שבוע אחרי חגיגות ה- 60 למדינה נדמה לי כי אנו יכולים להתחבר לאמירה שללא אמונה בדרך וביטחון בהצלחה סביר שאנו לא היינו חוגגים למדינה 60 אביבים. ראשי הישוב, בן גוריון ואחרים האמינו בדרך לא נתנו לפחד לשתק אותם, החליטו לפעול ולבצע למרות הקשיים. הפעם, אני מבקש להתחבר לדברים האלה ולקשור אותם בעדינות יתירה לדילמות הניהוליות והעסקיות איתם אנו מתמודדים יום אחר יום בסביבה כלכלית תחרותית הנמצאת בימים אלא במשבר.

סטן סמית הטניסאי המהולל אמר בעבר: "הניסיון יגיד לכם מה לעשות. הביטחון יאפשר לכם לעשות זאת". את הביטחון העצמי הניהולי והאישי, יש צורך לחזק ולתחזק כל יום. זהו מאבק מתמיד, שדה קרב שעלינו לנצח בו היה ואנו מבקשים ומעוניינים בחיי שפע והצלחה. כך אנו כיועצים ארגוניים מקפידים לשנן למנהלים ולארגונים שאנו מלווים.

ללמוד מנלסון מנדלה

נלסון מנדלה נשיא דרום אפריקה שהיה עצור 26 בכלא נאם את נאום הכתרתו לנשיא ואמר: "הפחד הגדול והעמוק ביותר שלנו הוא לא שאנחנו לא מתאימים. הפחד הגדול הוא שעוצמתנו עולה על כל דמיון. האור שבנו ולא האפלה הוא שמפחיד אותנו... כל אחד שואל את עצמו, מי אני שמגיע לי להיות מבריק מדהים מוכשר ונהדר?

אנו ילדי האלוהים וכאשר אנו פועלים בקטן אין אנו משרתים את העולם... נולדנו כדי להעצים את תפארתו של האלוהים הטמונה בכל אחד מאיתנו... כאשר אנו נותנים לאור שלנו לזרוח, מבלי משים לב אנו נותנים לאחרים רשות לעשות אותו הדבר... בשעה שאנו משתחררים מהפחדים של עצמנו, הנוכחות שלנו משחררת גם אחרים".

קחו תמיד יוזמה

בהיעדר ביטחון בדרך ובעצמכם, החרדה והדאגה נוטלות לידיהן את הפיקוד. אני בשמחה רבה משתף אותכם בתובנות שהשאירו בי חותם. לדעת מומחים, על פי חלק גדול מהמדדים יש המנבאים כי המשק הישראלי עומד בפני תקופה של האטה כלכלית שאת עוצמתה, עומקה ואת משך הזמן שתימשך אין בשלב הזה יכולת להעריך. השנים  -21 2020 הלכו לאיבוד? הקורונה פגעה אנושות בכלכלה ובעולמות העסקיים. אנו מציעים מסלול ייחודי וחדשני המשלב יעוץ ארגוני, פיתוח עסקי משולב עם הדרכה וליווי שטח של מערכי שירות.

שפרו ביצועי ניהול ומנהיגות באמצעות קורס מנהלים אקטיבי שלנו

תהליך הכולל שיפור מערכי שיווק ופיתוח עסקי יחד עם ניהול ומכירות עם מיקוד והערכות ארגונית להתמודד נכון יותר בתקופות שלהאטה כלכלית הצפויה במשק. עכשיו לקראת שנת הפעילות 2024 - 2025 נכון לשקול להשקיע בפיתוח מיומנויות ניהול ומנהיגות באמצעות קורס מנהלים שלנו. להשקיע בפיתוח מיומנויות של צוותי מכירות ושירות לקוחות באמצעות קורס מכירות או סדנה לשיפור מיומנויות התחום ניהול השירות ללקוחות.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


תהליכי שינוי וצמיחה אפקטיביים

פיתחנו מיומנויות להובלת תהליכי שינוי וצמיחה בקרב מנהלים ועובדים שלוקחים חלק בתוכניות לאימון מנהלים, פיתוח מנהלים ועובדים, ובקורס מנהלים ייחודי המותאם לארגון ולרמת המשתתפים. דווקא בתקופות כאלה יש לקחת יוזמה, להיות פרו אקטיביים ולהאמין ולבטוח בדרך. לפגישת היכרות ולבניית תכנית העונה במדויק על צרכי החברה: משה גרימברג- 054-4814332