציה הרגשית. עליהם לשפר יכולות בתחום האצלת סמכויות, ניהול צוותים ועבודה על פי יעדים.

אימוץ מיומנויות חדשות מחייב תהליכי למידה והכשרה

לדבר זה קל. להרצות ולהסביר זה קצת יותר מסובך. מתברר כי התנעת תהליכי שינוי ורכישת מיומנויות ניהול ומנהיגות אפקטיביות יותר מחייב את החברות והארגונים להשקיע ולהבין כי העצמה והכשרה של עובדים ומנהלים לא מתבצעת בפורמט של "אברא קאדברא". מדובר בתהליך מתמשך הגורם למנהלים ולעובדים לאמץ פרדיגמות ניהוליות חדשות ולוותר על הישנות המעכבות והפחות יעילות. ארגונים וחברות המבינות עד כמה חשוב נושא זה מאפשרות למנהלים ולעובדים נבחרים "מרחבי למידה". שם העובדים והמנהלים נחשפים למידע חדש, מיומנויות נדרשות ותהליכים הרבה יותר אפקטיביים. אנו מציעים תוכנית הכשרה וקורסים למנהלים ולעובדים המביאים לכך שמנהלים ועובדים יסגלו ואימצו את הכישורים והמיומנויות החדשות עליהם להבין שרק באמצעות מודל "החזרה בהפוגות" הם יהפכו להרגלים ניהוליים חדשים והרבה יותר יעילים.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


הכשרה – קורסים - סדנאות - פיתוח מנהלים עדכניים

חברת הייעוץ "Advanced Business Consulting" מציעה מגוון רחב של קורסים למנהלים. סדנאות מנהלים ותוכניות פיתוח והכשרת מנהלים ועובדים המותאמים לעולמות התוכן של הארגון. יש לנו מספר חלופות. החלופה הממוקדת הכוללת 6 מפגשים שבועיים ולאחריה תהליך של תמיכה וליווי למשתתפים לעוד 3-6 חודשים. החלופה הארוכה כוללת 12 מפגשים שבועיים ותמיכה וליווי של 6-9 חודשים למשתתפים. בקורסים ובסדנאות המשתתפים מתנסים ולומדים מיומנויות ומתודות ניהול עדכניות. משפרים מיומנויות בתחום התקשורת והאינטליגנציה הרגשית. הנעת צוותים, האצלת סמכויות נכונה ועוד לא מעט נושאים חשובים. תהליכי העצמה והלמידה כוללים סיעורי מוחות ועבודה בקבוצות מעבר ללמידה של חומר עיוני מקצועי ועדכני המותאם לרמת המשתתפים ולאופי עבודתם.

למידה חווייתית ועבודה בקבוצות

מפגשי הלמידה וההדרכות בקורס מנהלים, בסדנה או בתוכנית לפיתוח מיומנויות ניהול ומנהיגות תמיד מתבססים על עולם המציאות והדילמות של המשתתפים. רק כך אנו מבטיחים שהצלחת הלמידה ואימוץ דפוסי ניהול ומנהיגות חדשים יקלטו ויהפכו להרגלים מקדמים. מתבססים על למידה ברמת קבוצת עבודה. מנתחים אירועים ומבצעים סיעורי מוחות למציאת פתרונות לבעיות אמיתיות מחיי היום יום של הארגון. אנו מבטיחים כי תהליכי הלמידה וההתפתחות המקצועית והאישית יהיו כאלה המעניקים "ארגז כלים" ניהולי ואישי הרבה יותר עדכני.

ארגז כלים ניהולי מעודכן

ארגז כלים ניהולי ואישי המעשיר את המשתתפים במיומנויות נוספות הנדרשות לעולמות הניהול האתגריים של המאה ה- 21. אנו מכשירים ומפתחים את המיומנויות להצלחה בקרב דור המנהלים הבא. כיום כולנו מבינים כי הצלחה ניהולית ארוכת טווח מחייבת שינוי בכללי המשחק. זה מחייב את המנהלים לאמץ מיומנויות ניהול ומנהיגות עדכניות ויעילות במהירות כדי להמשיך להוביל את הארגון להמשך ההצלחות והצמיחה.

יש לנו הידע והניסיון לשיפור את מערך המנהלים גם אצלך בארגון.

אנו שמחים לקבוע כי לאורך השנים השארנו חותם בלא מעט חוברות וארגונים ובמאות מנהלים ועובדים. מכשירים את דור המנהלים הבא. המטרה ששמנו לעצמנו מתמקדת ברצון לפתח יכולות ומיומנויות בקרב דור המנהלים הבא. אנו מקדישים מאמץ להתאים את תכניות  סדנאות - וקורסים לעולמות התוכן של המשתתפים כאשר התוצרים מותאמים לפערים הנדרשים לשפר בכל מה שקשור למיומנויות ניהול, מנהיגות, הנעת צוותים ועבודה על פי יעדים.אין זה סוד כי, ארגונים איכותיים ומצטיינים  נבדלים זה מזה ברמת המנהלים ולכן גם ברמת התוצאות העסקיות.

מחכה כי נשוחח וניפגש

 ההמלצה המקצועית שלנו - השקיעו במנהלים בשיפור והעצמה שלהם והתוצאות יגיעו כפועל יוצא מכך. היה והגעתם עד כאן, אני מבקש להגיד לכם תודה, שאתם שוקלים לבחור להשקיע בפיתוח ההון הניהולי. הדרכת מנהלים – סדנאות למנהלים היא ההשקעה הטובה ביותר לחברות והנהלות המבקשות להמשיך ולהצטיין.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


להזמנת שירותי הדרכה קורסים וסדנאות למנהלים, המותאמים אישית לך כמנכ"ל או כבעלים. פנו ישירות למייל של משה גרימברג- abc@nihul4u.co.il כתבו בכמה מילים מה אתה מצפה מתהליך משותף ונקבע פגישה ראשונית להיכרות וללא כל עלות.