הטיפ החודשי עוסק הפעם בנושא : "להגיע הביתה עם תחושת סיפוק". נושא מהותי המטריד לא אחת כל מנהיג - מנהל מצטיין ואיכותי, ולא משנה מעמדו במדרג. הנושא חשוב מספיק למנכ"ל תאגיד ענק המנהל עשרות אלפי אנשים וגם למנהל הזוטר המנהל ומנהיג תחתיו צוות של 5 עובדים. היה אתם רוצים לשוב הביתה אחרי יום עבודה מפרך בתחושת סיפוק?

מכישלונות צומחים

עליכם לקבל החלטה של "לרדת מהגדר" לקבל החלטה שמחייבת אתכם כמנהלים להשתדל להשפיע על תהליכים להוביל וליזום ולא להיות פסיביים ונגררים. להיות תמיד פרו אקטיביים, לקחת סיכונים, לא לפחד מכישלונות להיות בעלי רצון ונחישות להשאיר חותם וטביעת אצבע על מהלכים, תהליכים ובעיקר..... על אנשים.

להוביל לקחת אחריות

מניסיוני ארוך השנים בתחומי הייעוץ הארגוני, ולאחר ניסיון מתמשך בתחומי ההדרכה למנהלים יש באפשרותי לנתח את התסמינים של "מחלות המנהלים" נראה כי מנהלים שהצליחו להשאיר חותם ובד בבד לשמור על איזון ומידתיות בחייהם נקטו בפעולות הבאות בניהול הקריירה ... הם לא ישבו כל הזמן "על הגדר" הם קיבלו החלטות ולקחו על עצמם סיכונים. אני מצרף לעיונכם את הרעיונות – הגורמים למנהלים להגיע הביתה עם תחושת סיפוק".

היו פרו אקטיביים

כיועצים ארגוניים אנו מבקשים לקבוע כי הדברים היותר חשובים הם: יצירתיות יוזמה ונחישות, איזון והמידתיות בחיים כאנשים ומנהלים, פרו אקטיביים, אחריות לחיות את הרגע, יציאה מאזורי הנוחות, יוזמה וסיכונים, מוכנות ללכלך את הידיים, משתדלים לעשות רק מה שאתם באמת אוהבים. ממליץ שתשקלו לשלם תמיד את המחיר....כי הוא תמיד הוא יהיה זול יותר הרבה יותר זול מהתסכול והתסמינים הנלווים!

אסטרטגיה שיווקית

אין זה סוד כי המיקוד העסקי שלנו נמצא בתחום של יעוץ ארגוני, פיתוח עסקי בניית אסטרטגיה שיווקית מנצחת וליווי תהליכי שינוי וצמיחה. אנחנו מזמינים אותך לקחת יוזמה מחכים לך/לצוות המנהלים שלך בתוכנית הבאה עם המון רעיונות, כלים, מנטורינג הדרכה ליווי בשטח ותמיכה.

אנו יחד נצליח לשפר את התוצאות האישיות והעסקיות שלכם ע"י רעיונות קלים וישימים... גם את\ה תגיד\י "איך לא חשבתי על זה קודם?" צור קשר וזום שיחת טלפון היכולה להניע אצלך תהליכים חשובים

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים