מהחודש בכדי לגוון במקצת את הטיפ הניהולי אותו אתם מקבלים באופן סדיר מזה כשנתיים החלטתי לצרף לכל טיפ ניהולי חודשי, משפט מפתח "ציטוט" של איש\ה שהשאירו חותם. כל אחד ממשפטי המופת נותנים לי קצת חומר למחשבה אני תקווה, כי גם לך הוא יעשה משהו וישאיר חותם אפילו קטן להמשכו של היום". ישנם שלושה מעמדות של בני-אדם: אלו שרואים, אלו שרואים כאשר מראים להם ואלו שאינם רואים ." ליאונרדו דה וינצ'י.

הטיפ הניהולי החודש, עוסק בשאלות בסיסיות מעולם השיווק הפעם? שאנו לא מבינים מדוע אין להן תשובות הגיוניות. אבל למה זה ככה? זאת מיומנות חשובה של מנהלים ועובדים המבקשים תמיד לגלות יצירתיות וגמישות מחשבתית הפורצת מוסכמות וגבולות. להלן כמה שאלות שמעוררות את התאים האפורים במוח לנוע באי נוחות ....נוחו ....נוח.. נו... קחו זאת בהומור קל אבל כמה תובנות מעמיקות מסתתרות בהמשך.

יצירתיות וגמישות מחשבתית

למה עבור חתולים אין אוכל בטעם של עכברים? למה לא עושים את המטוסים מאותו החומר שממנו עושים את הקופסה השחורה ?למה הרופאים קוראים למה שהם עושים "התמחות"? למה נשים לא מסוגלות לשים מסקרה על הריסים עם פה סגור? למה אתם לא רואים בעיתונים מודעות שאומרות "מגדת עתידות זכתה בהגרלה"? כאשר משווק מזון חדש לכלבים "בעל טעם חדש ומשופר", מי טועם אותו?

לשבור פרדיגמות?

למה כדי לסיים את העבודה ב"חלונות" צריך להקיש על "התחל"? למה מחטאים את המחט של המזרק לפני שמבצעים הוצאה להורג באמצעות הזרקה? למה מיץ לימון עשוי מרכז, ותכשיר לשטיפת כלים – מלימון אמיתי? כמנהלים ואנו כעוסקים בייעוץ שיווקי והובלת תהליכי שינוי צמיחה ועדכון אסטרטגיות מסכימים שיש עוד לא מעט שאלות טובות בתחום?

ללמוד לשאול שאלות

אנו כחברה לייעוץ ארגוני, מפתחים את המיומנות שבצורך ללמוד לשאול שאלות ולא לקבל דברים כמובן מעליו. במסגרת תהליכי יעוץ ארגוני, פיתוח עסקי והובלת תהליכי שינוי וצמיחה אנו עוסקים בחקר התובנות הקיימות ומסים לפרוץ גבולות. בתוכניות אימון מנהלים פיתוח מיומנויות ניהול מכירות ומו"מ יחד עם תהליכים מתקדמים של פיתוח מנהלים אנו עוסקים באיתור גבולות חדשים. חדשנות וכיווני פעילות חדשים מהווים נדבך חשוב בקורס מנהלים שאנו מעבירים בהצלחה . לקבלת משפט מופת- "ציטוט" שבועי והרשמה לקבלת הטיפ הניהולי האפקטיבי לחץ כאן.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים