בחודש שעבר הצגתי את התובנות של חוקרים מאוניברסיטת ייל, שחקרו וגילו את- שתים עשרה המילים המרכזיות המשמעותיות והמשפיעות ביותר בעולם השיווק המילים על פי המחקר שפרסמו הן: את \ה . ביטחון . כסף . אהבה . בריאות . קל . הוכח . בטוח . תוצאות . תגלית . מובטח . ו- חדש.  הפעם ,הטיפ עוסק באיתור מילים המצליחות לגעת באנשים ומניעים אותם לבצע פעולה.

למילים יש כוח. הרבה מאד כוח. מילים הן ציווי לפעולה. הן פועלות על הרגש. אנו איננו מודעים לכוחן של המילים ולמשמעותן ולהכרה שכל מילה היא ציווי לפעולה. לכל אחת מהן, ישנו הייחוד השונות והייחודיות שמביאה את האחר לפעול ולעשות מעשה .

העצמה והנעה לפעולה

כיועץ ארגוני המתמחה באסטרטגיה שיווקית עדכנית, אני חשוב שנאתר בנוסף למילים המניעות לפעולה מעולם השיווק .... גם את אלה אשר משפיעות ומניעות אנשים לפעולה. מתברר שמילים עובדות גם עלינו ומניעות אותנו לעשייה ולהצלחות. המילים המרכזיות, החזקות והעובדות ביותר בעולם בו אנו מבקשים להניע עובדים או אנשים לפעולה ואו עשייה הן: מעניין, כל הכבוד, אני מבין, הבנתי את עמדתך, מקובל מדהים, יופי, הפתעת אותי, סומך עליך, תתקדם, מאמין בך, השתכנעתי, יחד נצליח.

המילים נכונות יוצרות הצלחה

אנו מודעים לכוחן של המילים ולהכרה שכל מילה היא ציווי לפעולה. לכל אחת מהן, יש את הייחוד השונות והמיוחדות שמביאה את האחר לפעול ולעשות מעשה. חשוב שנכיר אותן היטב. חשוב שנאתר גם את אלה העובדות, מניעות ומשפיעות על אנשים בתחומי חיים נוספים. אנו מקפידים כי בתוכניות של אימון מנהלים, בקורס לשיפור מיומנויות ניהול משא ומתן ובמסגרת בניית אסטרטגיה שיווקית מנצחת אנו עוסקים באיתור המילים שמביאות להכי הרבה תמורות ותוצאות.

מה מניע עובדים ומנהלים?

כאשר נשתמש במילים הנכונות ונבקש מאנשים את מה שהם באמת מסוגלים לספק, עת נבקש זאת בדרך שירצו לעשות זאת בעבורנו, התוצאות תהיינה הרבה יותר טובות יותר אנו כמנהלים וכמנהיגים לא מודעים מספיק לכוחן של המילים ולמשמעות וההבנה שכל מילה היא ציווי לפעולה. לכל אחת מהן, יש את הייחוד השונות והייחודיות שמביאה את האחר לפעול ולעשות מעשה. אלה הן מילים היוצרות פעולה וחשובות להתנעת תהליך: צור איתנו קשר לפגישת היכרות ראשונית ללא כל מחויבות

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים