החודש, מחוץ לסקופ הרגיל והמירוץ המטורף של כולנו, אני מבקש להעלות לדיון את הנושא:  "להתבונן גם בעצים ...  ולא רק ביער".  רפי לביא, האומן איש הרוח והמורה, הלך לעולמו לאחרונה. בתערוכה שלו בגלריה "גבעון" הוא כתב כמה מילות פתיחה שאליהן התחברתי. שמתי לב שקהל המסתובב בתערוכה... קולט את התמונה הכוללת, את המכנה המשותף....את הכלל, את היער...עבודות שיש בהן פרטים, ייחודיים, שוני ומורכבות, חומקות לא פעם מהעין....

לשים לב גם לפרטים הקטנים

במשך עשרות השנים שאני מאזין למוסיקה קלאסית....קורה לא פעם שאני מגלה פרק חדש ונפלא שלא שמתי אליו לב...חבל שאנו בחלק לא קטן מהמקרים...לא שמים לב לעץ ומסתפקים בקליטה כללית של היער ותחושותיו..." נדמה לי שאת הטעות הבסיסית שרפי לביא ,כאומן מציג בשורות אלה, אנו עושים בחיי היומיום ולא מודעים מספיק לכוח של השונות והייחודיות של כל אחד ואחת. מה משמעות הדבר לנו כמנהלים? צריך כעת לתת יותר מתמיד דגש לניהול מסוג שונה!

אין הזדמנות שנייה לרושם הראשוני

כעוסקים בייעוץ ארגוני ואסטרטגי וכאלה שמיומנים בביצוע תוכניות הדרכה וקורסים למנהלים - נשמח כעוסקים בייעוץ ארגוני, לסייע בחשיבה וביישום כיווני פעולה אופרטיביים באמצעות תהליכי יעוץ ארגוני- פיתוח עסקי בבחינת פעילויות משותפות באמצעות אימון מנהלים, שיפור מיומנויות ניהול ומנהיגות וקורס מנהלים, כל אלה לשיפור יכולות הארגון והעומד בראשו לנצל טוב יותר את היתרון שבשוני ובייחודיות של עובדיו ומנהליו לשם הגדלה והרחבת...הבידול והצמיחה.

כעוסקים בתחומי יעוץ ארגוני, פיתוח עסקי, אימון מנהלים יחד עם ייעוץ הדרכה ו-ניהול מכירות במסגרת שירותי מיקור חוץ, יש לנו הניסיון והידע אותו העברנו בהצלחה לאורך השנים לחברות, הנהלות, מנהלים ולכוחות המכירה. לעיון בהצלחות שהובלנו בארגונים ואצל מנהלים לחץ כאן.