תחום הייעוץ ארגוני אצלנו בחברת Advanced Business Consulting אותה הקמתי עם שותפים בכירים לדרך מעניק שירותי ייעוץ ארגוני, ייעוץ עסקי ואסטרטגי לחברות וארגונים הנאלצים כיום להתמודד עם מצבי שוק קיצוניים. עם תחרות ומשברים הנובעים שאירועים עולמיים וכתוצאה משינויים רגולטוריים. חברת הייעוץ הארגוני שלנו לאורך שנים תמכה ותומכת בחברות בינוניות, עסקים קטנים וחברות משפחתיות וותיקות להתמודד טוב יותר עם האתגרים של העשור השלישי של המאה ה- 21.

נעים להכיר: אנו חברת ייעוץ ארגוני מאז 2006 - Advanced Business Consulting

כיום חברות ועסקים בכל גודל ובכל תחום מחויבים ונדרשים לשפר יעילות תפעולית. לשפר מערכות של השירות ללקוחות. להגדיל ולשפר מערכי מכירות ולא לזנוח היה ונדרש לעדכן את התוכנית העסקית והשיווקית. כל זאת אנו מאמינים ניתן לעשות באמצעות שיפור והעצמת ההון האנושי והניהולי בחברה. כחברת ייעוץ ארגוני אין אנו מאמינים בקסמים ובפתרונות בזק. לפיכך אנו מאמינים בעבודה מתמשכת הוליסטית במסגרת ריטיינר קבוע. את מרבית הלקוחות, גדולי כקטנים אנו מלווים כיועצים ארגוניים, יועצים עסקיים לאורך חודשים רבים ואף שנים.

ניסיון ניהולי מוכח עם ניסיון רב בתחום הייעוץ הארגוני

היתרון המרכזי שלנו בתחומי הייעוץ הארגוני ובתחומי ייעוץ אחרים טמון בכך שאנו מגיעים לתחום הייעוץ אחרי קריירה ניהולית רבת שנים בשווקים מהתחרותיים בארץ. אנו מבינים לעומק את הצרכים הארגוניים והניהוליים מעמדת שולחן המנכ"ל ולא רק מעמדת הייעוץ הארגוני. מתוך ההיכרות המעמיקה עם הארגונים, צוות הייעוץ הארגוני שלנו מגבש גם בעבורך תוכנית התערבות רב ממדית אשר מאפשרת מענה מותאם ושלם לצרכים המיוחדים שלך.

לא נניע תהליך ייעוץ ארגוני לפני מיפוי מצב קיים

אנו כחברת ייעוץ ארגוני מקצועית ומנוסה לא מתחילים כל תהליך לפני לימוד מעמיק של הארגון, השוק והמתחרים. אנו מבצעים ראיונות עומק, מיפוי מצב קיים עם מדגם מנהלים בכירים ועובדים כשלב ראשוני הנדרש להבנה אינטימית ומדויקת של השחקנים המרכזיים, נכיר את צרכי ומאפייני הארגון ללא כל מסננים ורודים. דעו כי הניסיון המגוון של צוות היועצים שלנו והיכולת שלנו לבנות מערכת אמון מול הלקוחות, מאפשרים לנו כיועצים ארגוניים לפעול על קרקע פוריה ויציבה בכדי להניע מהלכי ייעוץ ארגוני – פיתוח עסקי הבראה שינוי וצמיחה המביאים לשינוי וערך מוסף גבוה במיוחד.

משה גרימברג ושותפיו לדרך ב: Advanced Business Consulting

כחברת ייעוץ ארגוני – כחברת ייעוץ אסטרטגי והובלת תהליכי שינוי וצמיחה אנו מלווים חברות ותאגידים. מלווים בהצלחה חברות בינוניות וקטנות, חברות משפחתיות הזקוקות ליועצים מקצועיים שיעזרו להם להוביל שינוי. אנו כחברת ייעוץ ארגוני עוסקים בגיבוש ובתכנון תהליכי הבראה שינוי וצמיחה. עושים זאת מהרמה האסטרטגית הכוללת ויורדים ביישום עד לרמה הטקטית. מתמחים בבניית תוכניות שינוי המציגות את המעורבות שכל המנהלים והעובדים הרלוונטיים בחברה. כחלק מרכזי בעבודה שלנו אנו משמשים כפרטנרים לחשיבה הלוקחים חלק בעיצוב תרבות ארגונית עדכנית המותאמת לשינויים בשווקים.

מאמינים במצוינות ארגונית וניהולית

כחברה לייעוץ ארגוני אנו מאמינים באימוץ המושג" פרואקטיביות ניהולית ועסקית". אנו מאמינים במצוינות ארגונית וניהולית החל מהעובד הזוטר ועד לאחרון המנהלים הבכירים. אנו חותרים כדרך חיים מקצועית ואישית להביא את הלקוחות והמנכ"לים שאנו מלווים תרבות של מצוינות.  משימתנו כחברה לייעוץ ארגוני בעשור השלישי של המאה ה- 21 להביא כל חברה או ארגון לשפר ביצועים עסקיים. להביא אותם להיות יצירתיים, פרו אקטיביים ומובילי שוק. כאלה שלא "נרדמים בשמירה". אנו עושים זאת בהצלחה באמצעות ייעול תהליכים וממשקי עבודה, שיפור מערך התקשורת הפנים ארגוני, שיפור בשיטות ובמתודולוגיות הניהוליות תוך חתירה ליצירת אופטימיזציה וסינרגיה בין כלל המחלקות בארגון.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


מביאים לתהליכי הייעוץ הארגוני פתרונות יצירתיים

שותפי היועצים הארגוניים הבכירים ואני, בעלי ניסיון ניהולי וייעוצי רב שנים. יש לנו הידע והיכולת לספק ללקוחותינו בסגמנטים השונים בתעשייה מענה. אנו מביאים לשולחן ההנהלה פתרונות יצירתיים, יעילים וישימים. כאלה המותאמים ליכולות ולמשאבים ובעיקר לפוטנציאל הארגוני והניהולי. אנו לוקחים אחריות על כל שלבי התהליך. עושים זאת תוך עבודה צמודה של כל שלב בתהליך החל משלב הייזום ועד שלב ההטמעה בפועל.

הנושאים המרכזיים של סל השירותים בתחום הייעוץ הארגוני

סל השירותים בתחום הייעוץ הארגוני, פיתוח עסקי, הדרכה ופיתוח מנהלים ועובדים, ייעוץ אסטרטגי ושיווקי תמיד מוגדרים על פי צרכי הלקוחות ועל פי המטרות הנדרשות להשגה. בין הנושאים המרכזיים נוהל לציין ברמת הכותרות את החשובים שבהם:

  1.  מיפוי ואבחון מצב קיים. ראיונות עומק וניתוח שוק ומתחרים.
  2. איתור "חוליות חלשות" ברמת התפעול המכירות והשיווק.
  3. שיפור מערכי השירות ללקוחות ומוקדי המכירה הטלפוניים.
  4. ייעול ושיפור תהליכי עבודה וניהול ברמת הצוות המחלקה, האגף והארגון.
  5. ייעוץ ארגוני ובדיקת היתכנות לביצוע שינויים מבניים. לעבור למבנה ארגוני שנוח יותר לשליטה? יעיל יותר?
  6. הובלת תהליכי הבראה שינוי וצמיחה היה ונדרש.
  7. שיפור המיתוג הנראות והצעת הערך
  8. השבחה של מערכי המכירות באמצעות קורס מכירות אקטיבי וליווי אישי ומנטורינג למנהלי המכירות.
  9. שיפור עבודת הצוות. אימוץ מודל עבודה על פי יעדים הכוללים מדדי בקרה ותיקון.

זאת רשימה חלקית של נושאים שאנו מטפלים בהם במסגרת תהליכי ייעוץ ארגוני, ייעוץ אסטרטגי ושיפור מערכי מכירות ושירות לקוחות. המטרה המרכזית שלנו כחברה לייעוץ ארגוני מתמקדת במשימה של שיפור הביצועים באמצעות שיפור מיומנויות בקרב עובדים ומנהלים תוך עידוד וחיזוק התרבות הארגונית המקדשת מצוינות אישית ניהולית ותפעולית כל זאת במטרה להגדיל פלחי שוק ולשפר את הרווחיות.

בוא וניזום פגישת עבודה ללא עלות

היה ואתה נופל בקטגוריה של חברה בינונית או עסק משפחתי קטן המעסיק בין 30-100 עובדים ועד עכשיו נמנעת לבחון אפשרות להיעזר בחברת ייעוץ ארגוני? אולי בגלל המחיר? או בגלל שחשבת שאתה מסוגל להתמודד לבד עם האתגרים והתחרות? מנגד יתכן כי הייתה לך חוויה קשה עם יועצים לא מספיק מקצועיים? אני מבקש להעניק לך חוויה מתקנת. להציע לך "טעימה" – מפגש היכרות- מפגש סיעור מוחות במתנה. מפגש שינסה להציג לך את התועלות הגדולות שעשויות לצמוח גם לך משימוש יעיל וחכם של חברה לייעוץ ארגוני, חברה כמונה המתמחה בהובלת תהליכי הבראה שינוי וצמיחה.

קח/י יוזמה - שווה כי נכיר!

קבל מפגש שיעסוק בבחינה משותפת של ההיגיון להשקיע בתהליך עבודה משותף איתנו. להוביל יחד איתך תהליכים מעולמות הייעוץ הארגוני, הייעוץ השיווקי ותהליכים הבאים לשפר ביצועים של צוות המכירות והשירות לקוחות שלך. תופתע לגלות כי התרומה השולית עשויה להיות חשובה מאד להמשך הפעילות העסקית שלך. החזר ההשקעה יהיה גבוה במיוחד. הציג לך את היתרונות בעבודתנו המשותפת. אשמח להיות שותף לחשיבה ולהובלת תהליכי שינו וצמיחה. תרגיש חופשי לקבוע איתי פגישת חשיבה ראשונית ללא עלות. תרגיש חופשי לצלצל אלי ישירות 0544814332

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים